Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, gram Barca zwykle (jak przeciwnik jest dobry, badz ma rownorzedny zespol). Alvesa mam maksa na atak i troche na obrone, Maxwella srednio tu i tu. Mi obrona sie nie pcha do przodu w ogole, jak czasem Pique wyjdzie badz Puyol to w jego miejsce Yaya stoi. Mam oczywiscie ofsajd on. Jedyny problem ze gdy idzie pila za plecy to zawsze ktorys boczny zostaje z tylu i wtedy sa klopoty. Generalnie nie stracilem bramki z dobieganych zagran jesli nie bylo mojego bledu.

 

Fakt nie zagralem wielu meczow w sieci ale nie czuje by obrona dzialala wbrew mnie.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w Fifę od paru lat więc pytam. Jak się ma sprawa klasycznych zespołów w tej edycji(jacy zawodnicy?) oraz czy czy mam możliwość jak w Pesie zrobienia np. kilkudziesięciu graczy w edytorze i wrzucenia ich do jakiegoś zespołu?

Już ci pisałem,że w FIFIE znajduje się klasyczna XI ;)

 

Jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza

Zawsze tak macie ze jak gracie w pucharach to macie do tylu za innymi parę kolejek,. ja miałem dosłownie 4kolejki za innymi a do tego jak byla 37 kolejka to na dole widniał napis o 39kolejce hehe Ale i tak gra daje radochę mimo iz obrońcy przeciwnika doprowadzają mnie do wściekłości bo strasznie ciężko ich przejść i muszę klepać miliony podań.

Odnośnik do komentarza

Możecie mi powiedziec czy w fifie jest możliwośc wyboru jezyka ?

 

zastanawiam się nad kupnem angielskiej wersji i zastanawiam się czy będe mógł wybrac polski język( co by manu w gzre było po PL ) tak jak to ma miejsce w demku ?

na czym w ogole polega problem? kupujesz polska wersje i masz tam wiele jezykow do wyboru, w tym polski i angielski. jezeli tak jak ja nie chcesz sluchac Szpakowskiego i Szaranowicza to po prostu wybierasz jezyk polski i potem w ustawieniach zmieniasz jezyk komentarza z polskiego na jaki tylko inny chcesz. po co bawic sie w kupowanie wersji angielskich?

prosty powód wersja angielska 120zl ,wersja polska 175zl a płacić 50zl więcej tylko za polski komentarz + lewandowski na okładce .. kiepski interes .

 

Raczej nie. Kupując na dany region, możesz zmienić tylko komentarz, napisy w przypadku polskiej wersji - są tylko polskie.

No zaraz ale demko mam z marketu na USA i do wyboru język angielski,polski ,duński ,wegierski ,hiszpański ,ruski ,francuski ,niemiecki i jakieś jeszcze .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze pamiętam to na oddzielnej kartce.

 

Nie mam takiej prócz jakiejśtam że mogę ściągnąć fifę na komórkę.

Japier.dole. Straciłem tyle czasu żeby odblokować cieszynki Virtual Pro, ale mogę je robić TYLKO VIRTUAL PRO! NO KUR.WA! To po co są one skoro nie będę grał w ten idiotyczny tryb, a chcę zrobić te cieszynki przez neta??

 

EA mogło by juz wypuścić latke dotycząca uciekania z meczu w 90min jak sie przegrywa <_< dzis mi jakiś rodak uciekł ehhh

 

To nie bug, tylko fagasy spieprzają wychodząc z gry lub wyłączając konsolę.

Odnośnik do komentarza

To jak widze nie tylko mnie wpienia pare rzeczy. Mi też kierunku sie pierdzielą, podaje mi w dół mimo że trzymam ukos, albo całkowicie mi pieprzy one-two pass kiedy może być sam na sam. Oczywiście nie zawsze ale tyle piłek straciłem że szkoda gadać.

 

Też starannie próbowałem ustawić zespół z tymi wszystkimi strzałkami i pierdołami i niestety nie jest idealnie. Czasami mam tak że Buffon wybija piłke a do koła dopiero dobiega mi JEDEN napastnik. Po to też dałem zerową obrone Diego żeby nie latał mi do rzutów różnych a on sie wraca ale po jaką cholere?

 

I generalnie zaczęło mi się trudno grać online, tyle meczów przegrałem ostatnio. Inni sobie robią akcje a mi za cholere albo jakieś podania z dupy i za lekkie, albo odbiory od moich napastników (dobrze że chociaż ja też przejmuje co nieco) i ciężko się klei generalnie.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze osoby narzekajace graly jednym/dwoma schematami w 09 (jak to kiedys kobik opisal swoja gre), wtkorzystujac tez przy tym bledy gry, teraz im to samo juz nie wychodzi i jest frustracja. Wlasnie schematy akcji zabijaly 09, po kilkuset meczach mozna bylo przewidziec niemalze kazde zagranie, przez co mecze wygladaly bardzo podobnie do siebie. No nic, ja jeszcze tydzien musze poczekac i sam ocenie, ale nadal nastawiony jestem pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Ja sie powoli wkręcam i kleje juz naprawdę składne akcje z klepki na dojście, czasami pociągnę skrzydełkiem i nawet główka walnąłem . Przed chwilka gram z gościem on Barca ja mój kochany ManU. Do przerwy w plecy 0-2 a po przerwie duet Berbatov-Rooney wbili 3 brameczki i zwycięstwo moje a ile radochy a nerwow pod koniec jeszcze więcej wyprowadzając kontry na biednego Valdesa :D

Odnośnik do komentarza

W przeciwieństwie do udzielających się tutaj marud, mi gra się wyśmienicie. Sama rozgrywka jak dla mnie rządzi (dałoby się przyczepić do bramkarzy w co niektórych sytuacjach), online bez opóźnień, świetne animacje i świetnie oddane prawa fizyki - dla mnie futbol idealny :].

 

 

Mysle, ze osoby narzekajace graly jednym/dwoma schematami w 09 (jak to kiedys kobik opisal swoja gre), wtkorzystujac tez przy tym bledy gry, teraz im to samo juz nie wychodzi i jest frustracja. Wlasnie schematy akcji zabijaly 09, po kilkuset meczach mozna bylo przewidziec niemalze kazde zagranie, przez co mecze wygladaly bardzo podobnie do siebie. No nic, ja jeszcze tydzien musze poczekac i sam ocenie, ale nadal nastawiony jestem pozytywnie.

Oczywiście,bo jak ktoś widzi wady w fife to albo jest marudą,albo nie umie grać.Coraz lepiej,może ukrzyżujcie od razu tych co mają jakieś "ale" do piłki EA?

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie nie pieję już z zachwytu. Tutaj są jeszcze większe schematy. Bo żeby padła bramka trzeba się tak ustawić, że 95% akcji kończy się w ten sam sposób. Bomby z daleka wchodzą raz na ruski rok. W ogóle Juventus jest osłabiony i to bardzo, a tuzami futbolu grać nie będę - bo grając nimi skill jest zbędny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...