Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra idealnie odzwierciedla grę w piłkę nożną.

 

 

Tak, zwłaszcza w temaciwe ustawiania formacji <_<

 

Btw- wiadomo coś o jakimś patchu?

 

Ps- dwa razy "trójkąt" (by zastopować goalkeepera na lini) to jakaś żena- ile się na kombinowałem by to wykonać, ej jej

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ale marudzicie.

Zamiast żalić się że nie umiecie strzelać głową, że nie umiecie pokonać bramkarza w sytuacji 1 na 1 grajcie bo trening czyni mistrza.

Nie jestem jakimś super wyjadaczem ale nie mam problemu ani z główkami ani z sytuacjami 1 na 1. Owszem czasami nie wyjdzie tak jak by się chciało, czasami bramkarz obroni nawet najbardziej dopieszczony strzał ale tak to jest. Ta gra idealnie odzwierciedla grę w piłkę nożną.

 

Widziałeś kiedyś w prawdziwym meczu 30 sytuacji sam na sam z bramkarzem? Ja niestety nie. I nie gadaj, że nie umiemy w takiej sytuacji pokonać bramkarza. Chodziło mi bardziej o to, że na najwyższym poziomie trudności gra pozwala na stworzenie tak wielu czystych sytuacji do strzelenia gola, i aby nie padł wynik 20-0 często nasz napastnik jest sztucznie "ograniczany" i kopie w bramkarza, mimo, że strzały są ustawione na manual i gała skręcona maksymalnie na lewy/prawy słupek.

 

I żebyś mi zaraz nie wyskoczył z tekstem, że jestem fanboyem PES'a.

Tą Fifę uważam za najlepszą piłkę kopaną na konsolę ever, mimo kilku błędów które niewątpliwie posiada.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ale marudzicie.

Zamiast żalić się że nie umiecie strzelać głową, że nie umiecie pokonać bramkarza w sytuacji 1 na 1 grajcie bo trening czyni mistrza.

Nie jestem jakimś super wyjadaczem ale nie mam problemu ani z główkami ani z sytuacjami 1 na 1. Owszem czasami nie wyjdzie tak jak by się chciało, czasami bramkarz obroni nawet najbardziej dopieszczony strzał ale tak to jest. Ta gra idealnie odzwierciedla grę w piłkę nożną.

 

A Ty czasem nie grasz w wersje na PS2 ? Nie wiem może jestem w błędzie ale raczej te gry się od siebie różnią i nie mam tu na myśli tylko grafiki.

Odnośnik do komentarza

Ale marudzicie.

Zamiast żalić się że nie umiecie strzelać głową, że nie umiecie pokonać bramkarza w sytuacji 1 na 1 grajcie bo trening czyni mistrza.

Nie jestem jakimś super wyjadaczem ale nie mam problemu ani z główkami ani z sytuacjami 1 na 1. Owszem czasami nie wyjdzie tak jak by się chciało, czasami bramkarz obroni nawet najbardziej dopieszczony strzał ale tak to jest. Ta gra idealnie odzwierciedla grę w piłkę nożną.

 

A Ty czasem nie grasz w wersje na PS2 ? Nie wiem może jestem w błędzie ale raczej te gry się od siebie różnią i nie mam tu na myśli tylko grafiki.

 

Gram na PS2 ale mialem przyjemność grania w FIFE i na PC i na PS3. Różnica w samym gameplayu wcale nie jest jakaś olbrzymia, doszło poruszanie o 360 stopni i to wszystko. Czy sie fajnie z tym gra czy też nie , sam nie wiem musiałbym sie przyzwyczaić.

 

"Widziałeś kiedyś w prawdziwym meczu 30 sytuacji sam na sam z bramkarzem? Ja niestety nie. I nie gadaj, że nie umiemy w takiej sytuacji pokonać bramkarza."

 

Gram z ustawieniem 6 minut jedna połowa i nigdy nie miałem jeszcze większego wyniku niż 6:2 tych sytuacji sam na sam tez znowu tak wiele nie ma. Przy czym gram zawsze z lepszym przeciwnikiem bądź równym moim umiejętnością. Zazwyczaj padają wyniki zbliżone do realnych (koło 2-4bramek na mecz)

Odnośnik do komentarza

"Gram na PS2 ale mialem przyjemność grania w FIFE i na PC i na PS3. Różnica w samym gameplayu wcale nie jest jakaś olbrzymia, doszło poruszanie o 360 stopni i to wszystko. Czy sie fajnie z tym gra czy też nie , sam nie wiem musiałbym sie przyzwyczaić."

 

No to polecam zakup lub zmianę brylów. Fifa z PC różni się ZNACZNIE względem wersji z ps3. Na pierwszy plan nie wychodzi tylko poruszenie się w 360 stopniach. Grafa(na pc jak gra z 2005 roku), animacja(na pc wygląda tragicznie, postacie nienaturalnie się poruszają, odwracają, śmiech na sali), gameplay(na pc zbyt szybki, arcadowy, nie grywalny). Interfejs już na konsoli nie jest zbyt wyszukany, a co dopiero na Piecu. Krótko mówiąc wersja tej gry na komputery osobiste to dno i muł.

Odnośnik do komentarza

"Gram na PS2 ale mialem przyjemność grania w FIFE i na PC i na PS3. Różnica w samym gameplayu wcale nie jest jakaś olbrzymia, doszło poruszanie o 360 stopni i to wszystko. Czy sie fajnie z tym gra czy też nie , sam nie wiem musiałbym sie przyzwyczaić"

 

Grałeś w wersję na PC/PS2/PS3/X360 i większych różnic między nimi nie dostrzegasz? Pozostawię to bez komentarza...

 

Edit: Jeśli chodzi o drybling 360 stopni, to różnica jest OGROMNA - szczególnie w defensywie. Kontrola nad zawodnikiem bez piłki jest znacznie bardziej precyzyjna, ale żeby to wykorzystać trzeba się przestawić na sterowanie za pomocą gały.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
No to polecam zakup lub zmianę brylów. Fifa z PC różni się ZNACZNIE względem wersji z ps3. Na pierwszy plan nie wychodzi tylko poruszenie się w 360 stopniach. Grafa(na pc jak gra z 2005 roku), animacja(na pc wygląda tragicznie, postacie nienaturalnie się poruszają, odwracają, śmiech na sali), gameplay(na pc zbyt szybki, arcadowy, nie grywalny). Interfejs już na konsoli nie jest zbyt wyszukany, a co dopiero na Piecu. Krótko mówiąc wersja tej gry na komputery osobiste to dno i muł.

 

Grałeś w wersję na PC/PS2/PS3/X360 i większych różnic między nimi nie dostrzegasz? Pozostawię to bez komentarza...

 

Oczywiście że jest różnica pod względem grafiki, animacji itp nigdy tego nie negowałem. Jednak jeśli chodzi o gameplay to na wszystkich platformach to ciągle fifa. Ze szybciej na PC ? Możliwe nie wnikam ale gra się bardzo podobnie. Co do dryblingu, daje większe możliwości wiec pewnie jest trudniej zatrzymać napastników z tym też się zgadza.

Odnośnik do komentarza

U mnie komenda 2x Y działa,ale trzeba ją wykonać w odpowiednim momencie.Wolałbym sam wychodzić bramkarzem i mogliby to w patchu na(po)prawić.

 

 

 

"Recenzje i opinie graczy ma bardzo dobre, ale FIFA 10 nie ustrzegła się błędów. David Rutter zapewnia: będą wkrótce naprawione. Co to za bugi?

 

Przyznam się, że nawet wiedza, ile pojedynczych błędów jest w konsolowej FIFIE 10, nie zmienia mojej oceny (a gram codziennie, choć faktycznie wyłącznie z ludźmi, a nie przeciwko konsoli). Ale wymienione choćby tutaj bugi robią wrażenie.

 

Szczęśliwie człowiek odpowiedzialny za grę, David Rutter, wie o tym i odnosi się do tego tak:

 

Tak ? będzie aktualizacja do gry. Tak - będzie naprawiała wiele z tych błędów, także te z trybu managerskiego. Nie - nie mogę powiedzieć, kiedy łatka się ukaże - ale liczymy na to, że w ciągu kilku najbliższych tygodni."

 

gamezilla.pl W newsie na stronie głównej serwisu jest link do strony,na której zostało wymienione ok 60 błędów.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

U mnie komenda 2x Y działa,ale trzeba ją wykonać w odpowiednim momencie.Wolałbym sam wychodzić bramkarzem i mogliby to w patchu na(po)prawić.

 

 

 

"Recenzje i opinie graczy ma bardzo dobre, ale FIFA 10 nie ustrzegła się błędów. David Rutter zapewnia: będą wkrótce naprawione. Co to za bugi?

 

Przyznam się, że nawet wiedza, ile pojedynczych błędów jest w konsolowej FIFIE 10, nie zmienia mojej oceny (a gram codziennie, choć faktycznie wyłącznie z ludźmi, a nie przeciwko konsoli). Ale wymienione choćby tutaj bugi robią wrażenie.

 

Szczęśliwie człowiek odpowiedzialny za grę, David Rutter, wie o tym i odnosi się do tego tak:

 

Tak ? będzie aktualizacja do gry. Tak - będzie naprawiała wiele z tych błędów, także te z trybu managerskiego. Nie - nie mogę powiedzieć, kiedy łatka się ukaże - ale liczymy na to, że w ciągu kilku najbliższych tygodni."

 

gamezilla.pl W newsie na stronie głównej serwisu jest link do strony,na której zostało wymienione ok 60 błędów.

 

 

Ale tu chodzi o tylko o naprawienie menadzera czy zmiany obejmą także gameplay, wie ktoś?

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się. W 09 przywilej najpierw był spartolony, ale potem już był... jakby to ująć... nie do końca naprawiony, ale na pewno mniej spartolony.

 

Z tym wychodzeniem bramkarza, to może macie rację. Ja użyłem tego może z raz i to w demie. Wtedy zadziałało - bramkarz został.

 

I jeszcze mi się coś przypomniało: rozegrałem już trochę meczów, a jeszcze nie strzeliłem ani jednej bramki z rogu. Nie wiem czy to jakiś pech czy co... Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Pytanie!

Skąd mogę wiedzieć które wyzwania mojej wirtualnej gwiazdy odblokuje na danym poziomie trudności a które nie?

gram na zawodowcu i jestem przekonany że niektóre wyzwania w meczu zostały spełnione, a jednak mi tego nie zaliczono. Czy to ze względu na poziom trudności, czy może coś innego?

 

W wyzwaniu jesli jest wymagany jakis poziom trudnosci to na pewno jest o tym wspomniane w opisie.

Klopotliwe moze byc polskie tlumaczenie - na przyklad wymaganie trenera o okreslona liczbe strzalow w orginale oznacza liczbe celnych strzalow. Nie wiem czy to odosobniony przypadek czy czesciej sa takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
I jeszcze mi się coś przypomniało: rozegrałem już trochę meczów, a jeszcze nie strzeliłem ani jednej bramki z rogu. Nie wiem czy to jakiś pech czy co... Też tak macie?

 

Wychylasz lewa gałkę w kierunku bramki i wciskasz kółko. Bardzo często nasz napastnik oddaje strzał na bramkę zakończony golem.

Odnośnik do komentarza

Gra ogólnie jest świetna, Online działa dosyć dobrze jak na liczbę graczy, którzy są online (~80k), zdarzyły mi się tylko dwa mecze, w których miałem lagi, a zagrałem ich już ok 30. Minusem jest to, że w 90% trafiam na Real Madryt lub Barcelonę, w 9% na ManUtd lub Chelsea. Chociaż przyjemność pokonania tak przepakowanych drużyn moim Arsenalem smakuje bardzo dobrze, ale granie ciągle z tymi samymi teamami zaczyna być nudne. Mówiłem o wersji na PS3.

Odnośnik do komentarza

A Juve nie jest przepakowane? Daj spokój. Już miałem Ci to napisać przy poprzedniej FIFIE, ale Cie zbanowali. Juve jest przepakowane ma bardzo dobrą obronę, (pipi)eg.o murzyna Sissoko ,który na DMFie w FIFIe nie ma sobie równych(no jeszcze Keita, Toure i Essien z nim rywalizują) i Amauriego oraz Del Piero w ataku. Bardzo mocna drużyna,więc odpuść sobie gadki jaki jesteś pokrzywdzony grając słabym Juve.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...