Skocz do zawartości

Flash Forward


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę zawiało penisem, czarę goryczy przelała scena z Charlie w biurze, gdy tatuś jej przez 10 minut gadał że ją kocha. Byłbym się obrzygał, mało brakowało.

Ale za to fajnie, że nie wszystkim spełnia się wizja z fleszforłorduf.

To jest akurat fajne.

 

Mimo paru wpadek na ostatni odcinek czekam jak wygłodniałe psisko na kawałek kości.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Finał był ujowy. A cliffhanger polegał na tym, że:

 

 

zobaczyliśmy znowu przyszłość i tym razem 10 lat starszą córkę tego co nie umie grać mówiącą "ZNALEŹLI GO KIERWAAA!". No i w normalnym świecie ten co nie umie grać roz(pipi)ał cały budynek wypełnionych tymi z tatuażem z gwiazdką za pomocą jednego shotguna. Budynek wybuchł i nie było wiadomo co się stało z tym co nie umie grać. Teraz jak wiemy druga seria miała polegać na 10-letnim poszukiwaniu tego-co-nie-umie-grać.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Tak obczajałem nową funkcję naszego forum i sprawdzałem dlaczego mam aż tyle minusików w tym topicu. Teraz mogę śmiało napisać, że miałem rację, a każdy kto widział "potęgę" tego serialu po drugim odcinku jest debilem.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"

 

Gabrielle Union, która w serialu grała narzeczoną Demetriego, Zoe, niedawno przyznała, że producenci inaczej chcieli poprowadzić wątki tych bohaterów. Demetri miał zginąć w pierwszym sezonie.

 

„W sezonie 2, Zoe miała obwiniać agentów FBI o śmierć Demetriego i z zemsty bronić wszystkich przez nich oskarżonych” wyznała Union.

 

Jednak John Cho zyskał sympatię widzów i sporą popularność po występie w filmie „Star Trek” dlatego producenci postanowili nie uśmiercać jego bohatera. Wątek Zoe został ograniczony do minimum, a Union nawet nie pojawiła się w finale pierwszego i zarazem ostatniego sezonu serialu.

 

Dlaczego jej zdaniem serial został zdjęty z anteny? „Tak to jest, gdy próbuje się sprzedać mechanikę kwantową gdy trwa Olimpiada”.

 

Czyli Demetri jednak miał zginąć, a scenarzyści pozmieniali wiele wątków w serialu. Może właśnie ten brak konsekwencji ze strony twórców FlashForward był przyczyną zdjęcia z serialu z anteny?

 

Po zakończeniu FlashForward, Union gościnnie wystąpiła w serialu „Poślubione armii”. John Cho pracował nad filmem „A Very Harold & Kumar Christmas” i na pewno pojawi się w drugiej części „Star Treka”."

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś wie jak miał przebiegać wątek główny? Jak to wszystko miało się zakończyć? Proszę o link, jeśli jakiś istnieje.

 

Mnie się wydaję, że te przebłyski miały ostrzec ludzi przed końcem świata, którego zapis widniał na tablicy Dysona. Szkoda, że nie dowiemy się kto wywołał przebłyski i w jakim celu.

 

Serial miał potencjał po mimo wielu błędów. Była szansa na napisanie bardzo dobrej historii. Na pewno lepiej by to wyszło niż ostatni sezon Lostów, który jest totalną bzdurą i robieniem z widza debila.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...