Skocz do zawartości

Flash Forward


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaną wyemitowane 24 odcinki.

 

A, jakby kogoś interesowały wyniki oglądalności na AXN...

 

Premierowe odcinki nowego serialu science fiction "Flash Forward: Przebłysk jutra" emitowane z lektorem śledzi na antenie 110 tys. widzów, natomiast powtórki nadawane z napisami ogląda 60 tys. osób - wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl.

 

AXN Premiery "Flash Forward" emituje w soboty o 22.00 począwszy od 14 listopada br., natomiast powtórki pokazywane są w środy o 23.00. Dotychczas kanał nadał na swojej antenie trzy odcinki produkcji.

 

Dane telemetryczne pokazują, że udział stacji w obu pasmach emisyjnych serialu w grupie 4+ jest bardzo podobny (wynosi odpowiednio 0,89 proc. i 0,91 proc.), a w komercyjnej grupie 16-49 jest nawet identyczny (1,09 proc.).

 

Produkcję oglądają głównie kobiety, osoby pomiędzy 30. a 59. rokiem życia, mieszkańcy średnich i dużych miast oraz widzowie z wykształceniem średnim i wyższym.

 

ff.pl

 

 

 

 

Aaa, i jeśli ciekawicie się jak oceniają odcinki ludzie na innym forum, to zobaczcie to:

 

2s5y55c.jpg

 

Hmmm....

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Te wyniki to zapewne z forum Flashforward, bo widać jakie fanbojskie oceny powystawiali.

Choć 1x10 był faktycznie dobry, to 9/10? Bez jaj.

Nie od dziś wiadomo, że 95% ludzi nie ma gustu. Np. Prison Breake, tylko na forum PE spotkałem się z negatywnymi opiniami na temat tego serialu i wytykaniem poszeczegolnych głupot. Poza forum Pe są same ohy, ahy i rozkminy na temat geniuszu scenarzystów i świetnej roli Majlkela Scolfilda.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ta, po drodze chyba znowu scenarzystę i reżysera wymienili. Strasznie się miotają z tym serialem i mam poważne obawy, czy uda im się chociaż jeden sezon dokończyć. Szkoda, bo pierwsze 4 odcinki były naprawdę fajne. No ale obada się ten nowy specjal, może n-ta próba reanimacji się powiodła.

Odnośnik do komentarza

Nawet przyjemne te odcinki. Obyło się bez zamuły i przypałowych momentów, trochę się wyjaśniło. Co prawda ta druga cześć z hobbitem w roli pierwszoplanowej już trochę gorsza, ale dobrze przynajmniej, że skończyło się tak jak się skończyło, bo ten tłuścioch był strasznie irytujący.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś to jeszcze ogląda ? Ja mam taki chory nawyk, że jak zaczynam już coś oglądać, to musi się nie wiem jak stoczyć, żebym nie obejrzał do końca. Ale FF chyba właśnie zbliża się do tej granicy. Poprzednie 2 odcinki mimo tego że słabe, miały przynajmniej cliffhangery dające obietnice na podkręcenie tempa. Podkręcenia nie ma, a ostatni odcinek jest tak nudny i bzdurny, że naprawdę można zwątpić.

 

Nie wiem, może coś przegapiłem i po drodze nastąpiła siódma zmiana scenarzysty. Doszedłem do wniosku, że FF to powinien być miniserial, bo potencjału starczyło na jakieś pierwsze 5 odcinków. ABC niech się lepiej ogarnie z szukaniem następcy Losta, bo póki co FF się ze/srało dokumentnie, a V nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...