Skocz do zawartości

Flash Forward


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kłamiesz. 'V' przekroczyło wszelkie granice bycia najbardziej chu jowym serialem sci-fi a Flashforward odkąd wrócił po przerwie, to ogląda mi się go naprawdę dobrze, bez uczucia jakiegoś niesmaku.

 

Teraz po 1x16 nerwowo czekam co stanie się dalej.

 

 

PS. oba te seriale i tak niszczy Stargate Universe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten serial przerósł scenarzystów, ale w sumie i tak się przy nim dobrze bawie. Przydałby się drugi sezon, bo tego serialu teraz nie da się dobrze zakończyć. Powstrzymają drugi blackout - imo słabe zakończenie, nie powstrzymają i zobaczą przyszłość - też kupa, bo i tak nic z tego nie wyniknie bez 2 sezonu, będzie i zobaczą koniec świata - jw. Ogólnie ten serial nie może mieć w miarę dobrego zakończenia bez 2 sezonu :(

Odnośnik do komentarza

Irytuje mnie ten geekobełkot Simkoła i Camposa, mający chyba w założeniach uwiarygodnić blackout w oczach widzów. Niestety, w liceum nie wyrobiliśmy się z programem i nie doszliśmy do fizyki kwantowej, więc te rebusy jakoś tak za wiele mi nie wyjaśniają. Do tego pomysł z wielkim zderzaczem hadronów w u es i a :geek:

 

Jak dla mnie główny wątek serialu po rewelacyjnym początku i niezłej dolinie zakotwiczył na poziomie "watchable" i nic ponadto. Za to wszystkie wątki poboczne to od początku kpina. Jak na tapetę wchodzi sprawa tej córki łysego, porwanej w kartonie przez talibów, albo kwestia Japonki, to mam ochotę włączyć flash forward, ale w playerze. Postać doktora wychodzi na to, że nie wiadomo po co w ogóle w tym serialu jest. Miał raka, teraz nie ma, no super. Ale co tam nowotwór w porównaniu z rozterkami miłosnymi na horyzoncie. Najjaśniejszą postacią ostatnich odcinków jest ten zretardziały człowiek-HDD. Synek Loyda będzie miał dobrego kolegę.

 

Ja nie mam siły na kolejny sezon, ale twórcy najwyraźniej mają wielkie plany. Jeżeli dobrze pamiętam, to ostateczna data na tej tablicy to był 2017 r. :potter:

Odnośnik do komentarza

W moich oczach ten serial pochował brak mistyki. Od kiedy wyczaiłem, że wszystko mają zamiar wyjaśnić naukowo i wytłumaczyć eksperymentami, to straciłem zainteresowanie. Lost bez mistycznej otoczki też byłby marny. Wielka szkoda, bo z założenia serial brzmiał niezwykle interesująco.

Odnośnik do komentarza

to jak oni to w końcu wytłumaczyli? wyjaśnijcie tak pokrótce bo serial jest beznadziejny i porzuciłem go po paru odcinkach, ale w sumie jestem ciekaw. był już drugi blackout? bo wydaje mi się, że widziałem dzisiaj w zwiastunie na axn.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Jak wyjasnili? Supernowoczesna maszyna do rozszczepiania tachionów spowodawała przebłysk

 

 

Jeśli kiedyś też napisze serial na kolanie i nie bede miał pomysłu na wyasnienie zagadki też użyje machiny do rozszczepiania tachionów w scenariuszu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...