Skocz do zawartości

Flash Forward


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No, szkoda że magiczne kalesony nie chronią przed blackoutem. Rewela, stąd już niedaleka droga do niezniszczalnych cheerleaderek.

 

@gekon - poziom chociażby dużo wyższy od jeszcze bardziej hajpowanego i wysokobudżetowego V :rolleyes:

Z porównaniami do Losta to sobie grób wykopali na starcie, bo grupa psychofanów od razu była gotowa spalić ten serial na stosie za sam fakt, że akcja nie ma miejsca na wyspie.

Do tego idiotyczne posunięcie ze zmianą reżysera. Kto normalny zmienia reżysera po 3 odcinkach ?

Odnośnik do komentarza
poziom chociażby dużo wyższy od jeszcze bardziej hajpowanego i wysokobudżetowego V

Hype na V? Chyba na planecie tych całych V.

 

To FF był najlepszym serialem we wszechświecie, lepszym od Losta, zasługującym na własne subforum po samym pilocie. To nie temat o V, ale czekam na kolejne odcinki, a FF obejrzę jaka nie będzie nic w telewizorze.

 

Do tego idiotyczne posunięcie ze zmianą reżysera. Kto normalny zmienia reżysera po 3 odcinkach ?

Ktoś kto widzi, że wszystko idzie w złą stronę.

 

W nowym odcinku jest fajna scena od 12 minuty. Zdezorientowane miny tego Simco podczas rozmowy z lekarką są wyjątkowo niepokojące.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ja pier,dole xDD

tak z pamieci najwieksze babole:

 

- trzeba byc geniuszem by wiedziec ze upadek z wysokosci 10 pietra moze zmienic los murzyna o 180 stopni, musial debil pokazac ze jak roztrzaska sobie leb to jest pewne ze za tydzien nie ebdzie pil herbaty w lozku. Po prostu slabo mi sie robi.

 

- brawa dla pana FBI, nie, ten tatuaz wcale nie wygladal jak jakies oznaczenie pewnej grupy, jeszcze kumam jakby tym tatuazem byl obrazek na calych plecach ze scena z filmu braci Marx, no ale 3 gwiazdki "to musi miec jeden czlowiek na planecie", znowu mi sie slabo zrobilo

 

- w top liscie najbardziej w(pipi)iajacych mord prowadzi tuz za panem FBI i chinczykiem pan hobbit, gdzie z taka morda do telewizji

 

- pan " thank you very much" nadal nie potrafi sie pozegnac z Olivia, juz chyba to uy nich tradycja codziennie mowic sobie dziekuje za wszystko, prosze sie nie obawiac, juz sie nie pojawie w waszym zyciu

 

 

Brak słow na ten serial. Tyle bzdur moga jeszcze wcisnac ze serial moze miec nawet 20 sezonow.

Odnośnik do komentarza

- brawa dla pana FBI, nie, ten tatuaz wcale nie wygladal jak jakies oznaczenie pewnej grupy, jeszcze kumam jakby tym tatuazem byl obrazek na calych plecach ze scena z filmu braci Marx, no ale 3 gwiazdki "to musi miec jeden czlowiek na planecie", znowu mi sie slabo zrobilo

śmieszna sytuacja z tym tatuażem, bo ja już od pierwszego odcinka odebrałem to jako symbol złowrogiej organizacji i byłem przekonany, że efbiaj też takie założenie przyjęli. Dopiero w momencie, gdy Mark zaczął smęcić Oliwii o tym, że zabił swojego niedoszłego mordercę, to przyszło mi do głowy, że oni wszyscy tak myślą i nikt na to nie wpadł, że to jakaś organizacja xd

 

O niezniszczalnej Trejsi nawet nie wspomnę, bo powinno ją rozpier'dolić w cztery strony świata, a tymczasem zluzowała jej sie tylko szkita i ubrudziła buzia.

 

Generalnie to przestaje być ciekawie, a zaczyna być śmiesznie, niestety. Ile sezon ma mieć epów? Jeśli 12 to chyba się przemęczę i dociągnę. Jeśli więcej to raczej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie hitem jest pani żołnierz. Ryczy po nocach, nie chce być znaleziona przez PMC, wpada w histerię gdy się dowiaduje, że jej stary powiedział o jej obecności Panu Zmarszczce. Chyba naprawdę nie chce, żeby najemnicy ją odnaleźli.

 

I pewnie właśnie dlatego zamieszkała w najmniej oczywistym miejscu, w którym nie będą jej szukać.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo myślą, że nie żyje, a martwej szukać nie będą.Dopiero jak PMC dowie się, że przeżyła to zaczną jej szukać i tego obawia się Tracy

 

Kolejny odcinek i w zasadzie nic się nie zmieniło- Benford dalej marszczy, chinol zaczyna go naśladować, śledztwo stoi w miejscu, kolejne zagadki nie wzbudzają we mnie większej ciekawości, muzyka coraz bardziej mnie wkurza i wpiedala sie w kazdy moment, scenarzyści milczą o ffach niedoszłego lekarza-samobójcy i nianki, a akcja w kasynie była denna i schematyczna.

 

 

Błędów logicznych coraz więcej w tym serialu, ale w Ameryce taki randomowy widz nie zwraca na nie uwagi i dlatego FF jeszcze się trzyma.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Oni chyba mnie testują ile gów/nianych odcinków pod rząd wytrzymam, zanim sobie FF podaruję.

 

Fajna scena na parkingu na początek, ale później to już tylko 40 minut nudy, banału i głupich zagrywek. Ilu jeszcze bohaterów tego serialu będzie miało problemy z alkoholem ?

Wątek azjatycki kompletnie z du/py wzięty, nie pasujący do reszty. No ale może się łudzą, że dzięki temu oglądalność serialu w Japonii będzie jako taka.

 

25 odcinków ? Mimo najszczerszych chęci, nie wiem czy dotrwam.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

cholera, jaka nuda xDD

 

45 minut opustoszałe z akcji, ciekawych dialogów, zwrotów, i klimatu.

No nic juz soba nie przedstawia ten serial, bede ogladal by moc tutaj pogledzic z reszta.

 

nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.