Skocz do zawartości

Bruno


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz

Ja dzisiaj wspominałem sobie film praktycznie cały dzień i serdecznie śmiałem się pod nosem, co zdarza mi się rzadko, więc beka musiała być dobra. No, skojarz np.

tego nauczyciela karate, który mówi, że NAJGORSZE jest to, że geje wyglądają podobnie do nas. Narazie zdradza ich tylko to, że są podejrzanie uprzejmi xD

Odnośnik do komentarza

Zwlekałem z opinią, bo mnie Owiec wku.wił swoją i teraz większość scen nie pamiętam. Cóż mogę powiedzieć? krztusiłem się na tym filmie, dostawałem ataków i wierzgałem się jak je.nięty. Po seansie nastepne 24 godziny bolało mnie gardło. Ten film nie nadawał się dla mnie na jeden seans, mimo, że to tylko 80 minut. Zachowałbym spokój ducha, gdybym go obejrzał w 3 podejściach po 28 minut. Czemu? Ci co oglądali wiedzą o co mi chodzi... po prostu twórcy nie dają Ci nawet na sekundę odpocząć, śmiejesz się jak poje.any, a jak już chcesz chwilę złapać oddech, to następuje kulminacja kolejnej sceny i tak w kółko. Dobrze, że nie byłem spalony, bo mógłbym skończyć na ojomie.

 

3/4 scen to jakiś mega obleśny, hardkorowy absurd. Wyje.istych scen nie jestem w stanie zliczyć, reakcje tępych, amerykańskich zwierząt na to co działo się w klatce na gali mma, zaczepki bruna podczas wieczoru swingersów, talk-show, gadka o akcji charytatywnej z dwiema blondynkami, dyskusje z pastorem, przesłuchania rodziców przed sesją zdjęciową, sesja spirytystyczna... ufff a tego przecież było tam jeszcze od zaje.ania.

 

Tłumaczenie było rozegrane naprawdę nieźle. Często stosowana jest tam gra słowna, wynikająca ze zrozumienia języka przez obcokrajowca. Polacy w związku z tym wprowadzili trochę inne rozwiązanie, które też mogło śmieszyć.

 

Powinien wyjść jakiś stand dvd z Boratem, Ali G i Bruno. Miałbym ubaw przez chyba najbliższy rok. Do tej pory oglądam kawałki Borata z Anglii i wszystkie wypuszczone numery z Alim. W przypadku Bruno, Saha przeszedł już samego siebie, wydaje mi się, że już raczej nigdy nie wymyślą bardziej chorej kreacji w historii jego wcieleń. Chyba, że przerobi się za shemale'a ;)

 

Jednak mnie Ali, Borat i Bruno śmieszą w zasadzie na równi. Chociaż ja akurat najbardziej lubię fragmenty Borata jeszcze w programie Ali G, kiedy był w Anglii. Bruno jednak dodatkowo wywołuje smiech sposobem ubioru, zachowaniem, gestykulacją. Po czasie dojdziecie do tego sami, ale tylko wtedy, gdy obejrzycie sobie wszystko po kolei.

 

PS. Wywiad z Harrisonem Fordem rządzi xDDD

Odnośnik do komentarza

Ten scooten na początku filmu daje znak, że czeka nas coś hardkorowego, od samej muzyki chciało mi się śmiać ;)

 

M, ja nie miałem na mysli filmu pełnometrażowego Ali G, tylko jego program. Chociaż nie powiem, że w gimnazjum Ali G był idealny do obejrzenia przez zbuntowanego 14latka, ale właśnie... weźmy na tapetę fakt, że to powstało w 2001-2002 roku.

 

--

Przed Brunem był puszczony trailer Hangover. Sam film mnie nie poruszył, ale końcowa scena jak Mike Tyson śpiewa In the Air Tonight Collinsa mnie rozje.bała xDD

 

(pipi)a xD

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ali g to (pipi)owizna , nie zapominajmy o tym .

 

Borat był bardzo dobry bo godził w absurdy poprawności politycznej oraz purytańskie zachowanie amerykańców . Z tego co trailer pokazuje Bruno idzie ta samą ścieżką co akurat dobrze wróży . Na to trzeba się chybrać do kina .

 

Serial Ali G, tak jak mówi Tori, był dobry. Dla mnie najlepszy ep był z Beckhamami.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Kogo ten film nie bawił:

 

a) nie zrozumiał go.

b) nie ma poczucia humoru.

c) chce być oryginalny.

 

d) ma inny gust niż lukas

 

Adnotacja: 1b) ma inne poczucie humoru niż lukas

 

PS. Nie to, żebym miał coś do filmu. nawet jeszcze go nie obejrzałem. Po prostu niczym Heman staje w obronie wolności słowa, pięknego prezentu from USA.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Kogo ten film nie bawił:

 

a) nie zrozumiał go.

b) nie ma poczucia humoru.

c) chce być oryginalny.

 

d) ma inny gust niż lukas

 

Adnotacja: 1b) ma inne poczucie humoru niż lukas

 

e) ma ch.ujowy gust.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...