Skocz do zawartości

Bruno


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No jak dla mnie o klasę niżej od Borata. Demaskowanie stereotypów i głupoty społęczeństwa w tamtym filmie miało siłę, ponieważ większość scen była nagrywana z udziałem niczego nie spodziewających się osób. Tutaj niby konwencja ta sama, tylko że od większości motywów jedzie pełną reżyserką na kilometr.

Sam pomysł na fabułę mało wyszukany, a żarty homoseksualne w większości przypadków żenujące. Zdecydowanie lepiej wypadają prowokacje bez pedalskiego zabarwienia. Wywiady z Paulą Abdul, Harrisonem Fordem, salutowanie w wojsku czy casting do dziecięcego przedstawienia są mocarne i obyły się jakoś bez eksponowania męskich narządów.

Odnośnik do komentarza

W sumie zawiodłem się na Bruno. Za dużo dobrego się o filmie naczytałem, głównie tutaj.

Jeśli miałbym mówić, co jest żenujące, to wskazałbym sceny z tym jego chłopakiem z początku filmu, jakieś harce w sypialni, dajcie spokój. Kiedy zaczęły się już "normalne" sceny, czyli niby improwizacje, zrobiło się znośnie. Rzeczywiście, sporo reżyserii, ale nie ma tragedii. Było kilka scen, na których mocno się śmiałem ("show" Bruno pokazane krytykom jakimś), ale ogólnie film słabszy niż Borat. Niedawno oglądnąłem prawie wszystko, co wypuścił Cohen, i tam Bruno miał lepsze momenty. Szkoda też, że film tak krótki. Może drugi seans mnie bardziej rozbawi.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dawno nie oglądałem tak żenującego i debilnego filmu.Te wszystkie ''gejoskie'' kawały są raczej żenujące i chyba jedną z niewielu akcji przy których się uśmiechnąłem bez zażenowania, była akcja jak bruno zapakował ''swojego'' synka na kierownicę skuterka i ruszył w trasę...Reszta raczej żenująca, ku.tasy na ekranie itp.Borat też mega mądry nie był, ale nie był chociaż żenujący.

 

Troszkę nadużyłem słowa ''żenujący'' w moim poście, ale tu tylko takie pasuje, nawet Braindead nie jest tak debilny jak ten film :whistling:

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

korzystając z okazji chciałem wyrazić moją opinię, że sasha baron cohen jest b. dobrym aktorem a kiedyś pewnie będzie jeszcze większym. już u martina gra, u burtona dał radę, szykują się większe projekty z nim (bio mercury'ego!). ogólnie spoko.

 

No właśnie tylko to akurat nie jest za dobry news (btw z mordy pasuje idealnie do Freddiego) bo po cichu liczyłem, że tworzy już trzecią kreację na wzór Borata i Bruno.

 

Borat, Bruno, Boniek? Pasowałoby mógłby pośmiać się z rudzielców.

Odnośnik do komentarza

korzystając z okazji chciałem wyrazić moją opinię, że sasha baron cohen jest b. dobrym aktorem a kiedyś pewnie będzie jeszcze większym. już u martina gra, u burtona dał radę, szykują się większe projekty z nim (bio mercury'ego!). ogólnie spoko.

 

No właśnie tylko to akurat nie jest za dobry news (btw z mordy pasuje idealnie do Freddiego) bo po cichu liczyłem, że tworzy już trzecią kreację na wzór Borata i Bruno.

 

Borat, Bruno, Boniek? Pasowałoby mógłby pośmiać się z rudzielców.

Chyba zapomniales o Ali G :)

Dla mnie najlepsza z kreacji

Odnośnik do komentarza

ile można robić z siebie debila? gdyby mi scorsese zaproponował choćby najmniejszą rólkę to od razu bym brał, a nie robił za etatowego świntucha-prowokatora do końca życia. to samo zagrać jedną z największych postaci w historii rocka. jesteś jakiś dziwny i oglądasz transformersy.

Odnośnik do komentarza

No tak tylko czy ja go oceniam co on wybrał? No wydaję mi się, że nie... a Ty mi wyjeżdżasz ze Scorsese :blink:

 

Napisałem, że wolałbym Cohena w nowym, wykręconym wcieleniu jak Borat, Ali G, Bruno niż w roli Freddiego i tyle.

Poza tym poziom jaki osiągnął w swoich rolach "świntucha - prowokatora" to nie tylko byle pajacowanie.

 

Tak jest walę konia do Transformersów.

Odnośnik do komentarza

napisałeś przecież, że wolisz go w kolejnym wcieleniu niż w filmie o freddym z czego wysnuwam prosty wniosek, że przedkładasz kolejne wygłupy ponad role u wybitnych rezyserów i rozwijanie się aktorsko w wymagających tego filmach, które na pewno nie przejdą bez echa. ale luz coś ma być w 2011 od niego swoją drogą przed cabretem i innymi większymi rzeczami o których była mowa tu i tam.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.