Skocz do zawartości

Bruno


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak lubicie w takiej konwencji tego aktora to zobaczcie Ali G Bling Bling, film w konwencji reportazy, rozmowa z Beckhamami i gosciem od zjawisk paranormalnych daja czadu. :) U nas znany jest jedynie Ali G In Da House, wiec pisze jakby ktos nie wiedzial, ze istnieje jeszcze jedna pelnometrazowka.

Chyba raczej zbior najlepszych motywow w Ali G :)

Odnośnik do komentarza
Jak lubicie w takiej konwencji tego aktora to zobaczcie Ali G Bling Bling, film w konwencji reportazy, rozmowa z Beckhamami i gosciem od zjawisk paranormalnych daja czadu. :) U nas znany jest jedynie Ali G In Da House, wiec pisze jakby ktos nie wiedzial, ze istnieje jeszcze jedna pelnometrazowka.

 

 

O, dzięki za informację. Faktycznie, nie wiedziałem o tym. Z pewnością obejrzę :)

 

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Jak lubicie w takiej konwencji tego aktora to zobaczcie Ali G Bling Bling, film w konwencji reportazy, rozmowa z Beckhamami i gosciem od zjawisk paranormalnych daja czadu. :) U nas znany jest jedynie Ali G In Da House, wiec pisze jakby ktos nie wiedzial, ze istnieje jeszcze jedna pelnometrazowka.

 

 

thx jj, napewno sprawdzę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Borat jakby bardziej naturalny i mniej reżyserowany, a przynajmniej taki się wydawał. Tutaj dużo wulgarności, czyli to co w Boracie było najsłabszą częścią i IMO niepotrzebną. Jest to film, do którego trzeba ogromu dystansu, bo stereoty(pipi)cji w nim pełno i oglądać powinni go inteligentni, gdyż oni nie będą brali Bruna za typowego geja :) Jakby odłożyć to na bok, to niektóre sceny były naprawdę mocarne, szkoda że film taki krótki :)

Odnośnik do komentarza

W sumie warto było iść, nie powiem, śmiałem się co chwila. Parę scen dosyć obrzydliwych, ale da się przeżyć.

 

Zgadzam się że motyw z dzieciakiem i tym talk-showem jest żałosny. Nie wiem kto się zgodził, żeby angażować małe dziecko w takie coś. A ludzie jeszcze mają z tego beke. No i ci rodzice co się zgadzają na różne sceny dla swoich dzieci - takie to sztuczne było, że głowa boli.

 

Ogólnie za dużo reżyserki, ale tak jak mówiłem, śmiałem się często, także polecam sprawdzić jak ktoś nie widział. Aha, no i film króciutki.

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj i trochę się zawiodłem. Ilość scen żenujących i żałosnych jest równa tym śmiesznym. Parę akcji było naprawdę mocarnych ale reszta wzbudziła we mnie niesmak, jak chociażby ta w talk show, na obozie strzeleckim czy z tą dziwką, która go lała tym pasem. Oprócz tego przez cały film wkur'wiała mnie ta poważna mina Bruno.

 

6/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z filmu pt "Brüno".

Kolejna kreacja Sachy Cohena, obok Ali'ego G oraz Borata. I pozamiatane. Komedia pełną parą, niestety troszkę bardziej reżyserowane niż Borat, ale nadal śmieszy, a dodatkowo podczas "posuchy" której w ogóle nie ma, śmieszy sam Brüno swoim sposobem chodzenia, mimiki twarzy.

Film polecam osobom, które mają dystans do tego typu produkcji, natomiast nie polecam różnym typu homofobom, fanatykom religijnym którym po prostu film może się nie spodobać, obrażając ich uczucia.

Odnośnik do komentarza

W ogóle przypomniała mi się taka mała scenka, jak Bruno

coś mówił do dziecka i zdjął mu na chwilę słuchawki z uszu, a z nich było słychać rapowane w kółko "fuck you motherfucker,fuck you motherfucker"

. I co ja tam dalej chciałem, a, i to mnie bardzo rozbawiło ^^

Odnośnik do komentarza

Mile zaskoczenie, sadzilem ze bedzie slabiutki ale byl dosc fajny, co prawda to nie Borat ale przyjemnie sie go ogladalo, masa fajnych gagow. Wydaje mi sie ze na dvdripa wyjdzie wersja UNRATED bo w trailerze widac scene w sklepie gdzie mowi "trudno w to uwiezyc ale jestem gejem" ale w filmie nie spotkalem tego, podobnie jak reki hail hiter w wojsku (przynajmniej tak mowi kumpel ktory byl w kinie a potem kinowe obejrzal)

 

Cohen ma zayebyste poczucie humoru,itp rispekt dla niego

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie oczekuję od wersji dvd masy wyciętych scen. Tak samo było z boratem, w usuniętych scenach było od zaje.bania kozackich numerów, jak np. wizyta u lekarza, któremu tłumaczył, że ma łzy cyganki na szyi, w związku z czym nie ma szans, żeby zaraził się aids ;)

Odnośnik do komentarza

O ile borat był śmieszny bo zachwiał fundamentem komedii w postaci interakcji z otoczeniem tak tu już ten element zaskoczenia nie wystąpił . Nie wiem co może byc smiesznego w kontrolowanym happeningu ( no może prócz swingersów ) , to tak jakby wierzyć ,że maria wesołowska sadzi rzeczywistych podejrzanych w rzeczywistej rozprawie . Ja wiem ,że trzeba ostro przypalić by mieć śmeichu troche wiecej niz z txtów mówionych jakie to zycie kure.wskie w M jak Miłość , ale na Boga ten humor jest płytki . Jeden talk show z udziałem O.J nie zbawi całego filmu . Myślałem ,że bedzie pojazd po stereootypach a tutaj mamy tylko glebokie rozprawy o sranku i bufecie na plecach nierozgarnietych umysłowo . Nie wiedzieć tylko czemu autorzy wycieli scenki z udzialem jacksona , dla mnie to bylbyl najwiekszy polew xD Tymczasem dobrze ze nie wydalem sianka na ten shit .

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
O ile borat był śmieszny bo zachwiał fundamentem komedii w postaci interakcji z otoczeniem tak tu już ten element zaskoczenia nie wystąpił . Nie wiem co może byc smiesznego w kontrolowanym happeningu ( no może prócz swingersów ) , to tak jakby wierzyć ,że maria wesołowska sadzi rzeczywistych podejrzanych w rzeczywistej rozprawie . Ja wiem ,że trzeba ostro przypalić by mieć śmeichu troche wiecej niz z txtów mówionych jakie to zycie kure.wskie w M jak Miłość , ale na Boga ten humor jest płytki . Jeden talk show z udziałem O.J nie zbawi całego filmu . Myślałem ,że bedzie pojazd po stereootypach a tutaj mamy tylko glebokie rozprawy o sranku i bufecie na plecach nierozgarnietych umysłowo . Nie wiedzieć tylko czemu autorzy wycieli scenki z udzialem jacksona , dla mnie to bylbyl najwiekszy polew xD Tymczasem dobrze ze nie wydalem sianka na ten shit .

 

snoby nie mają poczucia humoru.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
I napisał to typek z blogiem cafesnob :down:

 

Nazwa mojego bloga po pierwsze nawiązuje do autentycznej warszawskiej kawiarni, a po drugie ma zabarwienie ironiczne.

 

 

Snoby nie śmiały się na Bruno, bo ich śmieszą już tylko subtelne żarty Woody Allena o literaturze skandynawskiej.

Odnośnik do komentarza

dobra, chamska, ordynarna ale jakże inteligentna komedia, chociaż borat bardziej mi się podobał, to jest to kolejne świetne wcielenie sashy i tak trzymać. Jak bardzo nie lubie zniewieściałych facetów, tak śmiałem się z tego filmu jak dziecko. Pojechał po wszystkim co się dało i za to ma u mnie największy plus.

Odnośnik do komentarza

Dobre żarty na poziomie przeplatają się z tymi niesmacznymi prosto z klozetu, a szkoda bo Sacha komikiem dobrym jest.

Jego akcent bawi z każdym wypowiedzianym zdaniem.Akcja z

Harrissonem Fordem była świetna, podobnie jak OJ słuchający gangsta-rapu i wiele innych, a techno kawałki lecace w tle idealnie pasują do tego filmu xD

.

 

Szkoda mi tylko ludzi, z których robił sobie jaja (

Ron Paul, Palestyńczycy i Żydzi, Chris Martin, Sting, a w szczególności zabolał Bono, swoja drogą ciekawe jakim cudem Cohen przekonał ich do wzięcia udziału w nagraniu?

)

 

Ogólnie Beka niezła, lecz często byłem zażenowany niektórymi gagami stąd niska ocena.

 

3/6

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.