Jump to content

Bruno


Recommended Posts

Guest tk

Nie mogę się doczekać, aż obejrzę w całości fragment z uciekającym Ronem Paulem. Z tych dostępnych na yt materiałów nie do przebicia jest relacja z festiwalu kapel neo-faszystowskich ;).

Link to comment

Vasssup!

 

W imieniu niepowtarzalnego Sachy Baron Cohena i jego najnowszego wcielenia, reportera austriackiej GAY TV, Bruna, Monolith Films pragnie zaoferować możliwość spędzenia kilku nocy sam na sam z Brunem.

Wejdź na www.brunofilm.pl, przetłumacz wybrany filmik i wyślij do nas!

Dla najśmieszniejszego tłumaczenia jury przewidziało nagrodę w postaci przedpremierowego pokazu filmu Bruna dla zwycięzcy i jego 100 znajomych oraz możliwość wzięcia udziału w tłumaczeniu filmu.

Regulamin i zasady konkursu do wglądu na www.brunofilm.pl

 

Stay mit uns!

 

Link to comment
Borat to wyśmienity film, ale oglądając trailery Bruno mam wrażenie, że ten film będzie mało śmieszny. To już chyba nie to samo co Kazachstańczyk i Ali G.

Jestem podobnego zdania choc kawalek z Bruno na plazy (PARTY) byl spoko to obawiam sie ze humor moze byc mniej smieszny bo malo kogo interesuje "kultura homoseksualistow"

Edited by Scorp1on
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja też byłem dzisiaj. Mam czas się rozpisywać, ale powiem tylko tyle, że straszna pyta z tego filmu.

 

A tak na marginesie, bo mindfucka już mam. Jest se taki o to klip, podczas, którego Baron Cohen jako Bruno przeprowadza wywiad z klientami na plaży:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UBTvAHFKbTs

 

No i wydawało mi się, że kiedyś był bardzo podobny clip, na którym Baron Cohen jako Borat przeprowadza analogiczny wywiad z paroma typami na plaży. Nie mogę go znaleźć, znajomi też nie wiedzą osochozi.

Było coś takiego czy coś mnie się po(pipi)ało?

 

 

Link to comment

No akurat z tym O.J. było dobre, ale nie śmiałem się z tego na seansie, bo wrzucili ten motyw do trailera, który wcześniej widziałem.

A tak poza tym to momenty, które mnie rozbawiły mógłbym wyliczyć na palcach jednej ręki:

1. Tekst "I tak po raz drugi świat odwrócił się od wielkiego Austriaka..."

2. Podczas castingu, motyw przebrania dziecka w mundur hitlerowca, które wpycha na taczce do komory drugie dziecko przebrane za Żyda.

3. Jak podczas tej finałowej walki jakiś grubas na zwolnionym tempie krzyczał "NOOOOO!"

 

I to by było na tyle.

Generalnie strasznie męczyłem się na tym filmie. Chyba jeszcze nigdy aż tak bardzo nie chciałem wyjść z sali, ale raz, że nigdy dotychczas tego nie zrobiłem i nie chciałem łamać mej żelaznej zasady, a dwa, że pewnie ludzie i znajomi pomyśleliby, że ten film obraża moje uczucia oraz wartości i że nie mam wystarczającego dystansu jak na taką produkcję, więc z dwojga złego wolałem oglądać to gó.wno.

Link to comment
Borat przy tym to lipa
Wkurwiają mnie takie teksty, jakbym słyszał dzieci "łeee, dalej bawisz się pokemonami, jak teraz modne są dragon bale". Jak mi się będzie chciało to napiszę swoją opinię.

 

Link to comment

Tori no co ty? Najwyraźniej (Owiecowi, Owcowi Owcy ??, jak to się poprawnie odmienia ) :huh: Bruno podobał się bardziej niż Borat. Mógł się na nim śmiać bardziej niż na Borat (tym razem nie będę odmieniał bo się zamotam). Więc takie określenie sam uważam za trafne i usprawiedliwione.

 

Chociaż dziś idę na Bruno o 14:30 do kina, bo muszę się odstresować to sam napisze czy rzeczywiście Borat przy Bruno to lipa, ale myślę że oba filmy wyśmiewają swoje czasy, to co się dzieje teraz w Bruno i to co było wcześniej przy Boracie. Oba są rewelacyjnie śmieszne i za każdym razem gdy oglądam Borata to gnije na maxa (posłoże sie tutaj takim młodzieżowy określenie)

 

/anyway widziałem gdzieś w necie akcje z Bruno na lotnisku jak odbierał walizkę na tym takim ruchomym chodniku, miny innych ludzi patrzących na wyciągniętą zawartość tej paczki/czy może to była walizka jest Bezcenna. :D spoilerować oczywiście nie będę bo mnie zbanują (20% można za to łyknąć <_<) ale tylko ta jedna akcja przekonała mnie o wielkości tego filmu i talencie komediowym Sachy Baron'a Cohena. Za co sie nie złapie to można wylewać łzy ze śmiechu :) pełny HardCore dla ludzi na haju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.