Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem, jest moc, ale jak zwykle wypadaloby obejrzec 5 poprzednich sezonow, zeby byc znowu na biezaco. Te przerwy sa dobijajace.

 

 

Choc jak na odcinki wprowadzajace mogloby byc wiecej emocji, bo tak na prawde to zaskoczen za bardzo nie bylo zadnych

 

Odnośnik do komentarza

Odcinek fajny ale mało trzymający w napięciu ;)

Miałem nadzieję że Pan Dymek/Ezaw/czy jak mu tam, się przedstawi wreszcie bo już 6 sezon oglądam i dalej nie wiem.

BTW Jack niby taki doktorek, a nawet reanimować dobrze nie umie.Topielcowi trzeba pocisnąć kilka wdechów zanim się zacznie reanimację ;D

Edytowane przez AdriAnima
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem czemu w tej alternatywnej rzeczywistości znikają rzeczy, które były używane na wyspie. Najpierw znika długopis Jacka, podczas ratowania Charliego, potem trumna, noże Locka. Juliet tuż przed śmiercią mówi, że się udało... czyżby umierając wraca się świadomością do swojego odpowiednika w tej alternatywnej rzeczywistości? Kurde, mnóstwo pytań daje ten odcinek, a czasu na odpowiedzi dużo nie zostało :P

Odnośnik do komentarza

Odcinek...to poprostu jakbyśmy kontynuowali zaraz po końcówce sezonu piątego, a nie zaczynali nowy sezon. ale odcinek w klimacie Losta, aktorstwo dobre, dialogi swietne, z przesłaniami i aluzjami, bardzo podobała mi sie wersja alternatywna wydażeń, jakgdyby nigdy sie nie rozbili, czy Juliet to miała na myśli ? jakby to sie udało, ale w innym wszechświecie ? sam nie wiem. odcinek fajny, mega wkręcający, coś co mnie tak wkręca że zapominam o świecie, zasługuje na maxymalną ocenę. Czyli Richard nie jest tylko człowiekiem, który dostał dar nie starzenia się ? jest czymś więcej, boskim rzekłbym ?

 

co do tego, że w świątyni dużo ludzi, Grigori, to Ben czy Richard mówił już, że mają jeszcze ludzi czekający na nich w owej świątyni, w poprzednim sezonie. tylko nie rozumiem motywu zatopionej wyspy na początku.

 

10/10, oczywiście jestem subiektywny, ale LOST ma poprostu tę magię, że wkręca mnie niesamowicie.

 

EDIT: Aha, nie nastawiałem sie niewiadomo jak na szósty sezon, właściwie myślałem że będzie ssaj, po słabym piątym, i na siłe nawet wmawiałem sobie że będzie słabo, żeby potem być miło rozczarowanym.

 

I za mało Bena !!

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Może wydarzenia "bez katastrofy" to paralela wydarzeń na wyspie? Albo na odwrót. Locke będzie mógł znów chodzić, gdy zoperuje go Jack, Kate i Claire się zaprzyjaźnią i wychowają dzieciaka, blabla.

 

Dodanie kolejnej grupy strasznie mnie zawiodło. Siłą Losta było to, że z odcinka na sezon odchodził od klasycznej opowieści o rozbitkach. Tymczasem tajemnicza cywilizacja w środku dżungli trąci tandetnymi robinsonami. Oczywiście twórcy potrzebują doktora Pajchiwo i reszty wesołej gromadki do wyjaśnienia jakichś tajemnic, ale na razie grubymi nićmi to szyte. Zaraz odkryją, że po drugiej stronie wyspy to już nawet Biedronka jest, a Kulczyk zdążył wybudować fragment A9.

 

No i chociaż wiadomo było, że Locke nie jest już Locke'iem, to takie ewidentne wejście w jego skórę przez dymka trochę boli. W końcu starego Locke'a już nie ma.

Odnośnik do komentarza

Całkiem niezły początek sezonu, choć muszę powiedzieć, że wolałbym nieco wolniejszy rozwój akcji. Mogliby nawet przez pierwszy odcinek pokazać tylko i wyłącznie tę alternatywną rzeczywistość, co by nam bardziej namieszać w głowach. Tak czy inaczej - czekam na ciąg dalszy.

 

Rozumiem, że to jednak Sayid (/Jacob?) jest Jezusem, nie Locke? ;)

 

 

BTW Jack niby taki doktorek, a nawet reanimować dobrze nie umie.Topielcowi trzeba pocisnąć kilka wdechów zanim się zacznie reanimację ;D

 

Bo on jest spajnal serdżon, normalnie nie zajmuje się takimi pierdołami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...