Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ja po 3 epie.

Czytam te wasze opinie i nie rozumiem. Przeca ep nie aż taki okropny. Co prawda nic się nie ruszyło, dalej nie wiem dokąd to wszystko zmierza (Jack i ekipa wyjdą z świątyni i co dalej?), ale przyjemnie się oglądało. Ilość głupich motywów się zmniejszyła w porównaniu z poprzednimi epami.

Na plus dam też muzykę, pojawienie się Claire (brakowało mi jej :F).

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że sam aktor Sawyer lepiej odwala swoją robotę. Co prawda nie był jakimś bad-assem a zapłakaną dzidzią, ale Ford zaczyna wracać na podium (Ben stał się ciotą, Locke jeszcze się trzyma).

Te alternatywne wydarzenia (czy jak to nazywacie) były nawet hmm miłe, takie jakieś przyjemne, choć wkur.wiał mnie ten mechanik.

Fajne pojawienie się Aldo (Mac z Philadelphi :F), Jack nawet dobrze grał, Kate nie irytowała

 

Końcówka ponownie zła, a dokładnie jej reżyseria. Znów głupie ujęcie twarzy postaci (wcześniej Sayid) i koniec.

Ogólnie po złych opiniach pozytywnie się zaskoczyłem. Następny ep czuję, że rozwali nas.

 

btw, ten 6 sezon to ani trochę klimatu lostowego, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Odcinek o niczym (o miłości i uczuciach, czyli niczym), ale bardzo przyjemny zapychacz (zapewne jeden z ostatnich, także trochę szacunku ;FFF).

Coś wyczuwam, że twórcy chcą wystrzelić, rozpocząć na dobre ten sezon ale jakoś się boją, wolą poczekać, but its kul.

Odnośnik do komentarza

Jest nowy odcinek.

 

co to (pipi) jest, peb.pl?! nie wrzucaj linków! grg

 

 

HĘ ? myślałem że po wyemitowaniu, można legalnie i w porząsiu ściągać seriale, a czy to różnica czy z rapida czy z torrenta ?

 

EDIT: Sorry, mega fail, i tak zły odcinek zapodałem xD jednak jeszcze nie wyszedł.

 

no to macie za to fajną parodie.

http://www.youtube.com/watch?v=As-6XNpbos4&feature=sub

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Tak jak myślałem - powrót do postaci, które nie są beznadziejne, spowodował świetny odcinek. Ostatni epizod kręcił się wokół samych najgorszych postaci tego serialu - ten wokół samych najciekawszych. Odcinek utrzymany w stylu pierwszych dwóch sezonów - oparty na dialogach, portrecie jednej postaci, z ładnymi hawajskimi krajobrazami, z tajemnicami, których rozwiązanie chce się poznać.

 

...a także pasjonującymi odpowiedziami. Naprawdę zastanawia mnie, dlaczego sporo widzów ciągle ignoruje to, co ten serial od pierwszego sezonu eksponuje non-stop - że wyspa jest światem, w którym rywalizują dwie przeciwstawne siły. W tym temacie to widać na poprzedniej stronie w tym, co niektórzy mówili o "zakażeniu" Sayida. Rzeczy, które są wyraźnie ze sobą skojarzone, przez niektórych są rozumiane jako odrębne zjawiska. Być może ten odcinek pozbawi już wszystkich wątpliwości - tłumaczenia są w nim dość dosłowne.

 

(Spoiler, jeśli ktoś nie oglądał jeszcze nowego odcinka:)

 

 

Chociaż już pojawiła się na horyzoncie kolejna potencjalna komplikacja - okazuje się, że jest jednak ktoś "wyżej", kto czuwa nad Czarną Koszulą... A to z kolei sprawia, że ja muszę nieco zakwestionować swoje postrzeganie reguł tego świata. Być może jednak chłopiec jest po prostu "reprezentantem" tej samej strony konfliktu, co Jacob. A może czymś powyżej, bezstronnym. Czymś w stylu Boga. Tak bym obstawiał, ale możliwych odpowiedzi jest kilka.

 

Odnośnik do komentarza

LOST = wyjaśnienie, coś normalnie mi tu nie pasi xD

 

ale wow, po 5tym sezonie miałem wrażenie że serial sie wypala, kiepskie flashbacki np Milesa czy tego doktorka, ogólnie sztucznośc i kiepskie granie.

 

tutaj widać ze serial staje na nogi, ciekawie zrobili, po 5tym sezonie, właściwie chyba każdy tak myślał, wszystko przeszło na Nauke, w sensie, że to wszystko można racjonalnie wytłumaczyć, cała dharma itd, co mnie rozczarowało. Na szczęście tutaj powrót do "czegoś głębszego", mistycznego.

 

Odinek świetny, świetnie zmontowany, i zagrany, zero sztuczności, i w końcu, w końcu jakieś hinty, podpowiedzi, ODPOWIEDZI xD

 

Więc jednak to wszystko jest grą, grą w którą dymek nie chce grac, i w którą, patrząc na kamienie na wadze, przegrywa. A tę grę kontroluje ktoś JESZCZE wyżej. czy to jest jak koloseum bogów, ta wyspa ?

 

Ugh, napisów jeszcze nie było, to musiałem wytężyć słuch xD

 

Jedną z osób na liście, był ktoś o imieniu "VEL" czy coś podobnego, kojażycie coś ? KWON to ten skośnooki.

 

kurde a miałem sobie zostawić na wieczór ten odcinek, ale czułem sie jakbym tydzien nie palił, na takim głodie xD

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Masakra. Uwielbiam jak wszystkie spekulacje idą się walić jedna za drugą. Ben jednak żyje, co oznacza, że wyspa raczej nie zatonęła na skutek wybuchu - alternatywna rzeczywistość nawet fajna, ale coraz bardziej oddala się od teorii, że obie rzeczywistości się przenikają.

Akcje z wyspy genialne - od dialogów Jamesa z Johnem, przez pogrzeb Locka, aż po jaskinie z liczbami (kolejny prztyczek w mój nos ;] ).

 

ogqozo, weź Ty się ogarnij, zachowujesz się, jakbyś już zgłębił wszystkie tajemnice serialu, a tak na prawdę brzmisz, jakbyś chciał odpowiedzieć na każdą zagadkę motywem walki dobra ze złem. Nie wiem jakim sposobem jest to odpowiedź na istotę choroby. Jasne, można w niej postrzegać, że jest to droga przejścia z jednej strony na drugą i zapewne tak jest, ale to jest tylko szczątkowa odpowiedź, taka która niewiele wyjaśnia co do samej istoty tego motywu, jego mechanizmu działania etc. I nie wmawiaj ludziom (albo sobie) że jesteś jedynym który ten motyw dostrzega, bo on jest dostrzegany chyba przez wszystkich już od dawna - ale on nie jest konkretną odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza

Pełna lista "kandydatów"

 

Oceanic

Alive

8 ? Reyes

15 ? Ford

16 ? Jarrah

23 ? Shepard

42 ? Kwon (Jin or Sun? Both?)

313 ? Littleton (Claire? Aaron?)

 

Dead

195 ? Pace

4 ? Locke

Others

10 ? Mattingley

317 ? Cunningham

117 ? Linus (Roger? Emily? Ben?)

55 ? ? Burke

 

Dharma

??? ? Goodspeed (Horace? Olivia? Ethan?)

134 ? ? Chang

 

French Team

? ? Lacombe

 

Freighter

LewisFaraday

171 ? ? Straume

 

US Army

233 ? Jones

 

Undetermined

222 ? O?Toole

291 ? Domingo

346 ? Grant

 

Partial

33 ? XW?

20 ? Rouf?

62 ? ??

90 ? Tr(oup?)

?? ? ?ersen

285 ? Jen?

49 ? ?chan

30 ? ?la

195 ? ??

?? ? Reyno(lds?)

27? ? ??

1? ? Sullivan

?? ? ?zki

Odnośnik do komentarza

Nie było.

 

Ep genialny i imo najlepszy moment- "inside joke". No kur.wa xD

 

 

Flocke wyrzucający biały kamień z jednej z szal, na wadze pozostaje tylko drugi, czarny. I ten tekst: "What was that? Inside joke." LOVE <3

 

 

Ofc oczywiste nawiązanie do teorii ogurecco.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...