Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc przy okazji witam wszystkich i jako czytelnik pisma od pierwszego numeru pozdrawiam ekipę Extrima.

 

Nie udzielam się na forum, ale portal czasami odwiedzam, zmiany ogólnie na dobre, ale jedna rzecz trochę mi przeszkadza. 

Główne menu które wita nas po wejściu na stronę które pokazuje najnowsze newsy jest zrobione we flashu, przez co nie można otworzyć żadnego z tych newsów w osobnej zakładce przeglądarki.  (np klikający rolką myszki, co pewnie wielu z nas ma w nawyku) 

 

Nawet nie łudzę się że dla jednego marudy będziecie przeprojektowywać to menu...no ale prosiliście o uwagi, to moja, i trochę irytująca ;)

 

Reszta, świetna, i dobrze widzieć że nie stoicie w miejscu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kedzior
Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy post, więc przy okazji witam wszystkich i jako czytelnik pisma od pierwszego numeru pozdrawiam ekipę Extrima.

 

Nie udzielam się na forum, ale portal czasami odwiedzam, zmiany ogólnie na dobre, ale jedna rzecz trochę mi przeszkadza. 

Główne menu które wita nas po wejściu na stronę które pokazuje najnowsze newsy jest zrobione we flashu, przez co nie można otworzyć żadnego z tych newsów w osobnej zakładce przeglądarki.  (np klikający rolką myszki, co pewnie wielu z nas ma w nawyku) 

 

Nawet nie łudzę się że dla jednego marudy będziecie przeprojektowywać to menu...no ale prosiliście o uwagi, to moja, i trochę irytująca ;)

 

Reszta, świetna, i dobrze widzieć że nie stoicie w miejscu.

 

Pozdrawiam

 

 

Chciałem też się do tego odnieść... Może marudzę i też "tylko dla mnie" tego nie zrobicie ale gdyby kiedyś powstała opcja w profilu pozwalająca na wyłączenie tej właśnie belki z ostatnimi newsami to byłoby ekstra...

Odnośnik do komentarza

Czesto po napisaniu posta pod newsem i kliknieciu na przycisk "dodaj komentarz" w okienku musze go pisac jeszcze raz bo nie zostaje zamieszczony chociaz strona sie przeladowuje. Juz wiele razy mi sie to zdarzylo, wiec teraz kopiuje przed zamieszczeniem, korzystam z przegladarki Chrome.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nadal PPE trochę muli, a co za tym idzie niektóre rzeczy zabierają zbyt wiele czasu. Np. dodawanie gier do profilu - trzeba wpisać grę w wyszukiwarce, wybrać wersję, kliknąć, pytanie o godziny (znowu klik), i jeszcze pytanie z potwierdzeniem (klik). Dałoby radę przyspieszyć, chyba że jest już jakaś opcja szybszego dodawania? Np. ręczne wpisywanie tytułów na listę, albo jakiś button który bez zbędnych ceregieli dodawałby grę już z poziomu np. wyszukiwarki. Albo choć skrócić tą procedurę. Tak samo z rozdzieleniem opcji "gram/mam", "przeszedłem". Może zamiast osobnych buttonów, zrobić jeden wspólny - mam/miałem i potem dodać pytanie "czy przeszedłeś?" ...

 

EDIT: Jeszcze jedna rzecz - przy ex'ach na daną konsolę nie powinno być opcji "wybierz platformę".

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Szczuru, rozumiem, że chodzi o opcję wyłączenia hotów?

 

saptis, znamy ten problem (sam się wczoraj na to nadziałem). Już programista z tym działa. 

 

Tak, chodzi o te hot newsy - może jestem dziwny ale rzadko z tego korzystam, wolę "przelecieć" stronę z góry do dołu :D Po za tym pewnie indywidualna możliwość wyłączenia tego poprawiła by czytelność strony na przeglądarkach, które nie supportują flasha.

Edytowane przez Szczuru
Odnośnik do komentarza

Czesto po napisaniu posta pod newsem i kliknieciu na przycisk "dodaj komentarz" w okienku musze go pisac jeszcze raz bo nie zostaje zamieszczony chociaz strona sie przeladowuje. Juz wiele razy mi sie to zdarzylo, wiec teraz kopiuje przed zamieszczeniem, korzystam z przegladarki Chrome.

 

Możesz wrzucić treść takiego komenta? Ewentualnie opisać, jak to wygląda u Ciebie - klikasz Dodaj komentarz, strona się przeładowuje, ale komentarza nie ma, tak? 

Odnośnik do komentarza

Nic sie nie pokazuje, po prostu po kliknieciu na przycisk dodaj komentarz strona sie przeladowuje, a komentarz nie zostaje zamieszczony na stronie.

Czyli tak:
- pod newsem klikam na "skomentuj",
- pokazuje sie okienko do ktorego wpisuje swoj komentarz,

- klikam na "dodaj komentarz",

- strona sie laduje, ale nie ma na niej mojego komentarza.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nic sie nie pokazuje, po prostu po kliknieciu na przycisk dodaj komentarz strona sie przeladowuje, a komentarz nie zostaje zamieszczony na stronie.

Czyli tak:

- pod newsem klikam na "skomentuj",

- pokazuje sie okienko do ktorego wpisuje swoj komentarz,

- klikam na "dodaj komentarz",

- strona sie laduje, ale nie ma na niej mojego komentarza.

 

CTRL+F5?

Odnośnik do komentarza

Istnije taka możliwość żeby w bibliotece przy tytule wyboru platformy, była też możliwość wyboru PC?

Ja rozumię że PSX i PPE to konsole, ale wiele tytułów posiadam lub pokończyłem na PC ze względu iż nie

posiadałem danej konsoli na której dany tytuł mnie  interesował.

Poza tym nie jest tajemnicą że jest duże grono ludzi które czekając na nową generację uprzyjemnia sobie grając w nowe tytuły na pc.

Wiele gier musiałem zaznaczyna na platformę na  której danej gry nie posiadam.

Pomyślcie o tym.

Ps. Nowe PPE jest świetne ;)

Odnośnik do komentarza

Pisałem właśnie opasłą notkę do swojego bloga, komentującą pewne newsy, a tu przy próbie wrzucenia...

 

Trwa łączenie z serwerem, proszę czekać.....

 

 

 

... i zostaje zapętlone w nieskończoność. Efekt? Nie da się cofnąć niczego w przeglądarce, by skopiować i zachować tekst. Gdy zaś już załapało serwer (po 30 minutach, cierpliwie czekałem... ) notka nie została zapisana. Białe pole i nic. Nie powiem, poczułem się zawiedziony i zniechęcony. Czy nie może tam być klasycznego 404, tylko ten głupi komunikat? Co by się dało zachować tekst, a nie jak w 90 latach i czasach IE - przepadł i koniec. Odzwyczaiłem się już od CTRL+C po tekstach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam jak wygląda sprawa obecna z recenzjami użytkowników, ktoś to czyta jak są dodawane czy na razie za duży przemiał z stabilnością PPE i inne zadania na tapecie ?  Mówiąc prawdę portal chodzi zdecydowanie szybciej niż wczoraj czekamy tylko na poprawę znikających komentarzy i kilku "dziwnych" błędów które pewnie są powiązane z problemem wyżej.

Odnośnik do komentarza

Recenzja po wysłaniu przez użytkownika trafia do panelu, gdzie zazwyczaj Roger przegląda taki materiał. Jeśli jest OK - po akceptacji trafia na stronę, jeśli nie - to wiadomo :)

 

Szybkość strony - cieszy, że działa szybciej, ale to... przypadek :). Przygotowujemy się do finalnego ogarnięcia tematu płynności działania - będziemy informować. Co zaś tyczy się błędów - na bieżąco poprawiamy wszystkie zgłaszane. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...