Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam drobny problem z dodawaniem własnych wątków przy poszczególnych grach. Otóż zakładam taki wątek ale po przeładowaniu strony niestety się nie pojawia. Czy to jakiś błąd czy też wątki te są weryfikowane/sprawdzane i po pewnym czasie się pojawią ?

 

Bardziej błąd. Sprawdzamy to, bo to podobny temat jak z komentarzami, które się nie pojawiają. 

 

Szybkość strony - wtorek/środa powinniśmy zamknąć temat. 

Odnośnik do komentarza

Czy możecie zmienić, żeby w okienku logowania gdzie trzeba wpisać Nick przestało podpowiadać wcześniej wpisywaną nazwę?

 

Albo na litość boską wyłączcie znaczenie małych i dużych liter, bo keidy wpisuje MaZZeo to mi to zmienia na mazzeo ergo nie chce się logować :F

Odnośnik do komentarza

Czy możecie zmienić, żeby w okienku logowania gdzie trzeba wpisać Nick przestało podpowiadać wcześniej wpisywaną nazwę?

 

Albo na litość boską wyłączcie znaczenie małych i dużych liter, bo keidy wpisuje MaZZeo to mi to zmienia na mazzeo ergo nie chce się logować :F

 

Zaznacz myszką zapamiętaną frazę i kliknij delete. Miałem to samo i pomogło.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze daliscie mozliwosc dodania posiadanych konsol w formie ikonek.

 

W ikonkach konsol brakuje jeszcze: Segi Master System, Nokii N-Gage i Segi GameGear. Moze ta druga to raczej ciekawostka, ale jest przeciez handheldem, co do pierwszej to powinna sie znalezc na liscie skoro jest tam NES.
Poza tym fajnie gdybyscie dali jakiegos achievementa za posiadanie w profilu okreslonej ilosci konsol, lub kilku konsol jednego producenta.
Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Hmmm tak sobie myslę że moglibyście zmienić WiiWare na eShop (w górnym menu). W sklepiku N pokazuje się dużo więcej gier niż tylko te z WiiWare, jest przeciez jeszcze VC i zwykle cyfrowe wydania gierek (nie tylko tych które ukazały się w pudełku). Ewentualnie dodać eShop po prawej stronie w sekcji "Aktualna oferta sieciowa" - wrzucenie raz w tygodniu jednego newsa więcej informującego o premierach w EU to chyba nie taki duży nakład pracy (taki pro tip: update jest w czwartki o 16 - internet ma info dużo wczesniej wiec możecie się przecież posiłkować ;) )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy dział F2P będzie rozwijany? Filtrów jest więcej niż gier :D.

 

Jasne, będziemy to rozbudowywać. Na razie skupiliśmy się na wyeliminowaniu bugów i dodaniu funkcji, które zasugerowali użytkownicy (m.in. moje konsole). 

 

 

Fajnie, ze daliscie mozliwosc dodania posiadanych konsol w formie ikonek.

 

W ikonkach konsol brakuje jeszcze: Segi Master System, Nokii N-Gage i Segi GameGear. Moze ta druga to raczej ciekawostka, ale jest przeciez handheldem, co do pierwszej to powinna sie znalezc na liscie skoro jest tam NES.
Poza tym fajnie gdybyscie dali jakiegos achievementa za posiadanie w profilu okreslonej ilosci konsol, lub kilku konsol jednego producenta.

 

 

Przekażę Rogerowi, listę konsol można bezproblemowo rozszerzyć. 

 

Hmmm tak sobie myslę że moglibyście zmienić WiiWare na eShop (w górnym menu). W sklepiku N pokazuje się dużo więcej gier niż tylko te z WiiWare, jest przeciez jeszcze VC i zwykle cyfrowe wydania gierek (nie tylko tych które ukazały się w pudełku). Ewentualnie dodać eShop po prawej stronie w sekcji "Aktualna oferta sieciowa" - wrzucenie raz w tygodniu jednego newsa więcej informującego o premierach w EU to chyba nie taki duży nakład pracy (taki pro tip: update jest w czwartki o 16 - internet ma info dużo wczesniej wiec możecie się przecież posiłkować ;) )

 

Do przemyślenia, dzięki za sugestię :)

Odnośnik do komentarza

Super !
Zastanawialiscie sie moze nad jakas aplikacja na Androida ?
Fajnie byloby miec cos takiego bo dla mnie to akurat wygodniejsze niz wchodzenie na strone ze smartfona.

 

EDIT:
Wlasnie napisalem odpowiedz na pewien komentarz i po zatwierdzeniu chcialem edytowac, ale opcja edycji sie nie wyswietlala.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A czy jest możliwość dodania wyszukiwania recenzji userów? Bo obecnie z tego co wyłapałem to po wejściu w Recenzje i ustawieniu filtra nie wyszukuje recenzji dodanych przez userów, a jedynie te napisane przez redaktorów. Podobnie rzecz się ma po przejściu na stronę danej gry w Encyklopedii, gdzie nad oceną społeczności wisi "Ocena PPE - brak recenzji". Fajnie by było gdyby gdzieś tam wcisnąć jeszcze Recenzje userów. Już nie wspominam o "Najnowszych recenzjach" na stronie głównej, bo wiem, że to byłoby już przegięcie. Może jakieś oceny tekstów recenzji? Nawet te łapki, które są w komentarzach to byłoby coś ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@montana: lista recenzji userów dostępna jest tutaj - http://www.ppe.pl/recenzje-czytelnicy.html . Aczkolwiek faktycznie już działamy, żeby dostęp do nich był łatwiejszy i czytelniejszy. Z poziomu gry w Encyklopedii możesz to zrobić z karty głównej - http://www.ppe.pl/encyklopedia-4097-tomb_raider.html zaznaczone są 2 recenzje, po kliknięciu masz to http://www.ppe.pl/recenzje-gra-4097.html Ocena recki też jak najbardziej do rozważenia. 

 

@Iron: problem z komentarzem to jakoś teraz? Bo usterkę (teoretycznie) usunęliśmy i nie powinno być sytuacji, że dodajesz komentarz, a po przeładowaniu strony pusto. Najwyżej może być problem z samym wejściem w profil, ale to inna bajka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...