Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tak jak koledzy pisza. CoD to generator klikniec. Duzo materialow z CoD = duzo klikniec. Duzo klikniec = wiecej potecjalnych reklamodawcow/wyzsze ceny za reklame. Proste. Portal ma zarabiac i to jest jego pierwsza i podstawowa rola wiec wlasciciel robi wszystko aby maksymalizowac zyski. Na jego miejscu robilbys to samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

[...]

Poza tym, tyle razy już słyszałem te bajki o banowaniu, a chamstwa jest coraz więcej...

Zresztą, o czym ja piszę? Na portalu nawet moderator umawia się z trolami na ustawki... Założę się, że nawet gdybyś z ip wyzwał zgreda i tak by,nikt cię nie wywalił.

 

Takie uroki tej pracy, przynajmniej portal żyje swoim życiem (czasami aż za bardzo)

Usuwanie obraźliwej treści itd. to jedno, a banowanie trolli to fatamorgana. Nie ma banowania po MACu, wiec nie da się nic zrobić do czasu gdy komentowanie bez logowania pozostaje aktywne. Każdy o tym dobrze wie i dlatego jest czasami chaos na portalu. Sam jestem temu przeciwny, ale to nie mój portal, a moja opinia jest tak samo ważna jak kolegi obok. Bez referendum na ppe nikt tego nie ruszy IMO. Wiec jedyne co pozostaje to dystans do tego co czytamy. W życiu to Cie każdy zignoruje jak wygłaszasz swoje opinie, a w internecie to od razu wojna o byle pierdołę.

 

@ Mejm

Nic nowego, ale taka prawda. Do gara trzeba coś włożyć, portal musi na siebie zarabiać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

A ja mam sprawę dotyczącą Pana redaktora Gruszczyka.

Wczoraj (03.12) spłodził wielce nierzelenego newsa, bez sprawdzenia o co chodzi jakby:

http://www.ppe.pl/news-25613-przeklinasz_w_trakcie_grania__uwazaj__kinect_slucha___.html

FIY - taka opcja jest także w wersji gry na PS4 oraz była w poprzednich odsłonach NBA2k i nie ma ona nic wspólnego ze szpiegowaniem, podsłuchiwaniem - tak jak to sugeruje redaktor Gruszczyk.

Pojechał po bandzie, żerując na wszechobecnym hejcie na MS i Xone, zupełnie bezmyślnie (kopiuj-wklej-dodaj "złotą myśl").

Jak w innych, poprzednich i następnych newsach, popełniał błędy to jak tylko ktoś zwrócił mu uwagę to błąd poprawiony był natychmiast. W tym przypadku nie ma żadnego odzewu od autora newsa.

Nie chcę tutaj bronić ani MS ani Xone, ale można chyba wymagać od redaktorów PPE choćby minimum zdrowego rozsądku i uczciwości. Pan redaktor Gruszczyk już nie raz dał się poznać jako wierny fan produktów Sony i nawet jak pisze dobrze o obozie konkurencji to zawsze czyta się to tak jakby jednocześnie trzymał za plecami skrzyżowane palce.

Nie wiem czemu ma to służyć - czy faktycznie red. Gruszczyk jest tak zaślepiony czy po prostu co jakiś czas musicie coś takiego walnąć, żeby podbić sobie statystyki dla reklamodawców?

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdzieś tu była dyskusja o newsach "po terminie". Najnowszy przykład to http://www.ppe.pl/news-25736-kombinacja__aktywujaca__wsteczna_kompatybilnosc_xbox_one_psuje_konsole.html

 

Sam obrazek jest w sieci od chyba ponad tygodnia, ale nawet jakby tak czekać na potwierdzenie Nelsona to jest to 4 dni opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Nie ogarniam stron z newsami, główna i blogi działają bardzo dobrze, ale jak wejdę w jakiś news cała strona się wali. Żeby dać plusa/minusa muszę przewinąć stronę niżej i kliknąć u dołu strony, jak pojawi mi się łapka, gdy włączę podgląd plusów i minusów nie mogę tego wyłączyć, a edycja komentarza wyłączyła mi się po 5 sekundach...

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/spolecznosc-12337-iceman.html

 

jak przewijam w dół szybko to dzieje się właśnie to o czym piszę

 

No i blog dexxa

 

http://www.ppe.pl/blog-14716-1479-pytania__rozmowy_i_inne_luzne_rzeczy____.html

 

 

Po kilku sekundach jak zatrzymam przewijanie to sytuacja się stabilizuje i nic na nic nie nachodzi

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...