Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie zwiazane z vita ;) mam nadzieje ze pomaranczowy kolor powroci bo portal duzo lepiej sie w tych kolorach prezentowal

 

Niebieski będzie pojawiał się tylko w każdy piątek, przypominając o polowaniach :) Pomarańcz powróci w pozostałe dni.

 

Szkoda, bo mam wrażenie, że ten niebieski prezentuje się dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

62207639.jpg

 

Widzicie to , trochę szkoda że reklamy zasłaniają kategorie , możecie np dla tych co chcą się reklamować na waszej stronie , podać rozmiar , np taki jak jest w tej niebieskiej ramce , żeby to się nie rozłaziło. Wiem mogę sobie adblocka zainstalować , ale nie chce. Lub coś zróbcie żeby tak nie było to nie fajnie wygląda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie pomyśleliście o tym by przestać podpisywać newsy imieniem i nazwiskiem autora? Dla większości użytkowników, nie tylko stałych bywalców one nic nie mówią, a sami czytelnicy na pewno będą szybciej kojarzyć redaktorów z nicka. Szczególnie w przypadku praktykantów to by się przydało, bo pojawiają się znikąd i nie wiadomo tak naprawdę kto to jest a może się okazać że to jakiś stały bywalec foruma.

 

Inna sprawa że praktykanci ostro obniżają w dół poziom niusów z tego co zauważyłem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie działa mi ppe.pl na Operze :(

WTF?

"Stan przekierowania

Nastąpiło przekierowanie pod adres http://www.ppe.pl/. Aby tam przejść, kliknij ten odnośnik."

Kliknięcie na odnośnik nic nie robi. Na Chrome wszystko śmiga, ale to Opery używam od 2004 roku i przyzwyczajenia robią swoje :(

Ma ktoś Operę i ten problem?

Odnośnik do komentarza

Nie pomyśleliście o tym by przestać podpisywać newsy imieniem i nazwiskiem autora? Dla większości użytkowników, nie tylko stałych bywalców one nic nie mówią, a sami czytelnicy na pewno będą szybciej kojarzyć redaktorów z nicka. Szczególnie w przypadku praktykantów to by się przydało, bo pojawiają się znikąd i nie wiadomo tak naprawdę kto to jest a może się okazać że to jakiś stały bywalec foruma.

 

Inna sprawa że praktykanci ostro obniżają w dół poziom niusów z tego co zauważyłem.

 

Może właśnie dlatego, że piszą tak słabo nie chcą żeby ich kojarzyć :ph34r:

Poza tym, to czy można obniżać np. w górę?? :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Nie działa mi ppe.pl na Operze :(

WTF?

"Stan przekierowania

Nastąpiło przekierowanie pod adres http://www.ppe.pl/. Aby tam przejść, kliknij ten odnośnik."

Kliknięcie na odnośnik nic nie robi. Na Chrome wszystko śmiga, ale to Opery używam od 2004 roku i przyzwyczajenia robią swoje :(

Ma ktoś Operę i ten problem?

 

Czy nie działa ci całkiem czy tylko czasami?

Mi np nie działa czasami w nocy, zapewne jakieś aktualizacje :).

Odnośnik do komentarza

Nie działa w ogólę, Chroma zainstalowałem osobno do PPE.pl :(

Na forum Opery pisali żeby odznaczyć/zaznaczyć przekierowanie w opcjach, ale nie pomogło.

Poyebana Opera, w google znalazło że niektórzy na nk nie mogą wejść, też chodzi o te przekierowania.

Kurde, mam tu od razu newsy RSS i sobie wchodziłem na portal, ale jak widać co jest do wszystkiego, jest do niczego! :)

Odnośnik do komentarza

Nie pomyśleliście o tym by przestać podpisywać newsy imieniem i nazwiskiem autora? Dla większości użytkowników, nie tylko stałych bywalców one nic nie mówią, a sami czytelnicy na pewno będą szybciej kojarzyć redaktorów z nicka. Szczególnie w przypadku praktykantów to by się przydało, bo pojawiają się znikąd i nie wiadomo tak naprawdę kto to jest a może się okazać że to jakiś stały bywalec foruma.

 

Inna sprawa że praktykanci ostro obniżają w dół poziom niusów z tego co zauważyłem.

 

Moim zdaniem powinni jedynie dodawać swój nick w cudzysłowiu po swoim nazwisku.

Jeśli chodzi o praktykantów to każdy kiedyś zaczynał. Niektóre treści owszem nie trzymają poziomu redaktarów, lecz nie powinniśmy rzucać w nich kamieniami, ponieważ to by do niczego nie prowadziło :). Zapewne gdyby było w newsach coś aż tak bardzo złego to news by został usunięty. Cieszmy się z rzeczy małych, ponieważ te małe kiedyś będą większe. Tak samo jak z wiedzą praktykantów i ich newsami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...