Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym, żebyście na portalu zmienili posiadane gry. Trochę tego tam sporo: gram, mam, ukończyłem, obserwuję, chcę pograć. Chciałbym widzieć wirtualną półeczkę (coś jak na GOGu) gier, które posiadam. Teraz jest trochę nieczytelnie, a wkręciłem się w zbieranie gierek i prościej mi po prostu pójść do pokoju obok i zobaczyć, co mam, a co brakuje:). Podział na platformy, sortowanie wg. nazw, roku wydania, sprzęt, takie coś bym chciał widzieć.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

zabawne było gdy rayos bezmyslnie zaczał bronic w komentarzach Gruche, tekstami typu " to po co wchodzisz na portal!?",  a gdy tamten odpisal na milion znakó dajac 200 przykładów to rayos spłynąl xD

Zabawne, nie dosc ze grucha to bot bez dania i  kompletnie sie nie broni ani nie przeprasza, to jeszcze macie u siebie takiego...rayosa.

 

Artykuł o  fantasy expo, właczyłem dlatego ze zauwazylem piekny komentarz "grucha musi odejsc".

 

grucha nie ru,cha

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Mnie to dziwi, że ludzie narzekają na niego chyba od paru lat, a on dalej tam siedzi. Po znajomosci pewnie:)

 

grzybiarz, a Ty w internetach od wczoraj? :). Ludzie narzekają non stop. Gdyby skład redakcyjny miał bazować na krytyce od czytelników, to ani PPE, ani PE by nie było. Znajdziesz X osób narzekających na redaktorów zarówno portalu, jak i magazynu i co, każdego zmieniać? 

 

A to "zaoranie" - to sugeruję się wczytać, bo mam wrażenie, że momentami to takie szukanie dziury w całym. Wojtek pisze o bestii w sensie Scorpio, to skąd, bujda, bo czytelnik już dokładnie wie, co będzie, jakie bebechy. Wojtek cytuje Chmielarza i wkleja screen od niego, to czytelnik już wyjaśnia, że też bujda, bo ktoś tam kupił książkę bez wchodzenia w wyszukiwarkę (ekstra rzeczowa analiza). Albo cała analiza o RDR2 - no jasne, bo że Wojtek napisał, że jedynka nie wyszła na PC to błąd, bo czytelnik już całą teorię wysnuł, że to oczywiste. Albo czepianie się, że robimy konkurs z klawiaturą jako nagrodą, bo "przecież to portal konsolowy". No akurat tak się składa, że również PC-towy. 

 

Jasne, czasami zdarzy się błąd, jakieś złe tłumaczenie, może brak doprecyzowania, ale też na tyle materiałów, które ogarnia Wojtek, ma to się prawo zdarzyć. Inna sprawa, że chyba niektórzy widzieliby PPE jako PAP, gdzie będą same suche i potwierdzone informacje. Nie, nie będą. Stąd m.in. newsy o plotkach, stąd autorzy mają wolną rękę, gdy chcą dodać coś od siebie do danego newsa, np. plis, czepianie się, że Wojtek dopisał TAK! TAK! TAK! do newsa o TLoU 2, bo to źle, bo po co, bo to taka oczywistość.... Na tej zasadzie to można o połowie rzeczy nie pisać - plotek nie ruszamy, a że masa się sprawdza, to nie ma znaczenia; tytuły koniecznie z podręcznika dziennikarstwa; treść bez cienia emocji, żeby tylko nikt autora nie posądził o stronniczość; w newsach nie zadawajmy pytań typu "co o tym sądzicie", bo to taka beka, a że to wiele osób mobilizuje do komentarzy - bez znaczenia, nie robimy tak, bo nie wypada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...