Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie czy czytają czy klikają tylko i ew. patrzą na ocene i +/-

 

ale chyba widać że opinia o słabej czytelności i clickbaitach zaczyna sie powtarzać więc to nie tylko moje widzimisię

 

 

i o ile rozumiem że elementy zmuszające do klikania są wam potrzebne z powodów finansowych i raczej się ich nie pozbędziecie (mimo że drażnią jak cholera)

to jednak jakieś kroki w celu zwiększenia czytelności i zmniejszenia shitstormu może by jednak były wskazane, hm? ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nowy layout jest spoko, taki prosty i czytelny, mniejsza sieczka niz na poprzednim ale do nowego wygladu przydalyby sie ladniejsze checkboxy i scrollbary bo tak srednio to wyglada jak jest box i pasek do przewijania z czasow winXP. Może coś podobnego jak W Chrome ? To samo z dropdown list, jakos nierowno sformatowane, koder na pewnie jest w stanie ubrac to ladnie css'em.

Odnośnik do komentarza

 

I kto w ogóle czyta recenzje na PPE? Co mnie obchodzi zdanie jakichś randomów, o których nic nie wiem?

 

Ktoś tam czyta (kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy osób w zależności od recenzji), nawet popatrz komentują.

 

 

No tak. Przecież jest ta gimbaza, która patrzy tylko na ocenę, a potem prowadzi w komentarzach wojenki między fanbojami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pisałem PMki na portalu z użytkownikiem Uobuz (czy jakoś tak), teraz wchodzę poczytać te PMki, a podlinkowane są do Fenixa. Co się chyba namieszało po tej zmianie, więc zgłaszam błąd:)

No i odebranych wiadomości nie widzę, tylko wysłane.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Serio jest rudy? Och, grucha to ja z tobą zrywam. Wróć jak będziesz blondynką ;3

 

Trochę siwieję, ale jeszcze się trzymam! :D

 

 

Nie wierze daj zdjęcie trzymając jedną ręką drzewo, drugą nowy numer psx extreme, a na nodze połóż poduszkę i unieś delikatnie do góry. Jako dowód, to czekam. :greeting:

 

Perez jakieś wieści o apce? ile procent postępu :P ?

Edytowane przez Sephrio
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...