Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

na kompie hula wersja mobilna, ja korzystam na tablecie i telefonie normalnej wersję przeglądarkową. to samo miałem jak miałem tablet na windowsie tyle, że tam nie dało się pisać postów i przydzielać reputacji. spróbuje wieczorem jeszcze pada podłączyć i spróbować tak odpalić, bo raczej dużych paluchów nie mam i nie trafianie w ikonke nie wchodzi w grę xd

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś poprawi wreszcie tego newsa: http://www.ppe.pl/news-38426-rise_of_the_tomb_raider_z_polskim_dubbingiem__wiemy_kto_zagra_lare.html

 

Nikt nigdzie nie potwierdził polskiej obsady i obecności Karoliny Gorczycy. To wymysł autora, ewentualnie złe zrozumienie tematu na NeoGafie, z którego pewnie skorzystał (tam lista aktorek jest z jedynki...).

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Można dodawać do encyklopedii gier dodatki? Chciałem wrzucić Shovel Knight: Plague of Shadows (właściwie to już to zrobiłem) i tak się zastanawiam, czy po prostu weekend i nikt tego nie sprawdza, czy raczej nie można. Pytam, bo chciałem wrzucić reckę, a jak nie ma gry w bazie, to się nie da.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Coś mi się zrobiło z główną - nie widzę komentarzy z newsami, a po zalogowaniu na profil mam białą plamę, nie mam żadnego poziomu. Po wylogowaniu się to samo. I na Firefoxie, i na Chromie tak jest.

 

Edit: albo samo się naprawiło, albo ktoś naprawił (dzięki!).

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gry do bazy są dodawane partiami co kilka(naście) dni. Widzę, że jedną masz z 25.11, druga czeka w kolejce. Prośba o trochę cierpliwości - na portalu jest sporo rzeczy do ogarniania, a akurat dodawanie gier do Ency nie jest rzeczą, która wymaga natychmiastowego działania (zwłaszcza w sytuacji, gdy mówimy o grach sprzed 15 lat :)).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Uważasz, że komunikat "dostęp zabroniony" to błąd? :). Mnie się raczej kojarzy po prostu z banem :P

A i tak cały czas przeglądam portal ppe. Nawet ostatnio napisałem jako niezalogowany.

Przeglądam też PS Site. Ale wolę portal ppe. Ale najbardziej lubię czytać PSX Extreme.

Banem się nie przejmuje. KRÓL takimi drobiazgami nie zaprząta sobie głowy.

Wystarczy mi że poczytam sobie moją ulubiona Księgę uzbrojenia - czyli PSX Extreme.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy standardem jest usuwanie niepochlebnych, acz nienaruszających regulaminu, komentarzy nt miernej jakości tekstów pewnego Waszego "autora".

Bo z komentarzy pod recka The Witness wyczytałem, że to częsta praktyka. Mój komentarz też został usunięty, ciekawe dlaczego?

No chyba, że stwierdzenie w stylu "recenzja jest bzdurna" (mniej więcej cytuję, nic tam ostrzejszego nie było) to jakies straszne naruszenie regulaminu? Co nie zmienia faktu, że ta recenzja jest do niczego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czołem

 

Czy portal ma może jakieś problemy techniczne? Gdyż, co chwilę mnie wylogowuje. Rano działało, a teraz gdy zaloguję się na PPE i kliknę w jakikolwiek koment, mój profil czy wszytko inne, za każdym razem jestem offline. Rano wszystko śmigało, usunąłem historię, ciastka i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu, umieściłem ogłoszenie na portalu, w sprawie kupna poradników. Dzisiaj się loguję i widzę wiadomość, nieprzeczytaną - ktoś się odezwał. 
Tyle tylko, że zdążyłem już kupić poradniki na forum, czy czasem nie powinno przyjść jakieś powiadomienie na maila? To, że mam nieprzeczytaną wiadomość, to też jakoś zbytnio nie widać, może jak nie da się na maila, to niech się wyświetla napis tak jak w przypadku aczików?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...