Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

zabawne było gdy rayos bezmyslnie zaczał bronic w komentarzach Gruche, tekstami typu " to po co wchodzisz na portal!?", a gdy tamten odpisal na milion znakó dajac 200 przykładów to rayos spłynąl xD

Zabawne, nie dosc ze grucha to bot bez dania i kompletnie sie nie broni ani nie przeprasza, to jeszcze macie u siebie takiego...rayosa.

 

Artykuł o fantasy expo, właczyłem dlatego ze zauwazylem piekny komentarz "grucha musi odejsc".

 

grucha nie ru,cha

Nie bezmyślnie, tylko szczerze zapytałem, bo sam nie zwracam uwagi na clickbaitowe nagłówki bo informacje czerpie z innych źródeł, PPE nie jest jedyną strona o tej tematyce na świecie. Nawet ni wiem co tam odpisał bo jeszcze nawet na PPE nie byłem od wczoraj, także tego.

 

A co masz do mnie? Na PPE pisze od święta, ciężko, żebym komukolwiek przeszkadzał, ale jeśli coś robię nie tak, to chętnie wysłucham co.

 

No i ponownie, jak coś nie pasuje to nie wchodz i już :dunno: po co sobie psuć dzień?

 

A ludzie narzekają na każdego, ale to już ładnie Perez wyjaśnił

Odnośnik do komentarza

Nie narzekaja na kazdego w takim stopniu jak na G. Czlowiek nie nadaje sie do newsow, ktore kompromituja caly portal. Clickbaitowe tytuly to jedno, ale zdarzaja sie niesprawdzone zrodla czy przepisywanie informacji bez myslenia. Widocznie to sie sprawdza i jest to ppe na reke. Nie trzeba patrzec na autora, zeby sie zorientowac kto go napisal. Nie twierdze, ze on sie do niczego nie nadaje bo recki sa w porzadku i tam powinniscie go czesciej dawac, newsy natomiast to nie jego bajka. Smieszne tez jest to, ze dobrego imienia Pana G. broni Perez a on sam ani razu nie odpowiedzial na narzekania na niego na forum w tym temacie. Nie wiem slaba psycha, myslenie, ze wszystko samo ucichnie? To nie ta sytuacja kiedy ludzie hejtuja b potrollowac, bo to wlasnie newsy Gruszczyka wydaja sie jednym trololo.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Mam problem z dostępem  do PPE przez Aero2. Dynamiczne IP przydzielane jest  z  puli Polkomtela (losowo)  często zbanowane.lub nie chciane IP.

Problematyczna pula to IP to 5.172.255...

Niewinni cierpią

Prośba o reakcję

 

Ech... uwielbiam te wynalazki z jakimiś pulami IP nie wiadomo co i jak. Daliśmy na razie na to blok ze względu na jednego uciążliwego usera, ale widzę, że tak łatwo nie pójdzie. Sprawdzimy i dam znać. 

Odnośnik do komentarza

Gruszczyka pogrzało? Wypisuje jakieś fake newsy, o tym że niby wczoraj miała byc aktualizacja 4.50. Nie było i nie wiadomo kiedy bedzie. Mógłby chociaż sprostować lub bardziej rzetelnie sprawdzać informacje.

 

http://www.ppe.pl/news/49722/firmware-4-5-dla-playstation-4-i-2-40-dla-playstation-vr-data-premiery-oczekiwanych-aktualizacji.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Kolejny gwóźdź do trumny PSX Extreme.

 

Może warto zacząć odróżniać PSX Extreme od PPE. Bo oba media idą od jakiegoś czasu innymi drogami. 

 

Odcinasz się od portalu, że niby dwa inne byty. Ale ocen ze szmatławca na portalu podawac nie można.( jakby ludzie dziś kupowali magazyny dla recenzji, taaa...) Można za to podawać z innych serwisów czy magazynów konkurencji. Zalatuje tu trochę hipokryzją. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...