Skocz do zawartości

Darksiders: Wrath of War


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po kilunastu godzinach z tym tytulem i coz moge powiedziec - jestem poprostu zachwycony.

Graficznie coprawda nie ma szalu ale ze wzgledu na kreske podobna troche do Warhammera gra strasznie mi podeszla. Intro jest poprostu mistorzwskie i wprowadza swietnie w klimat. Sam War jest swietny i mimo ze jest mniej charyzmatyczny niz Kratos to jednak tutaj czuc ze gramy gosciem do ktorego pasuje slowo WAR... Kilka paskow zycia, zmiana w Chaos Form czuc poprostu ta moc. Wszsytko praktycznie jest tak jak w GoW ale to raczej na in plus niz minus. Gre moge szczerze polecic i IMO mocna 8 - dla mnie rok zaczal sie swietnie dzieki temu tytulowi:)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie w tym momencie skonczylem Darksiders i obejrzalem ending. Kopie dupsko ze tak powiem,

moment jak War mowi "no,not alone" i krotka scenka pokazujaca reszte horsemanow ktorzy mu pomoga

. Napewno kupuje sequel jesli bedzie.

 

A gierke polecam,swietnie sie bawilem,kawal dobrej roboty z tym ze jesli nie chcecie sie zanudzic i poczuc jak casuale zalecam gre na Apocalyptic (hard).

Odnośnik do komentarza

Jestes jednym z jezdzcow apokalipsy,na dodatek mocno zdenerwowanym na co poniektore wydarzenia toz to jasne ze jestes rozpierdalacz:D Owszem leci rzeznia,konczyny lataja,lby tez. Niektore wykonczenia bossow az dziwne ze przeszly przez cenzure;p Co prawda trzeba tez z glowa unikac atakow,bo na Apocalyptic mozna szybko zginac,ale jak sie opanuje wszystko to jest fajnie.

 

Dam Ci taki doslownie mini mini spojler ktory nie popsuje Ci wrazen z gry i za duzo nie zdradzi a pokaze jakie tam akcje odchodza,wykonczenie jednego z bossow:

 

W pozniejszym etapie dostaje sie taki jakby "przemieszczacz" przez proznie,tzn masz jedno kolo,uderzasz w nie artefaktem,potem w drugie kolo gdzies indziej i jak wejdziesz w ktores,to wyskakujesz z drugiej strony. Jak pokonasz bossa to War uzywa mu tego artefaktu prosto na ryju,drugi raz pod soba,wskakuje w dziure i...latwo sie domyslic co sie tamtemu za chwile stanie z ryjem :DDD

 

 

Co do grywalnosci,gra mnie wciagnela i inne odlozylem na bok gdy sie zajalem Darksiders tak wiec moge powiedziec ze jest bardzo grywalne i wciaga.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

A jak jest z grywalnością i poczuciem bycia rozpierdalaczem?, bo w takich grach to najważniejsze ;p Czy jak zaczynam młucić padem to tak jak w DMC idzie rzeźnia za mną? ;p

W DMC nie gralem - z takich gier jedynie GOD Collection i NG2 i tak jak juz pisalem w tej grze naprawde czuc ze gra sie nie lada gagatkiem, (NG2 jest niezla rzez, Kratos jest swietny ale to wlasnie Darksiders poraz pierwszy dane bylo mi poczuc ze gram naprawde gosciem pozbawionym mocy a jednak nadal z niezlym powerem - w tej chwili mam 8 paskow zycia, 4 paski wrath i poprostu czucc moc naszego pana WAR:) jedynie co moge na minus dac to brak New Game +. Gdybysmy mogli tak zaczac rozgrywke na maksa wypasionym Horsemanem to byl by czas. Pozatym intro jak dla mnie swietne:)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Darksiders jest rewelacyjny. Wsiąkłem w tą grę. Dla mnie o wiele lepszy od wychwalanej wszędzie Bayonetty, która moim zdaniem ssie na całej linii (moja opinia po przejściu połowy gry, na resztę nie miałem ochoty i wymieniłem na Darksiders właśnie). Wg mnie oceny w PSX Extreme dla tych gier powinny być odwrotne. Darksiders na pewno nie jest grą na 7, ale co najmniej mocne 8.

Odnośnik do komentarza

Darksiders jest rewelacyjny. Wsiąkłem w tą grę. Dla mnie o wiele lepszy od wychwalanej wszędzie Bayonetty, która moim zdaniem ssie na całej linii (moja opinia po przejściu połowy gry, na resztę nie miałem ochoty i wymieniłem na Darksiders właśnie). Wg mnie oceny w PSX Extreme dla tych gier powinny być odwrotne. Darksiders na pewno nie jest grą na 7, ale co najmniej mocne 8.

 

Zgadzam się w 100 % mam i Bayonette i Darksiders. Bayo stoi sobie na półce nie skończona od już ponad 2 tyg a Darksiders wczoraj kupiłem i grałem 5h przy pierwszym posiedzeniu a to mi się rzadko zdarza.

 

Darksiders to dla mnie najlepszy slasher tej generacji no a przynajmniej do wyjścia God of War 3 :)

 

Ninja Gaiden 2 nie skończyłem i sprzedałem

Devil May Cry 4 skończyłem i zapomniałem

 

Polecam Darksiders naprawdę porządna gierka i niech jej twórcy zarobią wystarczająco dużo aby zrobić jeszcze lepszą drugą część.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze wyjdzie w koncu koncowka na to wskazuje, to co by bylo niezle to albo caly konflikt ukazany np oczami innych jezdzcow - co do kontynuacji gdyby dodali wiecej przeciwnikow to gra IMO byla by idealna - zagadki w tej czesci sa w wystarczajacej ilosci (nie przedobrzyli ale tez nie jest za malo) i sa na calkiem przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Darksiders - czy polecalibyście tą gre dla osoby której do tej pory GOW się przejadł?

Nie sugeruje się ocenami w PSX EXTREME ponieważ ACII otrzymało 9 a ja się przy tej grze strasznie wynudziłem

 

Ja polecam tą grę każdemu. Poza walką jest tam dużo zagadek, których rozwiązanie daję sporą frajdę. Ocena w PSX Extreme jest za niska. W pełni zgadzam się z tym co napisał da$io.

Odnośnik do komentarza

Design postaci jest PRZEFACHOWY :thumbsup: To samo tyczy się wszelkich ikonek, czego niestety nie można napisać o lokacjach (choć skąpana w deszczu katedra podczas walki z Tiamat wymiata). Mam za sobą ponad 10h gry (gram na najwyższym) i jak na razie gra mi się przednio - system walki jest całkiem przystępny i absorbujący (miła odmiana po skrajnie biernym AC][... :P) przedstawiona historia intryguje, a barwne postacie umilają czas podczas "katscenek". Podobnie jak poprzednicy, pochwalę liczne elementy zagadkowe - miło ,w przerwach między zarzynaniem demonów/aniołów, chwilkę pogłówkować ;) War to bezkompromisowy skurczybyk, który nie wiele ustępuje samemu Kratos'ówi :diablo:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...