Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem kilka filmików na yt (thx Fil). Nie wyglądało tak najgorzej, jedyne co rzuciło mi się w oczy to wielkie bułki. Jak full będzie git i MLG zrobi coś żeby dało się pykać to wezme ixa dla tej gry. Brakuje mi multi HeyLow.

 

A jak elyta usa Halo wyraża się o reach? Widziałem gameplay Strongsidea z komentarzem. Nie marudził za bardzo, nawet chwalił.

 

 

PS. jest ktoś z okolic Bolesławca/Lubania z beta reach? stawiam flachę jak da mi pograć.

Odnośnik do komentarza

no ja już się cholera niestety przyzwyczajam do tej gry. marudzę i gram. gram i marudzę. generalnie jakby wywalić latające bombowce i osłabić granaty to bym mniej marudził. No i jeszcze ta randomowość o której często tu mowa dalej wkurza. Miałem kilka ewidentnie wygranych akcji a i tak po wywaleniu kolesiowi magazynka on do mnie dolatywał i z łokcia. Czasami mam też wrażanie, że samo się gra. żeby było zabawnie to wtedy kiedy kładę lache na celowanie i wale na oślep. ukłon w stronę fartuchów? :>

Odnośnik do komentarza

Niech zrobią coś z DMrem (3-4 strzały mniejszy bloom, zero randomu), niech nie tykają rakiety, shota i doublemelee i będzie git.

 

 

Co do bloomu to się w sumie zgodzę, chociaż i tak nauczyłem się strzelać z DMR i 90% strzałów z niej wchodzi mi tak jak chce, ale co do ilości strzałów to juz zgodzić się nie mogę bo 5 strzałów to tak jak trzeba (w MLG niech dadzą 4 i będzie git).Rakiety koniecznie do zmiany bo to teraz super noob friendly rakiety, ja zazwyczaj nawet nie celuje dokładnie, a i tak z nich zabijam, shot jest taki jak trzeba, w końcu zabija jak shot, double melee definitywnie do zmiany.Oby Bungie nie słuchało typów takich jak Ty, bo byłaby niezła żenadka z Halo.A Reach nie jest zły i mimo to, że jest to najłatwiejsza część tej serii to i tak przy takim MW2 jest mega skillowa..

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ja nic nie piszę, także wasz obawy są zbędne, mi double melee nie przeszkadza, wreszcie jest szansa na zwycięstwo gdy dobry typ zacznie strzelać mi w plecy, dzięki temu mogę też coś zrobić gdy jestem ciepłą frytą. W H3 był właśnie takie problem, że w momencie kiedy byłem ciepły, prócz ucieczki nic więcej nie miałem w H1 był doublemelee w H2 był bxr/bxb czy doubleshot a w HR znowu nic nie będzie, jedyne co powinni zrobić to niech zmniejszą autoaima(przyciąganie) niech odpalą sobie H1 i zobaczą jak to tam działa. Gramy mega wypasionymi Spartanami którzy nie potrafią szybko uderzyć 2x z kolby, żal.

 

 

Co do rakiety to jest taka ja być powinna, w końcu to rakieta, widać 44bronx mało grał w H1, a jak by tego było mało mógł by sobie darować ten zbędny komentarz, bo dzięki niemu nie którzy czują się bardziej dowartościowani.

 

@Kerlo- co do doublemelee, powinni zmniejszyć autoaima(przyciąganie) niech odpalą sobie H1 i zobaczą jak to tam działa, ja nie mówię, że trzeba to tak zostawić jak teraz jest.

 

Gdyby Bungie słuchało sie jakich jak ja to Reach byłoby Halo CE z elementami H3, a tak są jetpacki i Street Fighter w Halo.

 

Czyli może być tylko gorzej.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Niech zrobią coś z DMrem (3-4 strzały mniejszy bloom, zero randomu), niech nie tykają rakiety, shota i doublemelee i będzie git.

 

@Kerlo- co do doublemelee, powinni zmniejszyć autoaima(przyciąganie) niech odpalą sobie H1 i zobaczą jak to tam działa, ja nie mówię, że trzeba to tak zostawić jak teraz jest.

 

Hmmm... :/

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Przyznaje Soulowi racje, nie to że jestem jakiś tam wyznawca Halo1 4ever ale jednak chyba jestem i tak z każdą częścią się coraz bardziej o tym przekonuje.Tak gra zamiast czerpać z pierwowzoru który ma mega grywalnego to ciągle tylko wykorzystuje bezczelnie jedynie nazwę HALO dając nadzieje innym że coś z tego lepszego będzie ale no cóż dobry marketing robi swoje.

 

A teraz nam pozostało wszystkim czekać w nadziei że wszystko zmienią...

 

Mimo tego ciągle zasiadam i próbuje ale to już chyba sentyment mnie zmusza..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...