Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

a juz sie podjaralem, ze moge pojechac juz dzisiaj gre odebrac. Dajcie znac, kiedy bedzie do odbioru ! :thumbsup:

Chcialbym juz pograc z kims na Legendary !

 

Recka spoko - szczegolnie minusy: - kiepsciutka grafika - tragiczne AI - króciutka kampania - słabe multi

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W Ultimie nie ma mozliwosci odbioru wczesniej gry. Wlasnie do nich dzwonilem.

 

EDIT: Ja zrezygnowalem - normalne sklepy beda mialy po 159 i na bank wczesniej... :thumbsup:

Moze nie 159, ale po 169 (MM i Saturn powinny po tyle miec - zazwyczaj maja cene sugerowana, a ta wynosi 169) i od reki... zadnego cackania sie, ze kurier paczke zgubil czy cos. No chyba, ze walna jakas promocje :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

(pipi) wyłożyłem, wysłałem żeby mi anulowali preordera. Jak mówicie, że w MM powinno być po 169zł to polecę we wtorek bo mam rzut beretem z domu.

 

Jak ktoś usłyszy, że w MM mają szybciej to niech da znać bo dzwoniłem i tam sami nie wiedzą kiedy będą mieć i po ile :P

 

PS. Czemu w Szczecinie (pipi)a Saturna nie ma :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

 

Taa, kurde ja nie dostane demka tej wspaniałej gry więc pier.dole, rezygnuje z preordera na gram.pl xD

 

BTW. na ile czasu wystarcza kampania (heroic/legendary) ? Barth? Anyone ?

 

Według paru recek 6-8 godzin.

 

Również słyszałem że aby mieć zaliczonego achiva za przejście na Legendary trzeba grę ukończyć samemu bez co-opa..

Czy może ktoś to również potwierdzić?

Odnośnik do komentarza

w Radomiu nie ma innego wyboru niz MM, więc chyba jednak zostanę przy preorderze.

 

 

o, a jednak jest Vobis w Radomiu, ciekawe czy będą mieli Reacha na premierę.

 

dzwoniłem do nich, to niestety nie sa w stanie mi powiedziec czy będzie i kiedy, tak więc zostaje preorder, no chyba, że rzeczywiście w MM cena nie przekroczy 169 zł.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

(pipi) wyłożyłem, wysłałem żeby mi anulowali preordera. Jak mówicie, że w MM powinno być po 169zł to polecę we wtorek bo mam rzut beretem z domu.

 

Jak ktoś usłyszy, że w MM mają szybciej to niech da znać bo dzwoniłem i tam sami nie wiedzą kiedy będą mieć i po ile :P

 

PS. Czemu w Szczecinie (pipi)a Saturna nie ma :P

Wiesz, ze Saturn i MM to jedna i ta sama firma? :D

Ja sie we wtorek rano przejade do MM i innych (bo i tak bede musial latac po miescie).

Odnośnik do komentarza

Z gram.pl bywa roznie. Pamietam jak tam zamawialem TBC, ktore mialo byc z rana najpozniej dostarczone... do wieczora nie mialem. Kolejny dodatek kupilem sobie normalnie w Empiku z rana.

Tak samo tera planuje z halo reach. Po prostu pojde do sklepu i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...