Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

1. Pamietam jak wszyscy zygali Wizardem i Chill Outem (nie mowiac o reszcie mapek w Halo:ce) ;)

2. Nikt nie wie jakie tryby w MM beda dokladnie... czesci nie ma, kolejne beda dodawane - dokladnie tak jak w H3 - wiec bedziesz mial i bez AA na bank.

 

Wiec jednak troche to na sile.

Odnośnik do komentarza

jestem po malej sesji z Juanem i powiem wam szczerze, ze map naprawde moglo byc wiecej. W niektore nikt nie pogra. Ba jedna jest tak duza, ze spokojnie daloby sie w nia grac 16 na 16, jak w Killzone 2.

Tak czy siak - 2 spostrzezenia - Armor Lock jest do dupy. Wystarczy rzucic pod koniec bulke, plazme, badz skonczyc 2 strzalami. Watpie, zeby sie przydal w normalnych trybach. Drop Shield nie wszedzie jest do wyboru - nie wiem od czego to zalezy, czy od wyboru gry, czy rodzaju slayera, ale my caly czas mielismy Armor Lock. <_<

Ktos pisal, ze hologram to zabawka, a prawdziwy Pro Gracz sie od razu zorientuje, zas na splicie robil chyba najwiecej zamieszania. Nie raz sam Juan walil w hologram, ja zas ze 2 razy chcialem zakonczyc nie tego przeciwnika co trzeba za pomoca Melee. Gralismy 1 na 1, a juz w ferworze walki latwo sie bylo pomylic,wiec co dopiero jak przeciwnikow bedzie wiecej...

 

Fajne comba - Active Camo + Shotgun :turned:, Jest Pack + Bazoka :teehee: Hologram + wąskie korytarze :potter:

Odnośnik do komentarza

przepraszam was, już będę się jarał Reachem :*

Nie karze ci jarac sie nim, tylko uwazam (tak jak Barth), ze troche szukasz "minusow" na sile.

Watpie by Reach byl idealny (jak w PE nie dostanie 10/10 to redakcja splonie, spoko ;)), ale stawiaja kroki w dobra strone, a dzieki DLC moze sie nawet okazac, ze dostaniesz pare dodatkowych opcji do Forge'a jak inne tla czy cos.

Mapy w H1 byly bardzo podobne do siebie "kolorystycznie".

Jesli Bungie chce kierowac i nastawiac sie na tworzczosc sceny oraz fanow - to uwazam to za dobry krok zwlaszcza, ze moga usprawniac wydajac jakies male patche z dodatkami.

Z tego co pamietam, to mozna dawac rozne efekty swietlne (poranek, popoludnie itp), wiec nie bedzie to wszystko AZ TAK do siebie podobne.

Zreszta za tydzien zacznie sie wyciskanie siodmych potow z Reach i sie wszyscy przekonamy i skorygujemy swoje poglady.

Odnośnik do komentarza

Naturą polaka jest ciągłe narzekanie ;)

 

Mimo wszystko nie ma tak naprawdę co ponieważ, jest classic oraz team swat jak i team pro, w końcu nie trzeba się już martwić o skopane AA i latających noobów z rocketami:D

 

Co do map szkoda że nie za dobrze to wygląda ale mimo wszystko tak czy inaczej widać że większy nacisk dali na customizacje.Tworzenia własnych map, trybów, włąsnego master chifa :P a to raczej naprawdę daje sporo.

 

Zrobienie Battle Creaka, Damnation, Hang`em Heigh, Prisonera oraz prawdziwego chillouta będzie dla mnie osobiście olbrzymią frajdą.Przy tej ilości możliwości zmiany oświetlenia, co niektórych kolorów jak i choćby pory dnia its sounds to be easy ;)

 

Dobrze że w końcu usunęli tego recoila oraz niech ktoś napiszę czy dalej trzeba 5ke walić czy może jednak powrócili do 4ch strzałów?

Odnośnik do komentarza

Naturą polaka jest ciągłe narzekanie ;)

 

Mimo wszystko nie ma tak naprawdę co ponieważ, jest classic oraz team swat jak i team pro, w końcu nie trzeba się już martwić o skopane AA i latających noobów z rocketami:D

 

 

Ta, ale tylko w TS, oddbal ,king czy ctf jak narazie nie wylaczysz jetpackow etc

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza

 

Ta, ale tylko w TS, oddbal ,king czy ctf jak narazie nie wylaczysz jetpackow etc

 

Ja tam akurat za objectami nie przepadam zawsze byłem a kill, kill, kill :P więc najwidoczniej mi to na rękę.

 

Mimo wszystko mogę się założyć że dodadzą jeszcze więcej trybów więc trzeba jeszcze tylko poczekać;)

 

Juan a możesz mi powiedzieć ile więc trzeba strzałów w gostka aby go u(pipi)ć?4 czy dalej 5?

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Ta, ale tylko w TS, oddbal ,king czy ctf jak narazie nie wylaczysz jetpackow etc

 

Jak nie, jak tak? Edytor trybów jest na tyle rozbudowany, że da się to zrobić w 10 sekund.

Na bank pojawią się odpowiednie playlisty dla ludzi, którzy preferują klasyczny styl gry. Chociażby playlista MLG (no chyba, że zostawią sprint).

Odnośnik do komentarza
Jak nie, jak tak? Edytor trybów jest na tyle rozbudowany, że da się to zrobić w 10 sekund.

Na bank pojawią się odpowiednie playlisty dla ludzi, którzy preferują klasyczny styl gry. Chociażby playlista MLG (no chyba, że zostawią sprint).

 

sprint może zostać, bo to jest akurat ok.Liczę na ''czyste'' tryby, bez przymusu wybierania pomiędzy trybami ''bez'' i ''z'', oby Bungie nas nie zawiodo.

 

Trailerek maskruje, muszę sobie to zassać w 720p, bo daje radę na maksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...