Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Z gram.pl bywa roznie. Pamietam jak tam zamawialem TBC, ktore mialo byc z rana najpozniej dostarczone... do wieczora nie mialem. Kolejny dodatek kupilem sobie normalnie w Empiku z rana.

Tak samo tera planuje z halo reach. Po prostu pojde do sklepu i tyle.

 

Ale my z Pchełą będziemy mieć wypasione bidony z H:R za to ;) Kurier z UPS jeździ u mnie w mieście koło godz. 13-14, więc pewnie o tej porze we wtorek dostane swój egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza

dodzwoniłem się w końcu do ultimy i babka powiedizała mi, że dziś dostali bardzo niewielka ilość egzemplarzy, czyli ludzie, którzy zamówili gre jako pierwsi powinni mięć ja już w poniedizałek, reszta będzie miała na wtorek/środę.Niestety ja się zaliczam do tych drugich :/

 

no ja zamówiłem pre-ordera juz w sierpniu, więc może się załapie do grona poniedziałkowych szczęśliwców xD

 

btw powaga 6-8 godzin? Niech barth da znac ile, bo myślałem że to będzie standard jak na Halo czyli gdzieś 8-10h :/

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Normal-Heroic to jakieś 6-8h (bierzcie pod uwagę, że recenzenci to z reguły nie umiejące grać ci.py i lecą na co-opie). Ale poniżej Heroic nie warto schodzić - psuje to zabawę masakrycznie. Legendary samemu to jakieś 10-12h niezłego kombinowania.

 

Za Legendary achievementy są dwa:

-skończ grę na Legendary - 125G (można to zrobić w co-opie)

-skończ grę na Legendary samemu - 150G (nie można zrobić tego w co-opie)

 

btw. (pipi), a nie "kto pierwszy ten lepszy" na tej Ultimie. Ja preordera złożyłem godzinę po pojawieniu się takiej opcji na ich stronie i jakoś zamówienia mi nie wysyłają jeszcze (inna sprawa, że jak zwykle czekam na wersję Legendary).

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
-skończ grę na Legendary samemu - 150G (nie można zrobić tego w co-opie)

 

shityeah, jaki achievement :D pewno będzie podobna ilość frustracji jak CoD: WaW na veteranie.

 

Nie, jest kupa zabawy, bo:

-Elici kombinują jak jasna cholera

-nie ma nieskończonego respawnu przeciwników

-jeśli schowasz się za przeszkodą i przeciwnicy tego nie widzieli, to nie będą Ci się nagle pojawiać magiczne granaty pod nogami

 

Achievement wymaga trochę skilla i poświęcenia odrobiny czasu, ale za to ile daje satysfakcji ;)

Odnośnik do komentarza

Ja preordera złożyłem godzinę po pojawieniu się takiej opcji na ich stronie i jakoś zamówienia mi nie wysyłają jeszcze (inna sprawa, że jak zwykle czekam na wersję Legendary).

Mam nadzieję, że z edycjami limitowanymi/legendarnymi nie będzie problemów i zostaną wysłane w tym samym terminie, co normalne. Choćby dlatego, że na pewno cieszyły się one mniejszym zainteresowaniem, było mniej zamówień. Z drugiej strony czekam na limitkę, a ona dużo droższa nie była. No cóż, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Też bym tak zrobił ale nie wszyscy mają MM/Saturn/Empik na miejscu. a szkoda bo to najlepsza opcja jest

 

jeśli miałbym pewność, że gra w MM (bo tylko tam mógłbym kupić Reacha w Radomiu ''na miejscu'') będzie kosztować 169 zł to już odmówiłbym preordera i we wtorek po prostu poszedłbym do MM i kupił.Jednak pewności co do tego sklepu nie mam, ceny zazwyczaj są wyższe niż sugerowane i raczej watpię żeby Reach był po 169 zł, a oczywiście nawet jakbym zadzwonił i zapytał się o cenę to pewnie powiedzieliby mi, że oni będa znać cenę dopiero jak gra będzie u nich na sklepie.Tak więc wolę mieć grę dzień później za normalną cenę niz dopłacać tym (pipi)om z MM, którzy na wszystkim sobie przycinają.Przykład - brat chciał kupić pada do xa, w media oryginalny pad kosztuje 189, a na necie oryginalną nówkę kupił za 89 zł.Lekka różnica...

Odnośnik do komentarza

jeśli miałbym pewność, że gra w MM (bo tylko tam mógłbym kupić Reacha w Radomiu ''na miejscu'') będzie kosztować 169 zł to już odmówiłbym preordera i we wtorek po prostu poszedłbym do MM i kupił.Jednak pewności co do tego sklepu nie mam, ceny zazwyczaj są wyższe niż sugerowane i raczej watpię żeby Reach był po 169 zł, a oczywiście nawet jakbym zadzwonił i zapytał się o cenę to pewnie powiedzieliby mi, że oni będa znać cenę dopiero jak gra będzie u nich na sklepie.

Dodatkowo sklep sklepowi nie równy, w jednym MM Reach będzie, w innym nie, o różnicach w cenie też już słyszałem. Także najlepiej trzymać się złożonego zamówienia, przykładowo moja kopia została już ponoć wysłana.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Właśnie się dowiedziałem, że mi Ultima też wysłała.

 

Telefonów nie odbierają, maili nie sprawdzają. Co za dekle. Ciekawe jak to będzie z tym mailem co do nich posłałem.

 

Ciekawe czy jutro dojdzie bo wiem, że w Masterlink pracują w soboty chyba do 14.00

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Mi też ultima dzisiaj wysłała.

 

Ciekawe czy jutro dojdzie bo wiem, że w Masterlink pracują w soboty chyba do 14.00

 

Jeżeli jutro spojrzysz około godziny 8:00 i przesyłka nie zmieni lokacji, to gra dojdzie w poniedziałek.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ale my z Pchełą będziemy mieć wypasione bidony z H:R za to ;) )

Te bidony to syf z odpustu - topią się od wódki. No to na cholerę mi bidon nieprzydatny do podniesienia skilla na turnieju? ;> Wolę moją torbę z Ultimy. Podobno po nałożeniu na głowę i przewleczeniu paska miedzy nogami anichiluje 27ms laga na padzie.!

Molo GRAMY??

Tak czytam to podniecenie kurierami i normalnie hajp większy niż przy H3. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te bidony to syf z odpustu - topią się od wódki. No to na cholerę mi bidon nieprzydatny do podniesienia skilla na turnieju? ;> Wolę moją torbę z Ultimy. Podobno po nałożeniu na głowę i przewleczeniu paska miedzy nogami anichiluje 27ms laga na padzie.!

 

E to faktycznie torba lepsza. Zawsze można flaszkę do niej schować ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...