Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego tak jest to rozwiązane. Mam nadzieję, że to zmienią.

Zwłaszcza, że to blokuje rozpoznawanie głosu w grach.

 

Przy okazji dodam, że bardzo mnie wciągnął Fighters Uncaged. Z jednej strony rozumiem niskie oceny, ale sam spędziłem od premiery z tą grą więcej czasu, niż z pozostałymi czterema, które posiadam, razem wziętymi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kolejna ciekawa implementacja Kinect:

 

 

Za dwa lata nikt nie będzie chciał się przyznać, że wcześniej hejtował Kinect :P

 

 

Z kinectem zamieniasz się w Predatora :teehee:

 

 

Zastanawiam się jak on to do cholery zrobił - chodzi mi o to, że widać to na czego tle chodzi. Na początku myślałem, że coś w stylu bluebox i jest on wklejony po prostu na nieruchomy obraz. Ale z lewej strony widać jak radio działa w tym samym czasie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jeszcze Fighters Uncaged wykorzystuje głos do wykonywania specjali.Kinectimals chyba też. Na pudełku ma tak przynajmniej napisane. (inne nie mają napisane, ale wykorzystują).Sonic Free Riders wykorzystuje głos do poruszania się po opcjach gry (opcjonalnie, bo ręką też można)Nie wiem jak z innymi grami.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wypłynęło parę interesujących newsów:

 

- Rare nie było na E3 bo zapiernicza przy grach na Natal'a

- Na Natal'a są obok czystych arcade opracowywane gry harcore'owe

- Niektóre gry będą mogły być sterowane przy użyciu samego kontrolera, albo w połączeniu kontrolera i Natal'a, jako przykład podano FPS gdzie np. grasz kontrolerem, a rozglądasz się przy pomocy Natal'a i funkcji rozpoznawania ruchów twarzy.

- W gry hardcore'owe będą mogły np. grać dwie osoby naraz, jedna zapiernicza z kontrolerem a druga np. rzuca granaty albo prowadzi pojazd.

 

Zobaczymy co wyjdzie w praniu.

Jakoś nie moge sobie tego wyobrazić, rozglądać się mając przed sobą ekran i jeszcze do tego grając :blink:

Odnośnik do komentarza

Z kinectem zamieniasz się w Predatora :teehee:

 

(...)

 

Zastanawiam się jak on to do cholery zrobił - chodzi mi o to, że widać to na czego tle chodzi. Na początku myślałem, że coś w stylu bluebox i jest on wklejony po prostu na nieruchomy obraz. Ale z lewej strony widać jak radio działa w tym samym czasie.

 

Raczej jest tak, że jest wklejony. A gdzie to radio widzisz?

Odnośnik do komentarza

Podobno kinect wpierw zeskanował pokój, a potem dowolny obiekt wygląda właśnie w ten sposób.

Nie jestem ekspertem, ale to nie jest chyba nic specjalnie trudnego.

 

EDIT:

Tu jest wyjaśnienie:

http://www.engadget.com/2010/12/02/kinect-now-offers-a-stealth-mode-courtesy-of-optical-camouflage/

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

a graliście w kinectimals ? co prawda gra dla dzieci ale mi najbardziej podchodzi pod normalne gry, jest fabuła, odkrywanie kolejnych obszarów wyspy, świetna oprawa AV, spora swoboda i wybór miliona śmieci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...