Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

qu3k jak oblukasz HP napisz cos o tych zadaniach pod kinecta . wiem że jest to dodatkowy tryb z z czelengami. jest ich dużo ? bo zamierzam sobie go sprawić , fanem harrego nie jestem ale ciekawi mnie ten dodatkowy tryb pod kinecta. bo z tego co czytałem w różnych reckach jest to raczej popierdółka wrzucona na siłę <_<

Odnośnik do komentarza

HP: Deathly Hallows to póki co moje najgorsze doświadczenie z Kinectem. Lag, bardzo słabe rozpoznawanie ruchów i totalna nuda. Zadania polegają na rzucaniu czarów (bo Harry biega sam), czasem można też wspomóc się eliksirem-granatem (ale ten ruch wykrywa raz na 100 prób). Czelendże różnią się tylko miejscówkami i możliwymi zaklęciami (Stupify, Protego, Expelliarmus i bodajże Confundo). W rzeczywistości wygląda to tak, że stoisz przed telewizorem, machasz ręką jak idiota, wkur.wiając się non-stop, że nie wyszedł ci konkretny czar. Są jeszcze zadania na dwie osoby, których nie testowałem, aczkolwiek nie spodziewam się tu przełomu :)

 

Ogólnie rzecz biorąc- faktycznie jest to popierdółka wsadzona na siłę :]

Odnośnik do komentarza

oczywiście że sie gra :potter:

normalne jest też to że nie właczyśż coda lub forzy i jedna osoba gra a reszta sie patrzy

kinect adwentures i joy ride sprawdzaja sie najlepiej:) + %%% = mega wypas ipreza

 

samemu to jedynie dance central jak ktoś lubi się gibać do lajdy zgagi:) po zakupie było wow teraz kinect stoi i się kurzy :confused: bo nie ma w co grać :confused:

 

ale nic nie przebije singstara od sony , który pozostaje imprezowym nuber one :)jeśli chodzi o imprezy.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
samemu to jedynie dance central jak ktoś lubi się gibać do lajdy zgagi :) po zakupie było wow teraz kinect stoi i się kurzy :confused: bo nie ma w co grać :confused:

 

czyli ogolem poczekac na lepsze gierki i wtedy kupic

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ulepszenie kinecta w aktualizacji ?

 

O tym, że Microsoft mocno ograniczył możliwości sprzętowe Kinecta w porównaniu do pierwotnych planów, już pisaliśmy - chociażby przy okazji zdementowanych plotek o rozpoznawaniu przez niego języka migowego. Najnowsze, niepotwierdzone jeszcze informacje, wskazują jednak na to, że być może niedługo te bariery zostaną usunięte, a my poznamy prawdziwą moc kontrolera.

 

Najnowsze plotki wskazują na to, że Microsoft rozważa wypuszczenie łatki, która odblokowałaby naprawdę spore zasoby możliwości Kinecta. Po pierwsze byłaby to rozdzielczość kamery - 320x240 punktów zwiększyłoby się 640x480. Pozwoliłoby to między innymi na rozróżnianie ruchów pojedynczych palców. Drugą rzeczą, którą mianoby ulepszyć jest przepustowość łącza USB między kontrolerem a konsolą. Obecnie wynosi około 15/16 Mb/s, można ją zaś zwiększyć podobno aż do 35 Mb/s. Ograniczenie w tym względzie zastosowano, by zostawić miejsce dla innych peryferiów, ten problem być może uda się jednak rozwiązać jakoś inaczej.

 

Gwoli ścisłości należy dodać, że programiści korzystający z Kinectów podłączonych do komputerów, o których projektach często ostatnio piszemy, już z tych lepszych specyfikacji korzystają. Chodzi więc tylko o kontroler podłączony do Xboksa 360.

 

Z jednej strony pomysł wydaje się sensowny (w końcu po co ograniczać możliwości sprzętu), z drugiej jednak - co taka łatka w zasadzie by nam dała? W końcu gry, które wydano do tej pory, dobrze radzą sobie nawet przy tych mniejszych możliwościach. Wydaje się więc, że chodzi o jakieś zupełnie nowe produkcje. Czy zapowiedziano już takie, które wydają się takiego ulepszenia potrzebować? W tym momencie do głowy przychodzi mi tylko Forza Motorsport 4 (bo obsługa Kinecta w Gears of War 3 ciągle jest bardzo mocno wątpliwa), ale może tez chodzić o coś jeszcze niezapowiedzianego.

 

Czekamy na oficjalne informacje od Microsoftu

polygamia.pl

Odnośnik do komentarza

Prawie 2 tygodnie probowalem kupic w Łodzi Kinecta z zasilaczem w zestawie. Dzis rano pojawily sie zestawy w Saturnie i MM ale w pol godziny wszystkie zostaly sprzedane, zdazylem wyjsc na przystanek i zadzwonic by sie upewnic, czy sa jeszcze na stanie (nie chcieli odlozyc sztuki nawet). Dzien wczesniej w GameOver byly, nie kupilem bo za drogie, ale i tak wszystkie zeszly. Ludzie maja straszne cisnienie na ta zabawke. Ostatecznie zamowilem w Ultimie i spokojnie poczekam na paczke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...