Skocz do zawartości

ModNations Racers


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie grałem na razie za długo,ale fakt że gra daje rade. Mile zaskoczony jestem możliwościami track editora, jest niesamowicie intuicyjny i prosty w obsłudze. Mam pytanie czy wraz z wzrostem xp pojawiają się nowe rzeczy do samochodów i ludków? ATG te zdjęcia to wyrwałeś z neta, czy poodkrywałeś trochę gadżetów?

Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem o tym wspomnieć bo nikt wcześniej nic nie pisał. Wiem, że to beta ale loadingi kilku minutowe skutecznie zniechęcają po za tym okrutne lagi i ciągłe przycinki. Wczoraj pograłem z godzinkę i odpuściłem sobie z czego polowa tego czasu to loading. Oby w pełnej wersji nie było takiej szopki bo gra będzie niegrywalna. Jeżeli chodzi o sam gameplay to gra jak najbardziej daje rade. Takiej gierki brakowało; mix Lbp i CTR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ściągnąłem, zainstalowałem, pograłem i... moje wrażenia:

 

Plusy:

+ fajny edytor tras i postaci

+ fajne menu gry

+ 4 fajne trasy do testowania

 

Minusy:

- trudno wczuć się w sterownie

- loadingi - gra chodzi z dysku a ładuje się strasznie długo

- w czasie loadingów przycięcia muzyki (chwilowa przerwa w odtwarzaniu)

- zwolnienia animacji w menu w czasie poruszania się po planszy

- jak na grę traktującą o wyścigach niezbyt czuć prędkość (wydaje mi się, że również nie ma tu stałych 30kl/s)

 

Możliwe, że wszystko zmieni się do premiery. Tak jak byłem pozytywnie nastawiony do tej gry po pierwszych prezentacjach tak teraz poczekam na oceny i recenzje pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Jestem wielkim fanem Mario Kart (Wii, DS) i gierka na swój sposób mi się podoba. Jedyne co ciężko przełknąć, to dławiąca się animacja i dość nieprecyzyjne (chaotyczne?) sterowanie. Wydaje się, że na takim Wii da się lepiej opanować karta i tym samym bawić się bez niepotrzebnych nerwów. Podoba mi się za to integracja gry online. Od samego początku wbijamy do lobby online na kształt HOME. A także customizacja i tworzenie własnych plansz. Szkoda, że grę eliminują dwie rzeczy, które w porównaniu do Mario Kart Wii są nie do przyjęcia: loadingi oraz szarpiąca animacja. Jeżeli tego nie poprawią gra nie ma szans nie tylko zgarnąć dobrych ocen, ale i zaskarbić miłości graczy, którzy preferują taką arcadeową wyrzynkę.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...