Skocz do zawartości

ModNations Racers


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

ModNations Racers jest ekskluzywnym tytulem studia United Front Games, nadchodzącym na PS3 w 2010 roku. Gra została oficjalnie zapowiedziana na tegorocznych targach E3. Jest to kolejna gra z mottem "Play, Create, Share" znanym z przeboju LittleBigPlanet.

 

Co sadzicie o tej grze?

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co ma wspólnego ? Tak jak w pierwszym poście, opiera się na idei "play, create, share". Czyli tak jak właśnie w LBP masz własny wkład w tą grę. Jeżeli nie widziałeś trailera albo konferencji sony to chodzi o to, każdy może w łatwy i prosty (stosunkowo) sposób stworzyć plansze na której będą mogli ścigać się ludzie z całeeego świata..

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza
Playstation dostanie swoją Trackmanię :P, wygląda mi to na odpowiedź na konkurencyjne wyścigi tych avków z X360, tyle że to nie będzie 4free.

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem, że to jest można śmiało rzecz odpowiednik świetnej Trackmanii z PieCa. Bardzo mi się podobało to co zobaczyłem, lubię tego typu gry przy których można bardzo miło spędzić czas i masterować : D.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. W dzisiejszych czasach gry typu LittleBigPlanet czy właśnie ModNations Racers sa bardzo potrzebną odskocznią od gier, które w większości są wydawane. Przyznam, że LBP zapewnił mi mase radochy i relaksu, przy czym zmusił moją wyobraźnię do działania. Tutaj będzie podobnie, dlatego bardzo czekam na ten tytuł. Wyobraźcie sobie te spotkania z kumplami i odpalacie ModNations, które odnosi się do uwielbianej Trackmanii, Mario Karta czy ścigałek z Crashami. Tytuł moim zdaniem okaże się sukcesem ;)

Odnośnik do komentarza

jesli bedzie fajny model jazdy i ludzie beda robic fajne trasy to moze nie byc tak zle, w koncu gry typu mario kart albo crash racing byly bardzo popularne wiec jesli gameplay bedzie podobnie rajcujący tylko ze dodatkowo bedzie nieskonczona ilosc tras to powinno być nieźle

 

ja osobiscie sie nie napalam na taką gre, ale pomysł nie jest najgorszy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w żaden sposób nie mozna na tę grę narzekać. Obok nowego SSX'a to własnie chyba czegoś pokroju CTR, Speed Frekas (coś takiego było na PSX'ie - 9 w PE, pamietam jak dziś) brakuje na Next Genach najbardziej. Mam tylko nadzieje, że nie będzie jak w przypadku FUEL'a, gdzie twórcy postawili na areał zapominając o frajdzie i funowy model jazdy nie zostanie przyćmiony przez trasotwórstwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Wywiad z jednym z twórców:

http://www.gamervision.com/gamer/sarah/blog/article/interview_modnation_racers_producer_dan_sochan/?utm_campaign=sarah/blog/article/interview_modnation_racers_producer_dan_sochan&utm_medium=SocialMedia&utm_source=n4g

 

Min. o power upa, tworzeniach levelu i modelu jazdy.

 

Zresztą niedługo beta tej gry(chyba 17grudnia się rozpoczyna) - mam nadzieję, że dostanę kod.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z jednym z twórców:

http://www.gamervision.com/gamer/sarah/blog/article/interview_modnation_racers_producer_dan_sochan/?utm_campaign=sarah/blog/article/interview_modnation_racers_producer_dan_sochan&utm_medium=SocialMedia&utm_source=n4g

 

Min. o power upa, tworzeniach levelu i modelu jazdy.

 

Zresztą niedługo beta tej gry(chyba 17grudnia się rozpoczyna) - mam nadzieję, że dostanę kod.

 

 

Nieldugo sprawdze .Wlasnie dostalem kod. Beta startuje 17 grudnia. Speed Freaks uwielbialem, a w Mario Kart gram do teraz ,ale na troche innej platformie niz te 10 lat temu :) Mozliwosc tworzenia czegos swojego w grach ,to swietny pomysl, ktory mam nadzieje SONY bedzie rozwijalo w wielu gatunkach gier, nie tylko w platformowkach i wyscigach. W White Knight Chronicles bedzie mozliwosc stworzenia swojej wioski i inni gracze beda mogli ja odwiedzac :)

Odnośnik do komentarza

Te własne wioski to nic specjalnego. Śmierdzi szablonem na kilometr. Zbyt dużej możliwości customizacji nie ma.

 

Co do ModNations Racers to nie wierzę że to nie jest PSNowa popierdółka a pełna gra wydana na płycie.

 

To gra w 100% tworzona z myślą o wydaniu na płycie. Nie wiem dlaczego ludzie ciągle myślą, że powinna wyjść na PSN.

 

BTW. SZKD - jak zdobyłeś klucz? poprzez zarejestrowanie się na stronce Modnation?

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Te własne wioski to nic specjalnego. Śmierdzi szablonem na kilometr. Zbyt dużej możliwości customizacji nie ma.

 

Co do ModNations Racers to nie wierzę że to nie jest PSNowa popierdółka a pełna gra wydana na płycie.

 

To gra w 100% tworzona z myślą o wydaniu na płycie. Nie wiem dlaczego ludzie ciągle myślą, że powinna wyjść na PSN.

 

BTW. SZKD - jak zdobyłeś klucz? poprzez zarejestrowanie się na stronce Modnation?

Wykupilem subskrypcje na Qore

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...