Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zachwycony tym co widziałem. Badanie planet jest fajne. Można wreszcie zbierać różne rzeczy, co bardzo lubię. Misje poboczne są fajne i jeśli miejscówki będę zróżnicowane to bomba. Gra nie rwie. No ogólnie rzecz biorąc to MUST HAVE. Będę miał do maks 10 dni po premierze.

Odnośnik do komentarza

Mysza dzięki PW z linkiem, jak to zobaczyłem to mi szczęka opadła do ziemi, po skalkulowaniu pre order powinienem złożyć 25-tego i mam nadzieje że zostanie dla mnie 1 egzemplarz, tylko wadą jest to że się cholernie podjarałem co nie ułatwia mi czekania :(

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie w ME2 jedynie gameplay a w sensie sprawa z amunicją, z filmików jak widziałem to najczęściej dana osoba gra używała klasy Soldier, o co mi dokładniej chodzi?: jak zwykle ciekawi mnie jak się sprawa z amunicją ma na najwyższym poziomie trudności, sam używam tylko klasy Sentinel, więc używam tylko pistoletu, a jak widze na filmikach(koleś na pewno gra na normalu) to amunicji tak dużo nie ma i facet korzysta ze wszystkiego co się da. I martwi mnie to że zamiast będziemy skupiać się na fabule to będziemy głównie się skupiać na zbieraniu amunicji, w każdym razie mam nadzieje że się mylę no ale przekonam się dopiero jak zagram w ME2

Odnośnik do komentarza

Zapytałem EA PL co z naszą wersją. Co do czołgu:

 

"After launch, BioWare will release another DLC pack for Mass Effect 2 that introduces the Hammerhead, a new vehicle in the Mass Effect universe. This agile hover tank features improved handling on rough terrain and maneuvers deftly in combat -- a necessity for players traveling across harsh planetary environments throughout the galaxy. In addition to this new vehicle, BioWare will release new missions and unique in-game items, including Cerberus Assault Armor which boost shields, health and heavy weapon ammo and the M-22 Eviscerator Shotgun."

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

W dniu dzisiejszym firma Electronic Arts poinformowała o przesunięciu

premiery edycji kolekcjonerskiej Mass Effect 2 na konsolę Xbox 360. Poniżej

prezentujemy treść informacji prasowej opublikowanej przez Electronic Arts.

 

"Komunikat o Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2

 

W związku z nieoczekiwanymi problemami w procesie produkcji artbooków

wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Mass Effect 2 informujemy,

że premiera Edycji Kolekcjonerskiej w wersji na konsolę Xbox 360 została

przesunięta.

Oczekujemy, że artbooki będą dostępne w tygodniu po premierze gry.

 

Data premiery Edycji Kolekcjonerskiej w wersji na konsolę Xbox 360 zostanie

podana w najbliższym czasie (oczekujemy, że opóźnienie nie przekroczy

tygodnia).

Klienci, którzy złożyli zamówienie na taką wersję w sklepach gram.pl lub

Empik.com mają możliwość zmiany swojego zamówienia na edycję zwykłą.

Jeśli jednak zdecydują się poczekać na dostawę Edycji Kolekcjonerskiej na

Xbox 360, w ramach rekompensaty otrzymają bezpłatną przesyłkę Edycji

Kolekcjonerskiej na Xbox 360.

 

Electronic Arts Polska przeprasza graczy za wszelkie niedogodności związane

z zaistniałą sytuacją, wierząc jednocześnie, że proponowane rozwiązanie jest

najkorzystniejszym z możliwych."

 

Zgodnie z treścią powyższej informacji, wszystkie osoby, które zdecydują się

poczekać na Edycję Kolekcjonerską na konsolę Xbox 360 otrzymają grę bez

opłacania kosztów dostawy.

Osoby, które chciałbym zrezygnować z konsolowej edycji kolekcjonerskiej i

zamówić edycję zwykłą proszone są o anulowanie dotychczasowego zamówienia

(taka możliwość dostępna jest z poziomu szczegółów zamówienia) i złożenie

nowego na zwykłą edycję.

 

Pozdrawiamy,

 

Ekipa gram.pl

 

no comments .... gdyby nie to że w podstawowej wersji nie ma angielskiego to bym anulował a tak muszę czekać :/

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak się "zorientowałem", że na początku roku wychodzi ME2 to pożałowałem, że pośpieszyłem się z zakupem Bayonetty na premierze :P Kupiłem 5 gier na przełomie 2009/10, a zapomniałem o jednej z najważniejszych he he he :teehee:

 

Ale może to i lepiej, wszystkie gry jestem w stanie odłożyć na czas miesięcznej sesji egzaminacyjnej, ale z ME2 pewnie nie dałbym rady i bym siedział po 7h dziennie aż do ukończenia jak w przypadku jedynki :thumbsup:

 

Gooral: A piszą coś o tym ile czasu potrzeba na przejście głównego wątku ?

 

I jeszcze jedno pytanie. Te bonusy z karty do Cerberusa to tylko w limitce są, czy będzie jakieś darmowe DLC z tym pakietem ? I rozumiem, że w limitce nie ma normalnego plastikowego pudełka do Gry tylko jest jakiś steel case, hm ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...