Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagram pewnie pierw żołnierzem. Gra zamiecie i ja już to wiem. Nie wiem jak oni to zrobili, ale gra jest o wiele ładniejsza od 1 i o wiele płynniejsza. Czary :) Grę będę miał na premierę w wersji PL, więc na pewno się podzielę wrażeniami. Szkoda, że dowalili polski dubbing, bo zniknie trochę magii, ale trudno się mówi.

Odnośnik do komentarza

Jest Zbrojewicz jaka Illusive Man, więc ta postać może być zdubingowana bardzo przekonująco. W końcu Zbrojewicz dysponuje bardzo ciekawą barwą głosu, taką "dzień po ostrym chlaniu wódki". Doskonale pasuje do człowieka iluzji, który młody nie jest oraz powinien brzmieć bardziej męsko i twardo niż brzmi Sheen z oryginału. Takie jest me zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio onlinecenter podawał jeszcze parę polskich nazwisk jakie usłyszymy. Ale nie chciało mi się podawać.

 

Co do Sheena, jakiś czas temu jak oglądałem ten filmik prezentujący angielski-oryginalny dubbing (aktorów). To właśnie Martin był jedyną osobą (chodzi o głos) która mi nie pasowała. Nie brzmiał przekonywująco jako Illusive Man.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Jak na jakiejś planecie będzie znajdowała się ruina Protean to właśnie w okolicach tego miejsca będziesz mógł wylądować. A reszta interesting points na takiej planecie to będa tylko złoża pierwiastków do skatalogowania w bazie przymierza.

 

Podejrzewam, że będzie można lądować nie tylko obok ruin Protean, bo planety mają być bardzo różne.

 

 

Nie wiem o jaką bazę przymierza chodzi, ale katalogowanie odbywa się poprzez badanie planety z poziomu Normandy i wysłanie robocika/sondy (probe), który pozbiera minerały.

 

Kupuje ktoś CD-Action? Bo ponoć zamieścili reckę przyznając ME2 maksymalną ocenę.

Odnośnik do komentarza

Uściślę specjalnie dla ciebie mistrzu. "W bazie danych przymierza". Teraz powinno być dla ciebie jasne. A jeśli o słowo katalogowanie chodzi to wytłumaczę w ten sposób. Shepard zbiera te próbki nie dla siebie a dla przymierza. Kataloguje i zapisuje z którego układu, z której planety dane złoża się znajdują by przymierze mogło rozpocząć proces wydobycia. Lub chociaż sporządzić projekt budowy kopalni na danej planecie. I właśnie dlatego wspomniałem o samym przymierzu.

 

PS: Nie, nikt nie kupuje CD Action.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Uściślę specjalnie dla ciebie mistrzu. "W bazie danych przymierza". Teraz powinno być dla ciebie jasne. A jeśli o słowo katalogowanie chodzi to wytłumaczę w ten sposób. Shepard zbiera te próbki nie dla siebie a dla przymierza. Kataloguje i zapisuje z którego układu, z której planety dane złoża się znajdują by przymierze mogło rozpocząć proces wydobycia. Lub chociaż sporządzić projekt budowy kopalni na danej planecie. I właśnie dlatego wspomniałem o samym przymierzu.

 

PS: Nie, nikt nie kupuje CD Action.

 

1. Masz jakiegoś linka, który potwierdzałby że istnieje jakaś baza danych, czy sam sobie dorobiłeś tę teorię?

 

 

2. Z tego co mi wiadomo Shepard zbiera próbki dla siebie, ponieważ z Alliance nie współpracuje już tak blisko jak w części pierwszej. Poza tym po zebraniu tych minerałów można je przeznaczyć na upgrade broni/zbroi, którymi zajmuje się pewien ziomek na Normandy. Dalej nie widzę tu nigdzie przymierza. Rzuć jakimś źródłem to przejrzę na oczy.

 

Ja wiem, że fajnie sobie dorabiać ideologię, że na pewno ktoś buduje tam te bazy i zatrudnia górników itd. tylko, że w grze proces wygląda tak, że z poziomu Normandy skanujemy planetę, wysyłamy robota i zgarniamy minerały. Kopalni, baz danych, ani górników nie ma. Trzymajmy się faktów, a nie wymysłów.

 

Odnośnie PS to w tym wątku nie wypowiadasz się tylko ty, więc odpowiadać proponowałbym na bazie własnych doświadczeń. No chyba, że masz jakąś super tajną bazę danych przymierza i wiesz co każdy z nas robi.

 

I emotikonka, za mistrza ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Mistrzu, Karpyshin mi przez telefon powiedział, że to przymierze kopalnie zakłada. Nie mówiłem ci o moim źródle wcześniej? Dziwne :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hehe

 

 

A na poważnie troszkę byś poszukał a byś znalazł info o tym że on dla przymierza te próbki zbiera.

 

http://masseffect.wikia.com/wiki/UNC:_Valuable_Minerals

 

Masz i płacz, że znowu czepiasz się słów Goorala bezpodstawnie. Wprawdzie matematycznej wpadki nie pobiłes ale walcz dalej na pewno skiszisz się bardziej. Ufam, ze stać cie na to ;)

Odnośnik do komentarza

Nie dość, że twoim źródłem jest wikipedia to jeszcze podajesz do link do infa, które tyczy się pierwszej części gry jako argument w dyskusji o drugiej części? Z takim absurdem ciężko dyskutować.

 

Edit: W sumie to nie musisz mi nic udowadniać. Sprawa dla mnie jest jasna i zakończona, dalsze kontynuowanie dyskusji będzie tylko i wyłącznie prywatą albo twoją nieudolną próbą odwrócenia uwagi na coś innego. Rada na przyszłość, taka w twoim stylu, jak nie masz sprawdzonego info to zamknij mordę albo napisz że to spekulacje.

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

(pipi)a gimbusie zbieranie minerałów będzie miało taki sam cel jak w jedynce więc normalne jest podpieranie się informacjami jakie Bioware nam udostępniło przy okazji pierwszego efektu masy. I nie szalej mi tu z wyzywaniem mojej osoby bo dostaniesz kopa w du.pę i pójdziesz do kąta. Jak nie umiesz czytać to zrób coś z tym, półanalfabetyzm w połączeniu z twoim chu.jowym charakterkiem nie idzie w parze.

 

PS: I jeszcze jedno - wikipedia ME jest zła? Ktoś sobie pofantazjował przy wpisie o minerałach czy może jednak jednak oparł ten tekst na pewnym źródle?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
I nie szalej mi tu z wyzywaniem mojej osoby bo dostaniesz kopa w du.pę i pójdziesz do kąta

 

Skoro ty możesz wyzywać moją skromną osobę to ja tym bardziej czuję się upoważniony do wyzywania ciebie. Poza tym drżę przed twoją e-siłą. Może jesteś tu moderatorem, ale jesteś też użytkownikiem i to ty pierwszy złamałeś regulamin. Nie mam sobie nic do zarzucenia "gimbusie".

 

zbieranie minerałów będzie miało taki sam cel jak w jedynce

 

A jaki cel miało zbieranie minerałów w pierwszej części? Dostanie expa i hajsu. W dwójce masz zbierać minerały dla siebie, żeby wydawać je na upgrade broni/zbroi. Rzeczywiście to samo. Jasne, że ze strony erpegowej/storyline minerały zbierało się dla Alliance, ale nadal nie wiem skąd wiesz, że w drugiej części będzie tak samo. To masz w końcu jakieś źródło czy nie?

 

PS: I jeszcze jedno - wikipedia ME jest zła? Ktoś sobie pofantazjował przy wpisie o minerałach czy może jednak jednak oparł ten tekst na pewnym źródle?

 

Wikipedia ogólnie nie jest wiarygodna. Tym bardziej skoro bazujesz na argumencie o pierwszej części. Jak kiedyś przyjdzie ci do napisania czegoś innego niż post na forum to zrozumiesz.

 

PS: A o moim charakterku i innych personalnych przywarach to możesz mi na priva pisać, bo do tematu o Mass Effect 2 to się na pewno nie nadaje. Chyba, że już ci nerwy wysiadają ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...