Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wychodzi na to, że Maleńczuka usłyszymy tylko w epizodycznej roli? Bezsens, tym bardziej, że wypadł całkiem dobrze.

A jednemu z turian głos podkłada ten cieciowaty bankier z Klanu. To jest porażka.:P

 

Wiadomo coś nt. tego Cerberus Network? Nie śledziłem zbyt uważnie zapowiedzi, bo po prostu wiedziałem, że to obowiązkowa pozycja, ale chyba i tak za wiele o tym nie mówili. Pewnie jakiś bajer do wciskania kolejnych dlc.

Odnośnik do komentarza

Na szybko... oczywiscie nie moge sie oderwac od gry. Gram na insanity czyli najwyzszy poziom trudnosci jest od razu dostepny. Nie jest za latwo, ale wiem, ze naprawde duzo czasu uplynie zanim ukoncze gre. System nie wykryl save z moja postacia na 60lvl wiec gram importowalem postac na 50lvl. Ogolnie import wszystkiego jako paragon... w jednym z barow spotkalem Helene Blake wiec jest milo, ze wyglada na to, ze Bioware wszystkie mozliwe szczegoly wykrylo. Kody lekka ssa... mam kod na zbroje z limitki, i kod na preordera... musialem sie logowac na masseffect.com by wprowadzic kod, nastepnie zrestartowac gre by zbroje pojawily sie w cerberus network. Lekko zwalone IMO. Poki co wrzucilem pierwsza plyte i na niej jade. Za daleko nie zaszedlem przez poziom trudnosci. Jestem prawie pewny, ze fabularnie gra jest zrobiona tak by mozna ja wydac rowniez na PS3. Widac to idealnie po poczatku, ale to IMO. Ogolnie graficznie jest in plus, framerate staly, hud zminimalizowany i gra zrobiona bardziej jako shooter TPP z elementami RPG niz na odwrot. Calosc prezentuje sie bardziej filmowo niz jednyka i od samego poczatku jest praktycznie epicko. Nie podobaja mi sie kolory w menusach, wolalem niebiskie menusy w ME1. Nie bede nic spoilerowal odnosnie fabuly, ale zapowiada sie kozak. Wszystko to usprawniony Mass Effect, ktory jednak moze sie paru osobom nie spodobac przez IMO spore odejscie od RPG. Bardziej IMO poszedl chyba w strone Bioshock. Nie kumam jeszcze jak sie kupuje nowe zbroje i bronie... mamy w grze duzo minigierek, ktore sa lepiej zrobione niz hackowanie w jedynce. Gram klasa... nie pamietam, ale kolesiem ze snajperka i daje rade, chociaz snajperki poki co malo uzywam. Skanowanie planet wypada ok, ale troche za wolno. Nie skumalem jeszcze za bardzo misji pobocznych i cisne narazie glowny watek na Omedze.

 

Acha kto gral w Mass Effect Galaxy ten bedzie sie usmiechal juz od samego poczatku gry.

Odnośnik do komentarza

@Wojnar

 

Udało ci się zdobyć 30 lvl przy jednym podejściu?

 

Przy pierwszym miałem jakoś 26-28 z tego co pamiętam. Lvl dostaje się praktycznie na każde zakończenie misji.

Gdy zaimportujemy postać z ME2 aby przejść kolejny raz dostajemy 200k kredytów, 25% więcej expa i po 50k wszystkich surowców, które tutaj grają ważną rolę ;)

Odnośnik do komentarza

AAAAAAAAAAAA !!!! Nie wytrzymam qrcze EA Polska znowu popełnia błąd jak z EK Dragon Age. Gdyby nie polski dubbing to bym do mediamarktu jutro startował a tak .... idę grać w jedynkę :/

 

Przynajmniej stworze sobie idealny save przez tydzień czekania:P

 

Swoją drogą EK na PC wysyłają bez tego felernego albumu a album dosyłają później. Czemu na X360 nie mogą tak samo zrobić ? Kij im w oko.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Kiedy Xbox stracił ekskluzywność Bioshocka, zazdrościłem wam tylko Splintera Cella. Teraz marzę o konwersji ME2. :blush:

 

bioshock nigdy nie miał być ekskluzywny...2K samo mówiło o tym że na razie za mało ps3 jest na rynku i bio zawita później na pleju.

Zaś me2 to wątpliwa sprawa na ps3. MS ma jakieś umowy z EA na wyłączność serii mass effect na swoich platformach, no i MS jest wydawcą ME1.

Bioware potwierdziło że już pracuje nad ME3 dla x360 i że seria na trylogii się nie skończy, czyli jeszcze na starym klocu zobaczymy finish :)

 

ps.sądzę że ME4 pewnie będzie bez Sheparda i Normandii.

Odnośnik do komentarza

Mam gierkę, w Saturnie leży tego cała masa (199zł). W pudełku jest kartka Cerberus z kodem, ale jeszcze tego nie sprawdzałem. Podobno na razie jest jeden dodatek, a reszta będzie później. Skasowałem rano pre-ordera z Gram (żal trochę bonusów), ale gierka leży w czytniku i zaraz się zabieram. Coś za coś, to czekanie było męczące :) Podziękowania dla internautów którzy pisali że widzieli grę w marketach (i to nawet wczoraj).

Odnośnik do komentarza

ekhm środek tygodnia tak ?

 

Dodatkowe informacje o wydaniu:

 

Uwaga: w związku z problemami w produkcji artbooków data premiery Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2 na Xbox 360 została przesunięta. na ok. 05.02.2010.

 

Wszyscy, którzy złożyli zamówienia na tę edycję do 18.01.2010 włącznie, nie zapłacą kosztów wysyłki gry.

 

Dlatego taki w(pipi) mnie naszedł :) bo boję się że do następnego weekendu nie zobaczę i dopiero w poniedziałek 8 lutego dostanę kiedy już wszyscy prawie skończą grę :/

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie- w edycji normalnej druga płyta jest w kopercie

Tja, w foliowej kopercie.

Grę kupiłem dzisiaj w poznańskim Saturnie za 199 zł. Aktywowałem sieć Cerberusa - mogę ściągnąć za darmo pancerz ognistych smoków (czy jakoś tak) - to za Dragon Age, mogę ściągnąć dodatkową postać (najemnik Zaeed) i mogę ściągnąć misję w miejscu rozbicia Normandii. Natomiast nigdzie nie widzę możliwości (a jakoby wszyscy premierowcy mogą) ściągnąć dodatkowego pancerza i broni.

Nie wiecie gdzie to ustrojstwo się podziało?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...