Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W ramach turystyki energolowej przyszło mi za zachodnią granicą wlać w siebie ładnych kilka litrów bateryjek. Począwszy od przytoczonej wyżej energy coli w wersji ohne zucker. Potwierdzam smak lizaka o smaku coli, całkiem fajne, ale tam też cena większa niż red bulle, więc powodzenia.

Poza tym

 

red-bull-the-summer-edition.jpg

 

W smaku trochę podobny do dostępnego u nas białego kokos-acai. Tzn. przebija nuta kokosowa, ale w przeciwieństwie do białego ten jest jakiś mdły i niewyraźny. Nie poletzam.

 

Dalej dwie niedostępne u nas ultry

 

71QbQI0BxvL._SY355_.jpg snapshotimagehandler_346085235.jpeg?h=54

 

O ile sunrise to po prostu pomarańczka, całkiem przyjemna ale bez rewelacji, to już ultrafiolecik niebo w gębie :banderas:Mają też kilka wariantów serii Rehab, która u nas była tylko w jednym wariancie przez chwilę. Spróbowałem wersji z zieloną herbatą i takie sobie to było. Ale i tak jeśli chodzi o monsterki największy hitem bylo to

 

IMG-20190908-090939.jpg

 

Myślałem że będę rzigoł, a okazało się, że to bardzo fajna kawa. Do tego dobrze kopie w łeb, 60mg/100ml kofeinki :banana-santa: Jest też wersja z wanilią zamiast mleka, niestety nie udało mi się namierzyć.

 

Największa różnorodność wariantów niedostępnych u nas występuje u Rockstara. Począwszy od 2 smaków z linii first start

 

Rockstar-Energy-Drink-First-Start-2-Full

 

Berry mix smakuje tak jak można by się tego spodziewać, po prostu fajny orzeźwiający posmaczek. Natomiast Guawa i ananas rewelacja :trophy_gold: Jest też oczywiście czysta Guawa, która były jedynym smakiem dostępnym oprócz normalsa gdy Rockstar wchodził na nasz rynek, a po jakimś czasie z niewiadomych przyczyn zniknęła [']

 

Poza tym przywiozłem sobie do testowania kilka wariantów plus energolowy Dr Pepper :ohboy:

 

IMG-20190911-202211.jpg

 

 

Z generalnych obserwacji to nie widziałem nigdzie rockstarów w małych puszkach. Natomiast to co jest w małych puszkach, często ma pojemność nie 250 a 330 ml. Różnice w podejściu największych marek do obu rynków widać choćby na przykładzie takiego detalu jak zawleczki puszek, które tam mają wycięte/wytłoczone/nadrukowane logo producenta.

 

Podsumowując: In Polen wie in einem wald :[


 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.09.2019 o 12:33, Tokar napisał:

Ale i tak jeśli chodzi o monsterki największy hitem bylo to

 

IMG-20190908-090939.jpg

 

Myślałem że będę rzigoł, a okazało się, że to bardzo fajna kawa. Do tego dobrze kopie w łeb, 60mg/100ml kofeinki :banana-santa:

 

Here comes a new challenger

 

IMG-20190918-191021.jpg

 

Od czego by tu zacząć. Może od tego, że to kawa jak chuj xd

 

IMG-20190918-191054.jpg

 

Akurat jak na tak śladową ilość aromat i posmak kawowy jest dość mocno wyczuwalny i jest całkiem przyjemny, ale na ostrą prowokację i eksperyment społeczny zakrawa fakt, że ktoś postanowił ten kawowy akcent połączyć ze smakiem czegoś na pograniczu tradycyjnego energolowego smaku landrynkowego i najtańszego możliwego cytrusowego napoju gazowanego. Z jednej strony masz ochotę to wylać, a z drugiej kuriozalność tej kompozycji każe brać kolejnego łyka, żeby uwierzyć że to nie jest sen.

 

 

Odnośnie enerdowskich rockstarów, to na razie fałszywe mesjasze.

 

Cherry - ma ten typowy chemiczny posmak tanich słodyczy o smaku wiśniowym.

Ginger - ma ten sam problem co imbirowa pepsi, bo chyba w obu napojach użyty jest ten sam sztuczny dodatek smakowy, który daje aromat i posmak owszem imbiru, ale marynowanego, co powoduje odruchy wymiotne w kontekście napoju gazowanego. 

Mandarynka - poprawnie, ale bez szału. Limitowany mandarynkowy tiger był lepszy.

 

Zostały smaki, które teoretycznie zapowiadają się najlepiej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.