Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 29.09.2019 o 11:52, Frantik napisał:

04d04b3244c86090b9e8.png

 

Nie polecam. Generalnie w smaku jak zwykły Black, może tylko mniej cukrowy, ale za to jest dziwny posmak jakby nie wiem... popiołu ktoś dosypał?:dunno:

Też kiedyś kupiłem bo z lodówki mieli jeszcze smakowe i po pierwszym łyku stwierdziłem, że to nie smak oryginału. Fakt, jest taki jakby dziwny piekący posmak. 

Odnośnik do komentarza

Panowie wiecie że dla energetyków zrobie wszystko. Dziś wyruszyłem w środku potężnego tajfunu na poszukiwania nowych smaków. Wyebałem dwa nieznane mi dotąd smaczki enegetyków :cool::lapka:

rockstar o smaku czerwonych jagód: dobry, dobry nawet bym powiedział że bardzo, smak taki trochę żelkowy ale co ważne był nie za słodki i kojarzył się z beztroskim dzieciństwem na pewno wart waszej uwagi panowie.

 

drugi był P O L S K I  komodo energy drink, wziąłem czarną porzeczkę i był okej ale nic ponad to, strasznie bezpieczny energetyk. Będę próbował innych smaków bo jest ich od zayebania!

Odnośnik do komentarza

Siemano panowie mam dla was apdejta w sprawie komodosów

Arbuzowy- chuy

grejpfjut- jak soczek o smaku grejpfjuta, ja lubie

kaktusowy- no nawet nawet 

P O Z I O M K A- :banderas: chłopaki c00rwa jakbyście poszli do lasu i zerwalibyście poziomki z krzaka to by wam to tak nie smakowało. Energol życia? Jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Piłem komodo jak to jeszcze nie bylo modne.

Marihu.janowy najlepszy , serio. 

 

Otworzyli u nas jeszcze jakis niemiecki sklep spozywczy. A tam blacki o smaku coli z limonką i black o smaku szampana. Colowy dobry a ten o smaku szampana fuj, w dodatku serio zajezdza takim igristoje xd

 

Jutro sie przejde do leszka, on  ma zawsze duzo komodosow moze ma ten poziomkowy

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałeś datę ważności na tym szampanie? Ze 2 lata temu żabki były tym syfem zawalone xd Cola + limonka to też melodia odległej przeszłości.

 

 

A teraz, uwaga, uwaga

 

IMG-20190920-222001.jpg

 

WYPIEHDALAĆ  Z TEMATU KUHWY BIEDAKI AAAAAAAAAAAAGGGHHHH

 

 

Luksus ma smak poziomki. Co ciekawe jest prawie niegazowany. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...