Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

Jedną ręką mam bić joe a drugą odpowoadac na pytania? No bede sie staral

 

btw jest jakis limit wieokowy? Bo moj 12 letni brat chcial by wpasc przynakmniej na część imprezy i popatrzeć. On sie jara counter strikiem ale moze taki zlot przekona go do nintendo (mam nadzieje ze nie xD)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

zobaczcie co sie odwala

 

dragomon hunter O_o

http://www.aeriagames.com/playnow/dmhen/new_4-silo_v4?utm_source=evilportcpl&utm_campaign=dmhus&utm_medium=banner&age_pubid=rpj

 

wygląda jak jakieś dziwnaczne połączenie MH, pokemonów i jeszcze jakiegoś (pipi)stwa.

 

oczywiście z MH nie ma raczej nic wspólnego, jednak widać że niektóre zbroje, bronie i potwory są mocno zerżnięte z MH ....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hej

w końcu spotkałem sie z bratem i dał mi itemy z japonii

 

przed chwilą wróciłem do domu i zdycham więc narazie skrótowo zapodje zbiorczą fotkę, potem coś wiecej napisze albo może unboxing nagram

 

2urpen7.jpg

 

idąc od góry

- po prawej monsterowa obudowa na 3dsa (+ściereczka do konsoli)

- losowa figurka (poniżej foto)

- to duże czerwone to sakiewka/etui (np na 3dsa) przypinana do paska, ze skóry rathalosa ;)

- na sakiewce gumowa naszywka z CB

- na dole po lewej wyszywana naszywka z kotem

- w środku drewniany breloczek z zinogre

- po prawej breloczek w kształcie potiona

 

 

 

jeszcze fotka figurki (losowej)

3151n5z.jpg

 

 

 

ogolnie bardzo sie ciesze z "zabawek" ale jestem strasznie zmęczony w tej chwili więc nie mam siły sie bardziej żywo wypowiadać ;p

dodam tylko że prawie wszystko oprócz figurki to bardziej "użytkowe" gadżety bo tak właśnie prosiłem brata - wole coś co można jakoś poużywać niż właśnie np figurki których nie mam gdzie zbytnio postawić bo nie mam żadnej gablotki a z biurka koty wszystko zwalą

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

EJJJJJJJJ !!!!!

 

halo czy ktokolwiek żyje na tej tablicy? nawaliłem materiałów z MHX i gadam sam ze sobą od pary tygodni jak nie miesięcy, czy ktoś tu w ogole zagląda?

 

ogarnijcie łowieckie dupska, demo MHX jest już dostępne a premiera za kilka dni, no co jest??

ja wiem że to premiera japońska a my dostajemy tylko kutasa w (nene)e ale mimo wszystko taki brak zainteresowania napawa mnie wielkim smutkiem, gdzie są forumowi łowcy??

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Yano,wyczysc skrzynke pocztowa. Kupilem ps4 i mam nowe konto, wyslalem Ci zaproszenie do znajomych. Oczywiscie kazdy kto chce nirch tez mi wysyla ;)

Graliscie w tego Toukidena na ps4? jest demo. Ciekawe czy dobre czy marny klon MH...

 

gralem w demo na Vicie. To taki poczatek gry, pierwsze kilka/naście questów 

 

Solidny klon, fajny japoński klimat ociekający ichnią mitologią, ale duuuuużo prostsze od monhuna ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

grałem w demo Toukidena na ps4 i rzeczywiście ostra zrzynka z MH, wiele elementów bliźniaczo podobnych tylko polanych azjatyckim sosem, jednak walke oceniam jako bardziej drętwą i osobiście demo mnie nie zachęciło do kupna gry

 

oczyściłem skrzynke

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

jakie nagrody przewidujesz?

 

trzeba by przemyśleć organizacje tego turnieju bo rok temu było to jednak troche kulawe i w dodatku zmieniane w ostatniej chwili

 

najpierw badam sytuacje, czy ludzie w ogole chca, do konca tygodnia ludki wybiora jaki chca event w sierpniu, i w pon pisze do conquestu i sklepow w sprawie nagrod i sponsoringu, licze na to, ze uda mi sie od CQE wyrwac kopie MHG albo nawet konsole, ale to watpie, zobaczymy.

 

W tym roku organizacja bedzie lepzsa, keep calm ;)

 

I kulawe, bo przegrales? xd

Odnośnik do komentarza
4. Uczestnicy zagrają w Arena Quest: Grudge Match: Deviljoe. Organizator zakłada, że uczestnik ma odblokowany tego Arena Questa.
5. 12/8/6(w zależności od ilości uczestników) graczy z najlepszymi czasami przejdzie do następnego etapu.
6. W następnym etapie gracze zostaną podzieleni na losowe zespoły trzy- bądź czteroosobowe (w zależności od ilości uczestników) a następnie te zespoły będą miały za zadanie zmierzyć się z Gold Rathian w queście Ring of the Golden Lune.
7. W tym zadaniu uczestnicy mogą używać dowolnego wyposażenia. W przypadku gdy będą zbyt duże rozbieżności w sile wyposażenia, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad.
8. Członkowie zespołu, który osiągnie najlepszy czas ukończenia misji przechodzą do ostatniego etapu gry.
9. Członkowie zwycięskiego zespołu mają za zadanie ukończyć solo (mogą zabrać ze sobą Palico) Mario: Oh Brothers! - quest w którym zmierzą się z Congalala i Emerald Congalala z pewnym bonusem wprost ze świata Mario.
 
pamiętam, że questa z congalalami chyba nie było, i delikatnie faktycnize zasady zmieniłem, bo było mało prosów. 
 
jeśli dobrze pamiętam, to najpierw była walka z Ian i członkowie zwycięskeigo zespółu walczyli z deviljoe
 
Zresztą
 

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminów.

 

także wszystko zgodnie z regulaminami było :lapka:;)

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

no byla ian a potem joe

 

ale wiesz co jest słabe w walce z joe? to że tam było do wyboru tylko 5 broni i wszystkie były (pipi)owe

osobiście walczyłem młotem bo było to najmniejsze zło ale mimo że lubie młoty to akurat w mh4u używałem go tylko kilka godzin na ponad 450h spędzonych w grze

 

MH to jednak gra w której liczy sie sprzęt i styl grania, robiąc finał turnieju z questem który nie pozwala grać własnym stylem i sprzętem tylko zmusza do wyboru jednego z 5 zestawów gownianego złomu jednak dosyć znacząco ograniczacie ludzi. pomyśl o takiej sytuacji ktoś całą gre gra jedną bronią i jest w niej bardzo dobry, a wy dacie questa gdzie w ogole tej broni nie ma do wyboru, to troche niesprawiedliwe prawda?

 

i nie nie mówie tego dlatego że z moim sprzętem wygrał bym na 200% z palcem w (pipi)e xDD

Odnośnik do komentarza

no byla ian a potem joe

 

ale wiesz co jest słabe w walce z joe? to że tam było do wyboru tylko 5 broni i wszystkie były (pipi)owe

osobiście walczyłem młotem bo było to najmniejsze zło ale mimo że lubie młoty to akurat w mh4u używałem go tylko kilka godzin na ponad 450h spędzonych w grze

 

MH to jednak gra w której liczy sie sprzęt i styl grania, robiąc finał turnieju z questem który nie pozwala grać własnym stylem i sprzętem tylko zmusza do wyboru jednego z 5 zestawów gownianego złomu jednak dosyć znacząco ograniczacie ludzi. pomyśl o takiej sytuacji ktoś całą gre gra jedną bronią i jest w niej bardzo dobry, a wy dacie questa gdzie w ogole tej broni nie ma do wyboru, to troche niesprawiedliwe prawda?

 

i nie nie mówie tego dlatego że z moim sprzętem wygrał bym na 200% z palcem w (pipi)e xDD

 

sprawiedliwe, niesprawiedliwe, regulamin byl rzucony na długo przed eventem i można było trenować ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...