Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, chciałbym się przywitać :) Kiedyś ktoś wpadł na ten pomysł, teraz gdy nadchodzi premiera MHU i MH 3, pomyślałem że te gry zasługują na grupowiec. Przecież, nie będziemy pisać w jednym temacie o całej serii. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że przeniosłem tu tematy z forum PSP.

 

Jakieś pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

e tam nerdownia, ostanio byla jakas akcja w cd-projekcie z wyprzedażą itp, polazłem kupic jakies tanie gierki i okazalo sie ze ejst wielka kolejka itp, i to dopiero tam była nerdownia , 80% ludzi wyglała jak kompletne nolife'y :P az mi bylo glupio tam stac xD

albo chude pryszczate, albo grube otłuszczone itp naprawde masa stereotypowych graczy tam sie zebrałą ;p

 

ci na fotce wygladaja w miare normalnie w porownaniu z tamtymi ;p

 

nie wiem w jakims miescie, pewnie w londynie

Odnośnik do komentarza
Jak informuje firma Capcom, Monster Hunter Freedom Unite oraz Monster Hunter Freedom Unite The Best (odpowiednik naszej platyny) od swojej premiery w kraju kwitnącej wiśni sprzedała się już w 3,5 miliona kopii.

 

Sprzedane kopie dotyczą wyłącznie Japonii. Pierwsze wyniki sprzedaży z wersji dopiero co wydanych na terenie Ameryki Północnej i Europy nie zadowalają. W Wielkiej Brytanii króluje FIGHT NIGHT ROUND 4, zaś MHFU zajmuje dopiero 28 miejsce w zestawieniu.

mozna sie bylo spodziewac ze nic sie nie zmieni jesli chodzi o ilosc sprzedanych kopii, moze to ostatni mh wydany po za japonia

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie kracz :P

 

dopiero tydzien po premierze, nie nalezalo sie spodziewac ze ludzie sie na to rzucą jak na gry w stylu GOW, tekken, itp, to gra ktora w japonii jest mega hitem ale u nas jest praktycznie niczym, i capcom dopiero zaczyna ją promowac, hype'u sie nie udalo zrobic wiec nie ma co liczyc na ogormny skok popularnosci w tydzien, oby capcom nie zrezygnowal z promocji i z czasem moze wiecej ludzi sie zreflektuje

 

 

btw ilu z was ma orginał ?:P

Odnośnik do komentarza

nie bylo by zbyt dobrze jesli seria mialaby nie wychodzic juz poza KKW ;/ no ale jak dotad pomimo slabej sprzedazy wszystkich czesci wychodza kolejne odslony MHF na innych kontynentach wiec jestem dobrej nadziei :)

 

PS ja mam oryg MHF i MHF2 a unite czekam az stanieje :P

Odnośnik do komentarza

skoro tu są pogawędki to pomyslalem ze tutaj ponazekam na swoją gałke ;p

 

znowu sie zaczela psuc i ciągnać w dół

kiedyś chyba Cotai poradzil mi zeby odrkecic kawalek obudowy i odchywlic tak zeby kałka na chwile straciła łacznosc z resztą, dzieki temu sie resetuje i naprawia, wtedy to rzeczywiscie pomogo, i okolo 2 tygodnie bylo spoko , ale dziś znowu zaczela sie kaszanic , zrobilem to samo i mam nadzieje ze pomoże :D

jesli nie to sie wkurze :P

Odnośnik do komentarza

spora kombinatoryka xD

 

mam nadzieje ze moj analog jeszcze troche pociągnie ;p

 

 

 

edit

grrrrr dupa. pogralem troche po tym połowicznym rozkręceniu i wydawalo sie ze znowu zadziałało ale ejdnak nie, co prawda jest o wiele lepiej ale znowu zdarza sie ze ciagnie w dół..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.