Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

AD moich ostatnich nieobecności w 4U- odpaliłem ppsspp i wypróbowałem Unite'a- łeb rozwalony, gra prezentuje się pozytywnie, emulator podbija rozdziałkę i wygładza krawędzie, przez co jedyne w grafice, do czego możemy się przyczepić, to tekstury i ewentualna kanciastość obiektów, co nie zmienia faktu, że graficznie gra dostała niezłego kopa i powrót do niej na większym ekranie w ogóle nie boli. Zdobyłem też iso remastera P3rd i w to obecnie pruję, więc sorry, ale muszę odpocząć od 4U, pewnie wrócę kiedyś, ale nie teraz :P

 

ubj2h.jpg

Odnośnik do komentarza

ja mam teho p3HD na ps3 i graficznie dupy nie urywa, troche podbite textury ...

 

w sumie zapewne widzisz teraz zmiany w grafice prawda?

w 4U mimo (pipi)owych tekstur to jednak jest sporo efektów specjalnych których kiedyś nie było, cienie, odblaski róznego rodzaju, połyskiwanie, zmiana głebi ostrości, efekty cząsteczkowe itp itp, dosyć mocno jest to ulepszone. bo w takim unite ledwo co było jakieś cieniowanie a efekty specjalne prawie nie istniały...

 

co prawda bez bólu zrezygnował bym z części tych efektów specjalnych gdyby miało to poprawić textury

Odnośnik do komentarza

Ja mam chyba podwyższoną tolerancję, ale po tych dwustu ileś tam godzinach w 4U, do tekstur nie mam zastrzeżeń na tak małym ekranie i owszem, jeśli by tak ustawić w kolejce, to 4U byłby pierwszy jeśli chodzi o oprawę AV, nawet porównywany do 3U na WiiU i P3rd na lapku, z czego tego ostatniego bym ustawił obok, głównie przez sentyment.

 

Wciąż nie mogę się odzwyczaić od zeskakiwania z każdej możliwej krawędzi :I

Odnośnik do komentarza

w polsce walka o pomnik smoleński a w japonii takie cuda mają

 

UZqEMbz.jpg

 

 

 

btw mogliście kiedyś widzieć ten obrazek w sieci

Kirin___Monster_Hunter_by_Bokor.jpg

 

jak wam to wygląda?

 

 

nie chce sie chwalić ale to moj obrazek, sam go zrobiłem ;D

 

tło to fotka którą zrobiłem kiedyś na kasprowym, szczyt był kompletnie zamglony/zachmurzony, ale przez chwile odsłoniło się słońca i był fajny efekt że chmury były poniżej mnie. tło lekko obrobione w fotoszopie ze zmienioną głębią ostrości.

 

za to kirin jest kompletnie od zera narysowany w fotoszopie, faktura łusek na ciele to ... łuski ryby podłożone pod jedną z warstw i przefiltrowane tak żeby sie zlewały z całością.

 

pogooglowałem teraz i widze że pare obcojęzycznych wiki ukradło ten obrazek

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Capcom jest bardzo zadowolone ze sprzedaży MH4U w USA i Europie.

 

 

Monster Hunter 4 Ultimate" Becomes the First Title in this Series to Top One Million Units Shipped in Europe and North America!
- Events, trial versions, free downloads and other marketing activities have attracted many users in Europe and North America -

Capcom Co., Ltd. (Capcom) today announced that overseas shipments of "Monster Hunter 4 Ultimate" for the Nintendo 3DS™ ("Monster Hunter 4G" in Japan) have surpassed one million units shipped in Europe and North America. These shipments include both retail and Nintendo eShop download sales.

The "Monster Hunter" series is an action RPG game that pits players against giant monsters in a beautiful natural environment. The series has sparked a social craze known as the "Monster Hunter Craze" by introducing a new kind of communication style for players through cooperative play focused on hunting monsters with their friends. The number of fans has increased steadily since the first "Monster Hunter" title made its debut in 2004. The series has grown into a mega-hit with cumulative sales of more than 32 million units around the world as of February 16, 2015.

In terms of the series, "Monster Hunter 4 Ultimate" follows the March 2013 launch of "Monster Hunter 3 Ultimate" in Europe and North America. The latest title is the biggest and most accessible yet, adding new monsters and weapons as well as dynamic three-dimensional action with even more vertical movements. Another feature is online play with others via broadband Internet, a feature that is in strong demand in Europe and North America.

Since the launch of the previous "Monster Hunter" title in Europe and North America, Capcom has used many activities to retain the many enthusiastic fans and attract many new users. For example, there are special events and a robust online community for game players. Downloads of trial games for first-time users and the continuous provision of free downloadable content have also helped extend the strong sales of "Monster Hunter 4 Ultimate". In Europe and North America, the successful launch of this new title coincided with the introduction of the New Nintendo 3DS™, which resulted in "Monster Hunter 4 Ultimate" becoming the first title in the series to reach shipments of one million units in Europe and North America.

Capcom remains firmly committed to satisfying the expectations of all users by making the most of its industry-leading game development capabilities in order to create high quality gameplay experiences.

 

Miło, dobrze rokuje to przyszłości serii u nas.

Odnośnik do komentarza

Panowie, bije się w piersi i posypuję głowę popiołem. Jestem frajerem, dokonałem samogwałtu - kupiłem n3DSa. Mało tego, kupiłem limitkę MH4U. Podświadomie czuje że dałem się wyruchać Nintendo ale teraz mam to w doopie.

Wczoraj przerzuciłem cały kontent na nową zabawkę, do tego save z carta na sd i bawię się dalej.

Odnośnik do komentarza

dajcie jakieś ogólne wrażenia - jakie są róznice, co nabardziej sie poprawia, czy warto dać sie wyruchać?

z jednej strony nadal rozważam zakup, ale z drugiej jestem juz pod koniec gry i glupio by bylo wydać kase i za tydzien przestac grac. moze jesli zaczne sie wkręcac na nowo w nową postac to zdecyduje..

 

ale zarazem zbliża sie wiedźmin3 i bardzo mnie kusi, a kupic nowego 3dsa zeby za miesiąc kupować ps4... to dosyć mocny cios dla moich oszczędności :/

Odnośnik do komentarza

Faktycznie tekstury są ostrzejsze, szczególnie widać to na większych kreaturach i półkach skalnych. Podłoża niby też lepiej, ale już takiego przeskoku nie ma.

Jakość samego ekranu też jakby nieznacznie lepsza, obraz wydaje się nieco ostrzejszy a barwy bardziej nasycone. Generalnie zmiana in plus jest zauważalna, ale szczerze - myślałem że jakoś bardziej będzie to widać.

 

Co do C-sticka mam bardzo mieszane odczucia. W ferworze walki w ogóle zapominam że tam jest. Jednak te 140h zabawy na starym 3DSie robi swoje. Póki co wydaje mi się że to średnio trafione rozwiązanie. Lepszy byłby po prostu drugi circle pad. No ale nie zapominajmy że to Nintendo i przecież muszą mieć co ulepszyć żeby za rok znowu mogli wydać niu-niu TrzyDeeSa ;-)

 

edit: a no i te pajęczyny na dwupoziomowych lokacjach wyglądają ZNACZNIE lepiej.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Cała prawda o MH4  :rofl:

Wczoraj przerabiałem ten zonk z pułapkami w P.Forrest na Nerscylli. Założyliśmy jeden trap w lokacji, franca przeskoczyła do drugiej miejscówki. Wbiegam, kładę pitfalla a to zrobiła dwie rundki dookoła i myk z powrotem. Cała ekipa za nią tam gdzie już był ustawiony shock trap. Menda przez kilka minut zwisała nad nami i w końcu poszła z powrotem tam gdzie był mój pitfall. Wpadła zaraz po wejściu, ledwo zdążyłem z tranqami.

Odnośnik do komentarza

różnica w odległości jest ta sama

a peak performence daje atak up L czyli jest spoko

 

chociaż ja go używałem tylko gunnerem bo jednak bronią z bliska to zbyt łatwo oberwac chociazby przypadkowym dotknięciem nogą, no chyba że sie używa broni nasyconej leczeniem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...