Skocz do zawartości

Sosy


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Widzę sporo ciekawych smaków na stronce:

https://roleski.pl/product-category/wersje-limitowane/
Ale jakoś za słodkimi nie przepadam. W sumie wywaliłem niedawno do śmieci jakiś sos pomidorowy z limonka czy czymś. Nie podeszło mi. Na kanapce muszę mieć coś ostrego, albo tatarski od winiary, albo raz na ruski rok jakiś bbq. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 6.08.2022 o 12:51, _Red_ napisał:

Wziąłem właśnie roleski Trinidad scorpion, ale chyba będę tylko smyral lekko albo dodawał do innych sosów, bo się boje :obama: 

 

Znowu sobie zapodalem Trynidad, pali jak zwykle, ale daje łyżeczkę na dwie łyżki majonezu i wychodzi zajebisty czerwony spicy majo do tostów :banderas: Muszę jeszcze spróbować zabarwić nim oliwę z oliwek, bo ostatnio nigdzie nie mogłem dostać w marketach oliwy chilli. Za dużo ostrego zreszta nie można, pan proktolog nie polecał w tym wieku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Fani hurtowych ilości energetyków i dziwnych zupek chińskich mówią o heroizmie przy jedzeniu sosu z marketu raz na rok :kekw:

 

Bez obaw, skład ma typowy, czyli olej, woda, suszona cebula, sól i parę typowych gówien typu zagęstnik. Nic czego byśmy nie wpierdolili wcześniej w innych produktach, chyba że te zupki hodujecie w swoich ogródkach.

 

Raka od jednej flachy nie dostanę, sraki też brak. POLECAM SERDECZNIE.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Nie pisalem o jakosci w kontekscie zero-jedynkowego go.wno zarcie vs bio eko organic zdrowe zarcie. Co do przywolanych zupek chinskich, to sa takie za zlotypisiont i takie za 10zl. I mimo ze nie jest to kategoria prozdrowotna, to jakosciowo jest miedzy nimi roznica. W actionie kupilem orzeszki wasabi i nastepnym razem mix orzechow w jakiejs posypce. I oba byly paskudne. Na poziomie psiej karmy albo odpadow w fabrykach z przeznaczeniem na rynki trzeciego swiata. Wyje.balem prawie pelne paczki do kosza i wiecej nie mam zamiaru sprawdzac czy importy po nizszej cenie sa tam cos warte. Ale rozumiem, ze niektorym ta roznica smakuje najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...