Skocz do zawartości

Sosy


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

Wjechała do kiełbaski na śniadanko. Smakowo okej, aczkolwiek ostrość jak dla mnie średnia. Do wspominanej już tu wcześniej musztardy angielskiej z Roleskiego startu nie ma. IMO, produkt bardziej dla normików niż aspirujących chilli-headów. No i całkiem drogo, bo coś 6zł z groszem

 

Takie 7/10

 

a5756cc377d1203eac438312462b2665.jpg

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.04.2020 o 09:05, Arkady napisał:

W hurtowniach Makro pojawiły sosy Roleskiego w tym ten skurczybyk poniżej, 6,25 zł za 340 g. Powiem wam, że piekiełko jest:obama:

xt7bgmitnufu.jpeg


Spoko ten sos, a jak na komercyjny/sklepowy to bardzo spoko. Dość ostry, normiki kwiczą. Smak też nie jakiś przesadzony i intensywny. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ale nie kłamią, napisali tylko, że JEST z papryczką dżalapinto. Trzeba sprawdzić w składzie, ile faktycznie jej jest.

 

 

Jeśli chodzi o sosy, to Roleski ostatnio ma spoko nowości. Wrzucałem wcześniej sezamowy, ostatnio jadłem taki BBQ:

 

00087757.jpg?id=1590163897

Trochę rzadki, ale w smaku bardzo ciekawy. Jest jeszcze odmiana dark beer i chipotle, więc jak ktoś lubi ostre sosy to warto sprawdzić, czy faktycznie ostry.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Roleski się fajnie rozwinął. Z zakorzenionej jeszcze w poprzedniej epoce firemki produkującej musztardy klasy B do naprawdę godnego rynkowego rywala na rynku sosów.

 

Ja polecam wszystkimi odnóżami całą linię BBQ. Każdy jest inny i każdy wyjątkowo ciekawy i smaczny.

I nie, że są jakieś "aromaty identyczne z naturalnym", tam po prostu jest określony % whisky czy piwa co daje bardzo fajny posmak.

Whisky i dark beer na stałe w mojej kuchni teraz, chipotle już się tak nie wyróżnia, ale doceniam za bardzo fajny dymny smak.

 

Sos Roleski - promocja Biedronka - Ding.pl

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Czemu niby musztardy Roleskiego są klasy B? 

 

Ja tam ich znam od późnych lat '80 gdzie produkowali chyba tylko majonez, 2-3 rodzaje musztardy, ketchup i chrzan i zawsze były to produkty ostatniego wyboru (no, może trochę przed Tortexem :rotfl:) na wszelkie grille, bo albo były wodniste, albo za bardzo octowe. Od kilku lat, po zmianie identyfikacji wizualnej i roszadach w kadrze zarządzającej widać progres, receptury są lepsze, jest dużo rodzajów produktów i sięgają po inne rynki. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Czemu niby musztardy Roleskiego są klasy B? 

 

1 minutę temu, Rudiok napisał:

Ja tam ich znam od późnych lat '80 gdzie produkowali chyba tylko majonez, 2-3 rodzaje musztardy, ketchup i chrzan i zawsze były to produkty ostatniego wyboru

NO WŁAŚNIE.

Majonez Roleski to był szajs w latach '90.

Pamiętam jak starsza dała mi dychę i wysłała po majonez, "reszta dla Ciebie", no to sru kupiłem najtańszy, czyli Roleski.

Wracam do chaty, a ona każe mi iść do sklepu i oddać ten majonez i wymienić na Winiary. "Do sałatki nie dam takiego majonezu" - powtarzała.

Ogólnie pojebana sprawa, dzisiaj ja bym machnął ręką, a tu jeszcze ośmiolatek musiał iść i tłumaczyć kasjerce że jednak miał być inny majonez :(

Odnośnik do komentarza

No ale o rozpoznawalnosc marki chodzi. Gdyby nie ten temat to bym nie wiedzial, ze sie im polepszylo a sosy ostre czy bbq to dobry produkt. Uznalbym, ze to na zasadzie "taka moda, inni roba to my tez, dolejcie tam wiecej octu, nie skapna sie". Mi tez roleski kojarzy sie z najtansza musztarda do grila i oststecznym wyborem konsumpcyjnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...