Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem reckę w NEO+ i co się okazało? Nie można grać Movem w koopie! Nosz (pipi)...a liczyłem,że pogram sobie z bratem,który niezbyt radzi sobie na padzie, właśnie na Movie :/

Tez czytalem ta recke, jesli chodzi o wady to:

- nie mozna grac movem w coopie

- nie ma mozliwosci grac coop online

- postacie glownych bohaterow sa malo wiarygodne

- dżungla odstaje nieco od innych leveli, ale o tym moglismy sie przekonac ogladajac filmiki w necie

 

i tyle, cala reszta to zalety :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Gdzies na forum anglojezycznym czytalem, ze recenzenci nie chca wspominac o spadku jakosci gry (polygony, hdr, animacja etc) ze wzgledu na 3D, ze przy epickich momentach (walka z mechem) gracz na to nie zwraca uwagi. Zreszta beta strasznie odstaje poziomem grafiki od multi KZ2. Czekam na opinie graczy zanim zdecuduje sie na zakup.

Odnośnik do komentarza

Gdzies na forum anglojezycznym czytalem, ze recenzenci nie chca wspominac o spadku jakosci gry (polygony, hdr, animacja etc) ze wzgledu na 3D, ze przy epickich momentach (walka z mechem) gracz na to nie zwraca uwagi

Nie zdziwiłbym się, gdyby w jakichś momentach rzeczywiście oprawa miała gorsze momenty. No ale tak to jest, że zamiast szlifować na maksa posiadaną technologię to trzeba się bawić badziewiami pokroju Move czy też wsparcie 3D i tak mało kto z tego pewnie będzie korzystał.

A co-op offline nie uznaję imo za minus. Zawszę wolałem pograć w takie coś z kumplem na jednym tv. Ma to swój klimacik.

Odnośnik do komentarza

movem nie można grać w co-opie z uwagi na ograniczenia sprzętowe ps3/ograniczenia silnika gry. Konsola potrzebuje więcej mocy przy obliczeniach związanych z obsługą move niż z padem.

 

Tak samo w GT5 wyleciał headtracing podczas wyścigów gdyż konsola dodatkowo przelicza algorytmy inteligencji itp.

 

A 3D ogółem jest o generacje za wcześnie, obecne konsole są żałośnie słabe by tą technologię w miarę sensownie ciągnąć. Co innego ps4/xbox3 gdzie pewnie będą osobne procki do liczenia stereoskopowego obrazu.

 

Zresztą powoli twórcy serwują nam przerost formy nad treścią czego najlepszym przykładem niech będzie oprawa GT5 bo Kazowi zachciało się w jednej grze umieszczać 3d,headtracing,16 aut na trasie, zniszczenia, full hd i 60fps i wyszło to co wyszło.

 

Prawda jest taka,że ta generacja jest w stanie uciągnąć wizualne orgie maksymalnie w 720p w 30fps bez jakiś innych bajerów, wszystko powyżej to już cięcia na potęgę gorsze niż w polskim rządzie.

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka,że ta generacja jest w stanie uciągnąć wizualne orgie maksymalnie w 720p w 30fps bez jakiś innych bajerów, wszystko powyżej to już cięcia na potęgę gorsze niż w polskim rządzie.

God of War 3 wyglada kapitalnie a dziala w 720p i w 60 klatkach na sekunde, niekiedy spadajac do 30, przy bardziej niszczycielskich zmysły scenach. A najlepsze jest to, ze Santa Monica oswiadczylo, iz w PS3 wciaz drzemia poklady nieodkrytej przez nich mocy. Widac to po grafie KZ3, zapewne poprzeczke jeszcze wyzej wywinduje Uncharted 3, a U4 bedzie kolejnym skokiem jakosciowym, ktory porozpierdziela nas na łopaty. PS3 ma dopiero 4 lata, a PS2 przeciez z roku na rok pokazywalo ladniejsze gry. Prawdziwym pokazem mozliwosci tej maszynki byl dopiero God of War 2 ktory ukazal sie... 7 lat po starcie systemu! Ja tam wierze w moc PS3 :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogladalem pierwsze 10 minut, i paruminutowy etap w dzungli ( po co ja to zrobilem :wallbash:). Dla mnie bomba, dzungla to prawie jak CoD'owy prypec, w koncu urozmaicenie w singlu. Jeszcze nie wiem czy kupowac w dniu premiery czy pozniej, ten multi mnie nie przekonal (mogli dac inna mape)...

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...