Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

ja (pipi)ie - kolejna zenua. Coop tylko offline. :blink: FU Sony !

Też tego pojąć nie mogę żeby w dzisiejszych czasach dawać tylko coopa offline. Ja tam na przykład nie gram w ogóle na splice, bleee.

Wczoraj to nawet miałem ochotę odmówić pre ordera po tym newsie ;/. No ale nic łudzę się, że może go dodadzą w formie patchu... kiedyś.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi to lata koło ptaka , split to jest to! Napier.dolenie się jak szpak, zalożenie maski gazowej na face'a ,w łape move i juz z bratem i przyjaciółmi będzie granie. :potter: W dzisiejszych czasach to tylko online, a o posiadówkach w gronie znajomych zapominaja twórcy, a przeciez nie ma nic lepszego niz granie z zywym człowiekiem obok, a nie pierdzielenie do headset'a

 

Ale rozumiem osoby których brak coop'a online irytuje. Co nie zmienia faktu, ze split to coraz rzadziej spotykany ficzer w normalnych grach i cieszę się, ze w KZ się pojawi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Uwierz mi, ze nie wielu jest juz takich jak Ty. Dla mnei to najwiekszy minus tej gry. Myslalem, ze w koncu dostaniemy mega szpile, ale Sony nic nie potrafi zrobic od poczatku do konca dobrze i zawsze musi cos s(pipi)ic... Moze chlopaki zobaczyli wydajnosc serwerow w becie i chca przyoszczedzic. Naprawde - nie rozumiem tak idiotycznej decyzji i chcialbym przeczytac, czym GG sie tlumaczy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam wolę split, ale fakt faktem, że sprawa trochę dziwna. Przeważnie jest tak, że jest online co-op i bez splita bo trudniej to zrobić tak by na jednej konsoli dało się to uciągnąć. Ostatni taki przypadek pamiętam z Crackdown 2 - co-op online dla 4 graczy, a splita nawet dla dwóch nie ma :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Brak wsparcia Move w co-opie, Tylko co-op offline. Przecież to są jakieś mało znaczące minusiki, chyba nie kupujecie gry za ponad 200zł tylko z tego względu by pomachać sobie "kijkami" przed TV? Imo liczy się danie główne,czyli kampania i multi, a mam przeczucie, że akurat o to się nie muszę martwić. No chyba, że GG skopie całkowicie oba elementy, a w to wątpie.

Odnośnik do komentarza

No akurat brak co-opa online biorąc pod uwagę, że jest offline to wcale nie taki mały minusik imo (dla mnie duży). Sam wiem z własnego doświadczenie jak story co-op przedłuża żywot danej gry.

 

Przykładowo RE5, Halo 3 gry który nie znoszę a dzięki właśnie co-opowi ukończyłem je po kilka razy heh. Kampania w Girsach skończona po kilka razy może z dwa razy sam reszta to co-op itd.

 

Co innego gdyby co-opa w ogóle nie było tak jak w K2 ale tu jest ten ból, że "jest" offline. No jak ktoś trzaska splita to wtedy nie ma co narzekać.

Zresztą... liczę, że to "wypatchują". W końcu co-op online to chyba nie jest jakiś duży problem, Lara też dostała taką łatkę po czasie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Właśnie ściągnąłem i chwile pograłem.

 

I powiem jedno: Jak dla mnie to Killzone 3 zrobiło dla Uncharted 2 brutal melee i zrzuciło je z pierwszego miejsca wśród najładniejszych gier :o

 

A tak poza tym to zajebiste jest to ślizganie się za osłony - dodaje grze dużo dynamiki.

W demku lecimy na statku i ostrzeliwujemy platformę, normalnie biegamy i strzelami i latamy jetpackiem - czyli jest urozmaicone.

 

Jeszcze tylko/aż 14 dni do premiery :thumbsup:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Demo MIAŻDŻY! W przeciwieństwie do tego K2 jest długie, PRZEPIĘKNE i napakowane akcją. Będą misje behind enemy lines i to zapewne nie jedna. Świetnie się kończy, każdy może domyślić się co będzie dalej i ktoś pytał jak wybrnie GG z pierwszego teasera. Już wiemy jak ;)

 

Od 22 lutego na kilka tygodni żadna inna gra nie będzie istnieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...