Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Elentario , jeżeli nie zaspoilerowałeś oceny , a ta okaże sie prawdziwa to naprawdę sie wqrwie . Pytanie do tych co ukończyli. Czy pojawiają sie opancerzeni od stóp do głów madafakerzy , tak jak w KZ2? Pytam bo lubię ich maltretować XDDD.

 

 

Tak, pojawią się. Ale będzie ich tylko dwóch przez całą grę

 

 

Ukończyłem dzisiaj singla. Sprawdziłem w menu ile wynosiły "najlepsze czasy" etapów i po zsumowaniu wyszło mi 4,25 h.

 

Grałem na normalnym poziomie trudności, ginąłem po kilkanaście razy na etap :teehee: (oprócz pierwszego). Jeśli patrzeć na rzeczywisty czas to było jakieś 6,5 - 7 godzin. Odjąć od tego godzinę przerywników filmowych (jeśli rzeczywiście tyle ich jest) to realny czas grania w moim przypadku wyniósł 5,5-6 godzin. Krótko trochę :confused:

 

Ale za to w ogóle nie czułem znużenia przy dzisiejszym ponad 3 godzinnym posiedzeniu. Wszystko dzięki zróżnicowanym środowiskom w których walczymy, oraz różnym typom misji. W Killzone 2 nie dałbym rady tyle grać za jednym zamachem.

 

M.A.S.A.K.R.A....

 

Powiedzcie mi, pytam z czystej ciekawości.Co ma takiego KZ3 co nie ma MW2,BC2,HALO Reach czy Gears of War ? :unknown:

Odnośnik do komentarza

Kurcze Elentario , jeżeli nie zaspoilerowałeś oceny , a ta okaże sie prawdziwa to naprawdę sie wqrwie . Pytanie do tych co ukończyli. Czy pojawiają sie opancerzeni od stóp do głów madafakerzy , tak jak w KZ2? Pytam bo lubię ich maltretować XDDD.

 

 

Tak, pojawią się. Ale będzie ich tylko dwóch przez całą grę

 

 

Ukończyłem dzisiaj singla. Sprawdziłem w menu ile wynosiły "najlepsze czasy" etapów i po zsumowaniu wyszło mi 4,25 h.

 

Grałem na normalnym poziomie trudności, ginąłem po kilkanaście razy na etap :teehee: (oprócz pierwszego). Jeśli patrzeć na rzeczywisty czas to było jakieś 6,5 - 7 godzin. Odjąć od tego godzinę przerywników filmowych (jeśli rzeczywiście tyle ich jest) to realny czas grania w moim przypadku wyniósł 5,5-6 godzin. Krótko trochę :confused:

 

Ale za to w ogóle nie czułem znużenia przy dzisiejszym ponad 3 godzinnym posiedzeniu. Wszystko dzięki zróżnicowanym środowiskom w których walczymy, oraz różnym typom misji. W Killzone 2 nie dałbym rady tyle grać za jednym zamachem.

 

M.A.S.A.K.R.A....

 

Powiedzcie mi, pytam z czystej ciekawości.Co ma takiego KZ3 co nie ma MW2,BC2,HALO Reach czy Gears of War ? :unknown:

 

Helghastów i niesamowitej grafiki :D Specyficzny gameplay to już swoją drogą :D Choć GOW może namieszać jeśli chodzi o wizualia ^^

Odnośnik do komentarza

Kurcze Elentario , jeżeli nie zaspoilerowałeś oceny , a ta okaże sie prawdziwa to naprawdę sie wqrwie . Pytanie do tych co ukończyli. Czy pojawiają sie opancerzeni od stóp do głów madafakerzy , tak jak w KZ2? Pytam bo lubię ich maltretować XDDD.

 

 

Tak, pojawią się. Ale będzie ich tylko dwóch przez całą grę

 

 

Ukończyłem dzisiaj singla. Sprawdziłem w menu ile wynosiły "najlepsze czasy" etapów i po zsumowaniu wyszło mi 4,25 h.

 

Grałem na normalnym poziomie trudności, ginąłem po kilkanaście razy na etap :teehee: (oprócz pierwszego). Jeśli patrzeć na rzeczywisty czas to było jakieś 6,5 - 7 godzin. Odjąć od tego godzinę przerywników filmowych (jeśli rzeczywiście tyle ich jest) to realny czas grania w moim przypadku wyniósł 5,5-6 godzin. Krótko trochę :confused:

 

Ale za to w ogóle nie czułem znużenia przy dzisiejszym ponad 3 godzinnym posiedzeniu. Wszystko dzięki zróżnicowanym środowiskom w których walczymy, oraz różnym typom misji. W Killzone 2 nie dałbym rady tyle grać za jednym zamachem.

 

M.A.S.A.K.R.A....

 

Powiedzcie mi, pytam z czystej ciekawości.Co ma takiego KZ3 co nie ma MW2,BC2,HALO Reach czy Gears of War ? :unknown:

Z MW2 to udam, że nie ma go w Twoim zestawieniu ;)

 

BC2, Halo Reach to inna polka jezeli chodzi o strone wizualna. Najwazniejszym elementem i fenomen Killzona sa Helghasci. Zapytales czego nie maja Twoje gry, wiec nie moge uargumentowac wypowiedzi o uniwersum bo bedzie sie z tym gryzc Halo i zostane zjechany ;)

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi, pytam z czystej ciekawości.Co ma takiego KZ3 co nie ma MW2,BC2,HALO Reach czy Gears of War

Klimat. Uniwersum. Sporo innych rzeczy - zależnie od punktu widzenia.

 

To trochę tendencyjne pytanie - przecież nie każdemu musi pasować klimat i realia CoD, czy Halo, ale za to ktoś inny uzna, że charakter Killzone jest akurat dla niego.

 

@wyżej - no i? :P

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi, pytam z czystej ciekawości.Co ma takiego KZ3 co nie ma MW2,BC2,HALO Reach czy Gears of War

Klimat. Uniwersum. Sporo innych rzeczy - zależnie od punktu widzenia.

 

To trochę tendencyjne pytanie - przecież nie każdemu musi pasować klimat i realia CoD, czy Halo, ale za to ktoś inny uzna, że charakter Killzone jest akurat dla niego.

 

@wyżej - no i? :P

W sumie, racja.Ociągam się wciąż dołączeniem do Waszego bazowego grona :rolleyes: i tak rozmyślam czy to już może ten moment ? Czy jeszcze poszczekać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi, pytam z czystej ciekawości.Co ma takiego KZ3 co nie ma MW2,BC2,HALO Reach czy Gears of War

Klimat. Uniwersum. Sporo innych rzeczy - zależnie od punktu widzenia.

 

To trochę tendencyjne pytanie - przecież nie każdemu musi pasować klimat i realia CoD, czy Halo, ale za to ktoś inny uzna, że charakter Killzone jest akurat dla niego.

 

@wyżej - no i? :P

Od takiego GoW, MW2, HALO czy MOH, Killzone jest dużo bardziej nastawiony na działanie zespołowe (coś jak w BC2).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie , podejrzewam , że nie będę mógł z wami poprowadzić dzisiaj tej dyskusji bo mogę stracić w każdej chwili dostęp do Neta.

Ale może nie podniecajmy sie tym co ma Killzone 3 , a napiszmy otwarcie CZEGO NIE MA!!!.

Kolega , który właśnie ukończył Singla porównał KZ3 do Modern Warfare 2. Natomiast drugą część KZ porównał do COD 4 MW.

Mówi wam to coś?

Bo mi sie wydaje że gra jednak nie spełniła pokładanych w niej nadziei .

Do wad wymienił nie krótki , lecz KRÓCIUTKI czas gry. 5,5 godziny na Normalu to śmiech na sali. Dla porównania KZ 2 to 7-8,5 godziny na tym poziomie trudności.

Natomiast jak sie gra na 2 osoby w tryb fabularny to gra pęka w 3,5 max 4 godziny.

Kolejna wada to naciągana fabuła , mówił mi , że niektóre wątki są żałosne i nie dziwota , że seria Halo ma lepszą fabułe.

Plusów tej produkcji wymienił naprawdę sporo , między innymi to , że to najpiękniejsza gra konsolowa , żeby nie tak ładna jak pecetowy Crysis 2 na wysokich ustawieniach.

Tekstury są nierozmazane tak jak w KZ2 , gra nie chrupie , nawet podczas zadymy kiedy mamy powyżej 15 postaci na ekranie , a skrypty jak juz są to szczena opada.

 

No i jedno zdanie mnie od niego zabiło.

KillZone 3 to BIGGER , BETTER , SHORTER & Not really more Badass.

 

Mimo wszystko i tak niedługo kupię

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No wlasnie, 9/10 za grafe w PE. Żal, tym bardziej, ze Butcher ewidentnie nie napisal, dlaczego obnizyl ocene w tej kategorii o oczko, denerwuje mnie to troche, bo mamy do czynienia z najpiekniejsza gra tej generacji konsol, a byle laik wyciagnie wsioski, ze grafa jest ta sama co w Bulletstorm, ktory, choc ladny, to na tym polu Killzonowi moze stopy lizać. Moze jutro uda mi sie KZ3 kupic, podzwonie do sklepow :thumbsup:

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem kat, ale pisanie tego posta mialem wlaczone jeszcze jak nie bylo twojego tylko w tym czasie wrzucalem na imageshack itd i jak juz go napisalem to byl tez twoj :P

 

A motyw mi sie podoba, przyznam. Pierwszy, na ktory zmienilem od czasu dynamicznego z U3. Trza się wczuć w klimat :)

to polecam pochasac po dworku w podkoszulce :)

ten theme to na maila kod przysylaja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...