Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Matko, ale zaczeliscie cisnac (pipi)y w tym temacie.

 

Killzone 3 dostal za grafike 9? Zaje.biscie. Bullet rowniez taka ocene dostal? Bardziej ucieszyc bym sie juz nie mogl. Nie od dzisiaj wiadomo, ze jedna ocena drugiej nie jest rowna. To, ze Bullet dostal 9 w oceniaczce, tyle samo co K3 nie oznacza ze to ten sam poziom. Killzone to ex, wymagania sa wyzsze. Jest przepiekny, oswietlenie gniecie jaja a w 3D podobno wyglada nieziemsko. Do tego dochodzi genialny design i klimat lokacji. Techniczny majstersztyk. Lecz... no wlasnie, bardziej miazdzyl Killzone 2, dlatego, ze dzisiaj, po 2och latach wyglada tylko troche gorzej od trojki i wtedy, w dniu swojej premiery byl najladniej wygladajaca gra na konsole. Ocena jak najbardziej zasluzona.

 

Bulletstorm dostal 9? Dlaczego sie rzucacie? Na podstawie dema moge powiedziec, ze to bardzo ladny multiplatform, ktory na obu platformach wyglada identycznie (wazne!). Do tego dochodzi oryginalny, kolorowy i urokliwy klimat i design lokacji. Co wiecej, sa piekne widoki i swietle oswietlenie. Butcher uznal, ze 9 to odpowiednia ocena na multiplatform i mozna sie z nia nie zgadzac, ale nie wcale to nie oznacza z nadmienionych ocen, ze poziom techniczny Bulletstorma i Killzona 3 jest taki sam. Ogarnijcie sie.

 

Ja wiem, ze na Killzonie 3 sie nie zawiode. Czemu? Bo oczekuje bardziej intensywnego singla z fabula na poziomie dwojki (nie nastawiam sie, Butcher pisze ze jest prosta i bez rewelacji, ale zachycal sie ta w dwojce, wiec nie wierze mu pod tym wzgledem na slowo, z kolei np. Welna twierdzi ze jest lepiej, wiec sie przekonamy), dopracowanego technicznie z wieksza roznorodnoscia pod wzgledem lokacji i rozgrywki.

 

Wkurzaja mnie pojazdy na Bulleta skoro nikt z tych osob go nie ogral. Zapowiada sie na to, ze PCF stworzyli najlepsza polska produkcje ktora zachwycaja sie na calym swiecie i ja jestem z tego powodu dumny. Killzone i Bullet oferuja 2 inne typy rogrywki FPP i chwala im za to!

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem,kupuje magazyn by czytać obiektywne opisy przed zakupem gry i troche mnie to boli że gdzieś się ten obiektywizm ulotnił .VoytecCFC teoretycznie masz racje,tylko piszesz ze 2 lata temu K2 miażdżył,do teraz nie wyszedł ładniejszy szuter i K3 znów miażdży(cytuje opis)i wyznacza nowe standardy na konsolach,więc dlaczego ocena niższa,skoro przewyższa coś,co do dziś nie dostało dogonione?Wiadomo że nie dadzą 11,ale 9 to moim zdaniem za mało i nie pisz ze inaczej ocenia sie multiplatformy,bo wiesz ze nie ma osobnego podziału graficznego.Do tego jak przeczytasz zapowiedź Crysisa,to jest zdanie ze nei wiadomo czy nie dostanie za grafe 10,czyżby ta 9 to było przygotowanie gruntu pod tą ocene?

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem,kupuje magazyn by czytać obiektywne opisy przed zakupem gry i troche mnie to boli że gdzieś się ten obiektywizm ulotnił .VoytecCFC teoretycznie masz racje,tylko piszesz ze 2 lata temu K2 miażdżył,do teraz nie wyszedł ładniejszy szuter i K3 znów miażdży(cytuje opis)i wyznacza nowe standardy na konsolach,więc dlaczego ocena niższa,skoro przewyższa coś,co do dziś nie dostało dogonione?Wiadomo że nie dadzą 11,ale 9 to moim zdaniem za mało i nie pisz ze inaczej ocenia sie multiplatformy,bo wiesz ze nie ma osobnego podziału graficznego.Do tego jak przeczytasz zapowiedź Crysisa,to jest zdanie ze nei wiadomo czy nie dostanie za grafe 10,czyżby ta 9 to było przygotowanie gruntu pod tą ocene?

Nie ma bata, zeby w tej samej skali oceniac exy i multiplatformy. Dopiero Crysis 2 przykosi z duza moca, w calej reszcie przypadkow multiplatformy sa zawsze stratne.

 

A co do roznicy miedzy K3 a K2 to wiadomo, ze ona jest, tyle ze grafika az tak bardzo nie kosi jak przy K2. Ja jak zobaczylem jak ta gra wyglada kupilem konsole (!). W sumie jakby na to popatrzec to K3 powinien dostac 10, owszem, bo taka napewno pojawi sie przy C2 (zwazywszy jeszcze na to ze to multi) i wtedy rozpocznie sie wojna ;]

Odnośnik do komentarza

Powiem że na mnie K3 robi większe wrażenie niż K2,gdyż tamten miał kilka plansz które pokazywały dobitnie ta grafę,a tutaj jak patrze na rozszalałe morze i klify w śniegu to mi cieknie :P Dobra,ja nadal uważam ze 9 to za mało dla K3,bo nie wyszła żadna taka gra,która miałby prawo podbić oceniaczke.

Odnośnik do komentarza

Powiem że na mnie K3 robi większe wrażenie niż K2,gdyż tamten miał kilka plansz które pokazywały dobitnie ta grafę,a tutaj jak patrze na rozszalałe morze i klify w śniegu to mi cieknie :P Dobra,ja nadal uważam ze 9 to za mało dla K3,bo nie wyszła żadna taka gra,która miałby prawo podbić oceniaczke.

 

Litwin ale jaki problem, na ppe można pisać swoje recenzje. Napisz "poprawną reckę", tak jak Ty oceniasz K3 i wystaw 10 za grafikę czy nawet 10+.

Raz, że sumienie będziesz miał spokojniejsze a dwa jak recenzja będzie dobra to Ściera/Bucther wrzuci Cię na główną stronę ;].

 

To samo z Bulletstorm tylko tam wystaw niższą ocenę, adekwatną jak uważasz.

 

I klnę się na Boga nie piszę tego złośliwie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wy to macie problemy, w recenzji jest przecież napisane że grafika jest świetna więc co z tego że jest tylko 9?Najważniejsza jest zawartość recenzji a nie cyferka obok.

 

To sam widzisz że argumenty są sprzeczne.Ludzie dla mnie grafa nie jest najważniejsza,wkurza mnie dziwne podejście.To jakbym usłyszał od nauczyciela,genialna praca domowa-4 +.Słupek kupuje PSXE bo pomaga mi często podejmować decyzje dotyczące kupna gier,ich zdanie zawsze było takie jak moje,nigdy się nie zawiodłem,teraz zaczyna sie myślenie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Powiem to samo co mówiłem Litwinowi na gg.

 

K3 normalnie odpalone- 9/10, grafika piękna ale nie ma spustu na telewizor, jeszcze nie.

 

K3 odpalone w 3d - 11/10, coś tak pięknego,że ciężko to opisać szczerze mówiąc, moja pierwsza reakcja to było typowo polskie "OOOO K.URWAAAAAAAAA".

 

Mazzeo się nie przejmujcie, trollował chłopak w bc2 i mu nie szło to tu przylazł, ignorować, pewnie jest smutny,że na kloca nie ma takiego hiciora i musi sobie odbić.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Litwin odpuść już sobie bo niby Cię ten jeden punkcik nie obchodzi, a tak się nad nim pocisz jakby tylko cyferka Cię interesowała, a nie treść recenzji. Jak piszą, że super ekstra to o co (pipi)a Ci chodzi :P ? Cyferki to sobie recenzenci z dupy wyciągają, może dla Butchera grafa God of War 3 jest na 10 i dlatego dał 9. Tragikomedia normalnie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No właśnie,więc jak jest 3D w standardzie to powinna być ta dyszka :P Inna sprawa że skorzystają z niej nieliczni(burżuje :P )

 

donsterydo no widzisz,tyle pisze a nikt mnie nie rozumie,nie wiem jak mam wam przekazać,że wkuvia mnie przedstawianie innej rzeczywistości.Niby to tylko jeden punkcik w grafice,ale taki babol nie powinien się przydarzyć pismu,które żyje z wystawiania ocen.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Powiem tak: Xboty, idźcie do Console Wars spamować, trollować i dalej marnie prowokować.

 

A reszta niech skończy tę kłótnię o ocenach; w celu dalszej kłótni można przecież iść do Console Wars.

 

 

trollface.gif

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie,więc jak jest 3D w standardzie to powinna być ta dyszka :P Inna sprawa że skorzystają z niej nieliczni(burżuje :P )

 

donsterydo no widzisz,tyle pisze a nikt mnie nie rozumie,nie wiem jak mam wam przekazać,że wkuvia mnie przedstawianie innej rzeczywistości.Niby to tylko jeden punkcik w grafice,ale taki babol nie powinien się przydarzyć pismu,które żyje z wystawiania ocen.

 

Ale to nie pierwszy i ostatni raz kiedy w PSX-ie oceny są "dziwne" (delikatnie mówiąc). Takich przykładów mógłbym podać na pęczki dlatego lać na te oceny, liczy się treść recenzji żeby samemu sobie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Potem zagrać i porównać.

 

Przestałem wierzyć ocenom w PSX-ie od kiedy Halo 3 dostało 10 - wtopa stulecia.


 

Jakby co to jutro na Hyper ma lecieć porządny materiał o K3 na podstawie fulla.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
K@T jak długo się jeszcze nie pociesze,bo kasy brak,musze za siłke 150 zapłacić :P

No to pociesz się tym, że jest na co czekać i szkoda nerwów po prostu ;-) Mam nadzieję, że jutro pojawią się kolejne recki i średnia zasłużenie podskoczy. KZ2 miało dużo naprawdę niskich not (6/10) itp, a mimo to średnia przekracza 90% w sumie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie,więc jak jest 3D w standardzie to powinna być ta dyszka :P Inna sprawa że skorzystają z niej nieliczni(burżuje :P )

 

donsterydo no widzisz,tyle pisze a nikt mnie nie rozumie,nie wiem jak mam wam przekazać,że wkuvia mnie przedstawianie innej rzeczywistości.Niby to tylko jeden punkcik w grafice,ale taki babol nie powinien się przydarzyć pismu,które żyje z wystawiania ocen.

 

Ale to nie pierwszy i ostatni raz kiedy w PSX-ie oceny są "dziwne" (delikatnie mówiąc). Takich przykładów mógłbym podać na pęczki dlatego lać na te oceny, liczy się treść recenzji żeby samemu sobie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Potem zagrać i porównać.

 

Przestałem wierzyć ocenom w PSX-ie od kiedy Halo 3 dostało 10 - wtopa stulecia.


 

Jakby co to jutro na Hyper ma lecieć porządny materiał o K3 na podstawie fulla.

 

Tylko od kiedy Hyper jest porządny? Tym bardziej, że pan Zieliński dał już popis na polygamii ze swoją cudowną recenzją.

 

Swoją drogą GG trochę pojechało po bandzie z trybami multi. Biorąc pod uwagę, że Operations to nic innego jak Warzone z filmikami mogli chociaż na odwal się wrzucić S&D i CTF. Warzone jest fajny, ale czasem pograłbym trochę spokojniej. A nie spawn - rush - zgon - spawn - rush - zgon i tak w koło Macieju.

Odnośnik do komentarza

Mnie killzone 3 nie przekonuje. Dwójkę kończyłem w bólach przez rok za to w multi pogrywałem troszkę. Dla Multi kupie ale jak stanieje na razie Bad Company 2 i Bulletstorm mi wystarczą. Recka w PSX Extreme przekonała mnie że nie warto wydawać 200 zł na tą grę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...