Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że gierka się udała. Chwalą recenzenci, chwalą piraci, mamy hiciora. Najbardziej mnie ucieszyło że sterowanie jest przyjemne i gra nie kończy się po kilku godzinach. Porównanie graficzne wskazuje że wersja na PS3 jest ciut ładniejsza, ostrzejsza. Ciekawe jak z klatkami na sekundę, ale po Youtubowych let's playach widzę że jest okej.

 

Odnośnik do komentarza

Cieszę się że gierka się udała. Chwalą recenzenci, chwalą piraci, mamy hiciora.

 

 

Poczekaj a trzy dni po premierze gierka zostanie (standardowo) zjechana tu na forum, także nie ciesz się zawczasu :)

 

Ofkoz "biere na premiere" jako fanboj Uncharted. Nawet multi spróbuję, ale boję się, że będzie powtórka z MP3 w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Zjechana chyba może zostać tylko przez tych, którzy spodziewali się czegoś innego niż klona Uncharted. W sumie tutaj sami deweloperzy są winni, zapowiadając cuda o survivalu, które paradoksalnie będą, ale w kolejnej grze Naughty Dog.

 

W reckach niektórzy też czepiali się głupot fabularnych. Typu Larę gryzie sumienie przy zabijaniu zwierząt, po czym masakruje setki przeciwników, strzelając im choćby shotgunem z kilku cm w ryj.

Odnośnik do komentarza

W reckach niektórzy też czepiali się głupot fabularnych. Typu Larę gryzie sumienie przy zabijaniu zwierząt, po czym masakruje setki przeciwników, strzelając im choćby shotgunem z kilku cm w ryj.

 

XD może lara jest weganką i nie lubi ludzi, ale sytuacja zmuszą ją do tego, co za głupki z tych recenzentów w ogóle nie pomyślą. 

Odnośnik do komentarza

W reckach niektórzy też czepiali się głupot fabularnych. Typu Larę gryzie sumienie przy zabijaniu zwierząt, po czym masakruje setki przeciwników, strzelając im choćby shotgunem z kilku cm w ryj.

 

Tez by mnie gryzlo sumienie jakbym zabil jakies zwierzatko, jednak nie widze zwiazku z tym, a zabijaniem ludzi :pirate:.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

W reckach niektórzy też czepiali się głupot fabularnych. Typu Larę gryzie sumienie przy zabijaniu zwierząt, po czym masakruje setki przeciwników, strzelając im choćby shotgunem z kilku cm w ryj.

 

XD może lara jest weganką i nie lubi ludzi, ale sytuacja zmuszą ją do tego, co za głupki z tych recenzentów w ogóle nie pomyślą. 

 

Zjedz kalafior uspokój się.

 

No cieszą te recenzje bo myślałem, że gra może zawieść. Może po prostu w materiałach promocyjnych za bardzo skupili się na akcji by sprzedać grę. Fajnie, że Eidos wrócili do formy.

Odnośnik do komentarza

Oczekując poniedziałku, przejrzałem sobie jakiś hiszpański walkthrough na YT i widzę że strasznie dużo akcji napakowali do gry. Ciągle jakieś ataki na obozy, strzelaniny i inne takie. Po necie krążą gify z krwawymi finiszerami :) Dobrze że można sobie znaleźć i eksplorować grobowiec. Oprawa graficzna z tego co widzę jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Gra juz ktos? Muve wysylalo wczoraj, czyli dojdzie w poniedzialek, ale moze ktos dorwal juz gdzies. Niech zdaje relacje :)

 

ja pykam, i powiem wam ze jest grubo, gra na poziomie uncharted.

 

I bardzo przypomina okami systemem znajdek i wracania po uzyskaniu nowych umiejetnosci, dlatego pieje z zachwytu, i jest coraz lepiej.

 

28 % gry.

Odnośnik do komentarza

Mi to wszystko po gameplayu, reckach, komentarzach piratów z X360 itd. przypomina baaaardzo mocno Uncharted, z resztą Ameryki nie odkrywam tym stwierdzeniem. A jeśli coś przypomina Uncharted, to to musi być dobre. To w końcu sandbox, pół-sandbox tak poza tym?

Odnośnik do komentarza

Nie ma mowy o przełomie. Sorry, ale minęły czasy bezpowrotnie gdy to jarałem się jak dziecko każdym aspektem gierki dla dzieci. Miał być survival, takie były założenia. wyszedł arkejd wraz z za(pipi)istą sztuczną inteligencją przeciwników, których kładziesz jak w Tenchu. No ale to dobrze, skoro jest masa eksploracji to tylko na plus. 

Odnośnik do komentarza

Siema. Gra jest na pewno dobra, nie przeczę choć nie odczuwam parcia mania jej "teraz". Mogli wypluć demko to może bardziej bym się nagrzał, choć często jest tak, że pluje na grę, a później w sklepie mimochodem biorę do łapy i cisnę w gierkę za 2 paczki. Tak było ostatnio z AC III czy FC 3.

 

Jak wygląda backtracking? przyjemny z pożytecznym, czy raczej przeszkadza odwiedzanie starych miejscówek?

Odnośnik do komentarza

Nie grałem, ostatnio zachwalane gry typu AC III czy FC 3 średnio bardzo mi weszły. Stąd spory dystans. Miałem brać GoW Wstąpienie na premierę a widzę, że wezmę jak zejdzie ze stówy bo lichość mimo, że cenię serię z Kratosem.

 

Jak mówię, pewnie przejdę w sklepie, obok na stoisku będzie leżał TR i kupię, ale hajpu na szpil nie czuję. Czytam recki i opinie ludzi. Szału nie ma, sama gra chyba też na jeden pocisk.

Odnośnik do komentarza

No to jesli w przypadku TR czy takiego Fc3, ktorego tez wymieniles, szalu nie ma, to co nalezy mowic o tym pozostalym szrocie, ktorym na przyklad takie Ubi nabija ludzi na hajs? Co do Gow wstapienie, bylem fanem za czasow PS2, ale nie widzi mi sie ogrywac po raz czwarty tego samego, tylko ze z lepsza grafika.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...