Skocz do zawartości

Hangover


Rekomendowane odpowiedzi

Kac Vegas może nie jest jakieś super powalające, nie ma zbyt wielu za(pipi)iście śmiesznych momentów, jednak i tak naprawdę przyjemnie się to ogląda (kawałek po obudzeniu czy scena z żółtkiem w bagażniku bardzo mnie rozbawiły) - ot, taka luźna komedyjka bez większych większych ochów i achów, ale obejrzeć jak najbardziej można.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc, nie zawiodłem się na dwójce. Dużo osób pisze, że to już było, że kontynuacja nie wnosi nic nowego. Ale takiej konwencji właśnie oczekiwaliśmy :D Jest bigger, better and more badass, czego jeszcze chcieć? Jedyne do czego można się przyczepić, to końcówka. Raził zupełny brak

zainteresowania odciętym palcem gości, siostry i rodziców Teddiego, jak i tatuażem Stu.

Solidne 9/10 :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, nie zawiodłem się na dwójce. Dużo osób pisze, że to już było, że kontynuacja nie wnosi nic nowego. Ale takiej konwencji właśnie oczekiwaliśmy :D Jest bigger, better and more badass, czego jeszcze chcieć? Jedyne do czego można się przyczepić, to końcówka. Raził zupełny brak

zainteresowania odciętym palcem gości, siostry i rodziców Teddiego, jak i tatuażem Stu.

Solidne 9/10 :)

 

Również nie czułem się zawiedziony sequelem, lecz brakowało mi w niej zabawnych momentów. W dwójce przeważa akcja, gagi ogólnie są słabsze, a cały filmy to powielony pomysł wstawiony w ramkę nieco innych realiów. Bigger, better and more badass raczej tu nie pasuje :) Nie mniej jednak film jest również dobry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałem sobie dzisiaj zrobić dzień odpoczynku, więc wymyśliłem, że obejrzę te Hangovery, bo ponoć są spoczko. Jedynkę na kompie, a na dwójkę pójdę do kina. Niestety ta jedynka jest tak nędzna i tak mnie wymęczyła, że przy dwójce już bym psychicznie nie wytrzymał.

No gruby z brodą czasami był zabawny, więc dam 2/10.

  • Plusik 2
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Dwójka nawet spoko, w sumie sprawa jest prosta, bo na sequel się nie idzie nie znając pierwszej części, a tutaj schemat i poziom humoru jest identyczny, więc jeśli komuś się podobała jedynka, nowa część go nie zawiedzie. Jest mniej zaskakujących zwrotów akcji niż poprzednio, równocześnie przez Tajlandię bardziej egzotycznie.

Czemu nie, chyba że kogoś zupełnie nie śmieszą żarty o waleniu konia i podobne.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj poszedłem sobie na dwójke do kina i bawiłem się świetnie. Nie wiem, na moje to trzeba być naprawdę sztywną pałą, żeby nie polubić tego filmu. Mi motyw przeżycia takiej imprezy (zdjęcia na końcu jak zwykle rozwalają) i mega kaca po którym człowiek nie wie o co chodzi podchodzi jak najbardziej, absolutnie nie mam żadnych minusów apropo tego filmu, bo był taki jaki miał być.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie dzisiaj zrobić dzień odpoczynku, więc wymyśliłem, że obejrzę te Hangovery, bo ponoć są spoczko. Jedynkę na kompie, a na dwójkę pójdę do kina. Niestety ta jedynka jest tak nędzna i tak mnie wymęczyła, że przy dwójce już bym psychicznie nie wytrzymał.

No gruby z brodą czasami był zabawny, więc dam 2/10.

 

Chciałbym poznać w takim razie twoje poczucie humoru, opowiesz jakiś żart?

 

@edit: omfg, cenzura słowa 'dowc.ip', czyli wychodzimy poza granicę poprawności >.<

Edytowane przez moha
Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie dzisiaj zrobić dzień odpoczynku, więc wymyśliłem, że obejrzę te Hangovery, bo ponoć są spoczko. Jedynkę na kompie, a na dwójkę pójdę do kina. Niestety ta jedynka jest tak nędzna i tak mnie wymęczyła, że przy dwójce już bym psychicznie nie wytrzymał.

No gruby z brodą czasami był zabawny, więc dam 2/10.

 

Chciałbym poznać w takim razie twoje poczucie humoru, opowiesz jakiś żart?

 

Nie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...