Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie, ze kolo urodzil sie w Kanadzie i tam ma obywatelstwo. Mniejsza o to:)

Z Polakow w UFC masz Tomka Drwala.

 

Ciekaw jestem walki Crocopa. Jego ostatnie poczynania w UFC sa na zadziwiajaco niskim poziomie. Albo kolo bezpowrotnie stracil forme, albo przeciwnicy coraz bardziej wymagajacy.

 

Wanderlei Silva (32-10-1) vs. Michael Bisping (18-2) rowniez wyglada szalenie interesujaco! Stawiam na Bispinga, mimo, ze darzę większą sympatia Silve

 

Fajna gala sie zapowiada

Odnośnik do komentarza

a czemu to ten cały Krzysiek nie wystepuje w polskich biało-czerwonych barwach?

 

Urodził się w Polsce. Za bachora wyleciał do hAmeryki i tam został.

 

 

A jak tam panowie po UFC 110?

 

Antonio Rodrigo Nogueira vs. Cain Velasquez

Trochę się zawiodłem :/ Cain zniszczył Noga :( Liczyłem na ostre submission a tu kapa zdzichu. Mino strasznie wolny i dał się złapać.

 

 

Wanderlei Silva vs. Michael Bisping

Fajny fight. Bardzo wyrównana walka. Pod koniec 2giej rundy Wand go prawie złapał w gilotynę i widać było, że Majkel już miał przez chwilę rękę do klepania gotową. Pod koniec 3ciej Wand ostro zaatakował. Widać, że Silva dużo spokojniej. Wybucha rzadziej. Trochę mi brak tej jego agresji. Póki co 2 ostatnie walki to decyzja :/

 

 

Joe Stevenson vs. George Sotiropoulos

Zasłużony Fight of the Night. Piękne BJJ w wykonaniu Georga. A Joe i tak sporo wytrzymał. Stójka też wyglądała świetnie. Pojawił nam się konkretny zawodnik :) To była walka w LW czy WW??? Tak czy siak BJ Penn będzie miał dobrego przeciwnika :)

 

 

Keith Jardine vs. Ryan Bader

Kolejny TUFowiec, który ma potencjał. Te ciosy Ryana to straszna sieka.

 

 

Mirko Filipovic vs. Anthony Perosha

Szczerze. Bez rewelacji. Cropcop szedł do przodu i świetnie się bronił przed obaleniami. Ale było widać, że Perosh się go boi :) Ciągle jestem zdania, że Cropcop wygasł.

 

 

Krzysztof Soszynski vs. Stephan Bonnar

Fajna walka. Dość wyrównana. Szkoda, że se z bańki pociągnęli. Krzyś fajnie na początku wyglądał, ale musi popracować nad kondychą bo pod koniec widać, że opadał z sił. A Bonnar to psychol i można go lać i lać a on i tak będzie stał.

 

 

UFC 111 zapowiada się na fajne :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

UFC 109

 

Tak jak prędzej przepuszczałem, gala okazała się dosyć nudna. Chyba najlepsza z niej była końcówka i Mark Coleman "Fuck you Tito" hehe.

 

Coleman vs Couture

 

Z jednej strony zaskoczenie, że walka skończyła się przed czasem z drugiej strony nuudaa. Dziadki Main Event ;/.

 

Sonnen vs Marquardt

 

Zdecydowanie najlepsza walka. Zasłużone zwycięstwo Sonnena ale Marquardt również dzielnie się bronił. Bałem się, że przerwą walkę ze względu na Sonnena i jego "obrażenia" na szczęście nie przerwali. Miłe zaskoczenie.

 

Swick vs Thiago

 

Całkowita dominacja Thiago, zasłużona wygrana. Walka ogólnie ujdzie.

 

Maia vs Miller

 

Nudaaa <ziewa>. Wygrał Maia co w sumie było do przewidzenia.

 

Serra vs Trigg

 

Nie trawię Serry <pajac>, nie trawię jego walk. Dobrze trafił, je.bnął K.O. i tyle.

 

 

UFC 110

 

Tak jak prędzej pisałem na galę czekałem z wywieszonym jęzorem. No i się nie zawiodłem.

 

Nogueira vs Velasquez

 

Nie ukrywam na tą walkę czekałem najbardziej (kto nie;p). ŁoŁ Velasquez nawet specjalnie się nie wysilił. Tylko z jednej strony szkoda, że walka trwała tak krótko. Mogę oglądać non-toper jego walki. A Velasquez po raz kolejny udowadnia, ze ciężko będzie mu podskoczyć. W głowie tli mi się walka Velasquez vs. Mir lub Lesnar chcę zobaczyć jak ich niszczy ;]. Więcej tego pana proszę.

 

Silva vs Bisping

 

Po pierwsze przyjemna walka, ciekawa. Po drugie dosyć wyrównana przynajmniej w dwóch, pierwszych rundach. Tak jak Mel pisał Silva był bliski zakończenia walki gilotyną, szkoda, że zabrakło czasu.

 

Stevenson vs Sotiropoulos

 

Łoł. Największe zaskoczenie, no nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Całkowita dominacja Sotiropoulosa w parterze a i też w stójce gdzie przecież Daddy jest mocny. Piękna walka, piękny BJJ, zwycięstwo Sotiropoulosa które nie wymaga komentarza. Więcej walk tego pana poproszę.

 

Filipovic vs Perosh

 

Może i bez rewelacji i zaskoczenia. Ale przyjemnie dla oka, typowa "przykładowa" walka. Całkowita dominacja Cro Copa, zasłużone zwycięstwo. Nadal lubię oglądać jego walki, mimo, że przygasł Cro Cop, zgadzam się.

 

Bonnar vs Soszynski

 

Nie przepadam za Bonnarem wiec podwójnie liczyłem na skopanie d.upy mu przez Krzysia. No szkoda, że skończyło się tak jak się skończyło. Dobrze chociaż, że Krzysiek do przodu. Czekam na kolejne walki naszego Polish Experiment-a.

 

 

Noo na Ufc 111 również bardzo czekam. St-Pierre vs Hardy, GSP zawsze dobrze się ogląda, myślę, że Hardy to dobry dla niego przeciwnik ale wynika jest dla mnie raczej oczywisty. GSP win. Mir vs Carwin również może być ciekawie, zobaczymy co tam Mir szykuje po ostatniej wygranej z Kongo. Fitch vs Alves tutaj też jestem ciekaw. No i nie zapominajmy o Drwalu choć cudów się nie spodziewam to kibicować trzeba, co nie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja sobie chyba dzisiaj, zapuszczę galę jak znajdę wolny czas. Więc proszę bez spoilerów ;]

 

Btw Gdzie są Ci wszyscy fani Pudziana ;p

 

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/mma-pudzianowski-poznal-rywala,1,3199721,wiadomosc.html Pudzian next fight

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem tej walki, czy Pudzian wypadnie równie śpiewająco jak z Najmanem? Tym bardziej, że teraz ćwiczy właśnie śpiewanie! :]

 

 

 

 

Tak serio to fajnie to KSW się rozwija, nieźle to se zaplanowali. Na dodatek jeszcze Mamed będzie się bił z jakimś japońcem też.

 

 

Odnośnik do komentarza

Japończyk jest w zasiegu Pudziana. Ma co prawda niezly rekord ale tez z nikim szczególnym nie walczyl z tego co wiem. Szybkością takze nie grzeszy. No ale z pewnością bedzie to gdzies tak z milion razy godniejszy przeciwnik niz Najman.

 

 

a UFC spoczko

 

 

bez niespodzianek. Milo, ze Mir "walcze od 4 roku zycia i nie wychodze z domu bez giwery i noza" dostal srogi w(pipi). Mysle, ze Carwin spokojnie wygra z Lesnarem.

Walka JSP dluga, za dluga, ale tez calkiem ciekawe. Jakim cudem ten punk wyrwal sie z balachy to ja nie wiem. Tzn domyslam sie, ze JSP nie chcial mu polamal lapy. Dobra akcja

 

Drwal - fail

 

 

Jutro chyba walczy Gomi, ktory siał spustoszenie na dawnym Pride oraz Roy Nelson zwycięzca TUF 10

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem 3 walki tego Japończyka. Nie wiem jak wy , ale coś i się wydaje że nie chcą jeszcze Pudzianka wrzucać na głęboką wodę.

Poziom techniczny tego Japończyka jest co najmniej mocno średni. Wolne ciosy kolanami, słabe low-kicki (jego oponent nawet po nich nie traci równowagi), a o ciosach z piąchy to nie mam słów aby opisać tę dziciniade:D Jakieś obmacywania , kurcze jak dojdzie do zwarcia to Mariusz wyciśnie z tego chłopaka balasa.

Nie jestem żadnym znawcą MMA , lub innych stylów walki , ale znam się na tyle aby wywnioskować kto ma większe szanse. Jestem ciekawy czy Yusuke Kawagushi wie w co wchodzi...powinien obczaić zawody strongmanów i najlepiej walke z Gejmanem , może by zrozumiał w co sie miesza^_^

PS. Pudzian pewny siebie jak zawsze. W tym całym programie gdzie śpiewa , rzuca teksty że nauczy Kawagushiego szybko uciekać. W sumie niech i ucieka , tylko nie po 44 sekundach:rolleyes:

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra dopiero zaliczyłem 111. Spodziewałem się lepszej gali.

 

Fitch vs Saunders

 

Nuda. Dominacja Fitcha, zasłużona wygrana.

 

Palhares vs Drwal

 

Z szacunku, że mówimy o Polaku. No to napiszę, tylko, że mamy jednego Polaka (no tak jakby) walczącego w UFC; K. Soszyński.

Fail Drwal ;/;/;/

 

Mir vs Carwin

 

Łohoho był i Lesnar ;]. Dobrze go widzieć zdrowego heh. A wracając do walki, nie ma co tu dużo pisać. Nie spodziewałem się takiego wyniku a przynajmniej nie tak szybko. Franek po paru dobrych walkach zaliczył faila.

 

St-Pierre vs Hardy

 

No chyba mało kto liczył na to, że Hardy wygra. GSP to maszyna do wygrywania. Duża siła + świetna technika. Do tego ta 100 % skuteczność w takedownach, kompletna dominacja. Prawdziwy mistrz, jego walki mogę oglądać no-top. Choć słówko szacunku należy się Hardiemu. Jak on (pipi)a przetrwał tego armbara i nakamure to ja nie mam pojęcia. Sam Gsp był grubo zdziwiony zresztą pytał się o to po walce. Nie mam pojęcia kto na chwilę obecną mógłby zagrozić Rushowi. Chyba nikt.

 

Może dzisiaj zaliczę 112. A przypominam, że 8 maja 113. http://www.ufc.pl/gala/pokaz/ufc-113-machida-vs-shogun-2,165

 

Machida vs Rua hihihi

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie napalam się więcej na żadną galę. Który to już raz, myślałem, że 112 będzie przynajmniej dobra. A wyszła lipa, większość walk nuuudnych, a już dwie główne walki mistrzowskie to jakaś kpina.

 

Madsen vs Al Turk

 

Cholera nigdzie nie mogę znaleźć tej walki ;/. Ani z ESPN, ani z dwóch innych wstawek, wtf.

 

Huges vs Gracie

 

Warto było przemęczyć się 2 rundy. Żeby w trzeciej zobaczyć jak Matt spuszcza łomot hehe. Pięknie zmasakrował go leg kickami (Pudzian style ;p). Tylko rozśmieszyła mnie ta akcja, pomijając fakt, że panowie byli za mili dla siebie, zdecydowanie aż przesadzali. (pipi)a to ma być walka a nie wchodzenie sobie w d.upsko. No nieważne wracając do tej śmiesznej sytuacji kiedy Gracie po raz pierwszy upadł, zamiast wstać od razu tak jak mu pozwolił Hughes. To ten wystawił łapę żeby mu pomógł wstać. Wtf, żenujące.

 

Penn vs Edgar

 

Ehhh (pipi)a. Brak mi słów, nie mam pojęcia co odwalił Penn. A raczej czemu nic nie odwalił. Szkoda komentować przez 5 rund nie zrobił praktycznie nic. Co najbardziej ośmiesza tą walkę i Penna to to, że Edgar również nie zrobił nic nadzwyczajnego. No ale to zupełności wystarczyło by i tak być lepszym niż BJ i odebrać mu pas. Choć uśmiecha się sytuacja z Machidą i Shogunem kiedy sędziowie uznali, że to za mało na pas. PORAŻKA ;/ Rewanż podobno na UFC 117

 

Silva vs Maia

 

O tej walce można by było napisać obszerny artykuł. Od czego zacząć, po pierwsze to co Silva robił przez pierwsze 2-3 rundy przechodzi ludzkie pojęcie heh. Na początku nawet śmiać mi się chciało, ale potem śmiech zamienił się w (pipi)icę. Do jasnej cholery co ten czarny pajac odwalał to się w pale nie mieści. Ale już nawet walić to ale czemu do jasnej cholery oddał dwie ostatnie rundy a raczej spasował. Nie wiem, nie rozumiem tego pajaca zresztą go chyba nikt nie rozumie. Od 4 rundy zacząłem się modlić, zresztą sądząc po okrzykach nie tylko ja żeby Maia znokautował pajaca Silve. No nie mogę zrozumieć tego, jak nie chce walczyć, woli udawać gwiazdę i pajacować to niech zrezygnuje z UFC. Piep.rzona księżniczka. Szkoda, szkoda, że Maia nic nie zrobił, co prawda w 5 rundzie trochę pomachał łapami nawet parę razy trafił Silvę. No ale to za mało na małpisko czarne. To by było coś pięknego zobaczyć małpiszona leżącego na dechach. Jestem ciekaw czy wtedy by tak pajacował. Czekam aż ktoś spuści mu porządny wp.ierdol. PORAŻKA.

 

Byle do 8 maja.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w MMA i zarazem mistrz świata w Sambo Aleksander Emelianenko (16-3) w ostatni piątek 23 kwietnia stoczył swój kolejny zwycięski pojedynek ze szwedzkim zapaśnikiem Eddy'm Bentgtsoonem. Była to jego ostatnia walka w ramach kontraktu z organizacją ProFC i "Alex" negocjuje kolejne walki w ramach organizacji Strikeforce lub nawet UFC, co ujawnił rosyjskiej prasie. W międzyczasie chce niejako po drodze pobić Mariusza Pudzianowskiego, z którym spotka się 28 maja w Poznaniu na gali "Full Contact". W pytaniach o kolejne walki młodszy ze słynnych braci Emelianenko powiedział:

 

"Miałem umowę z ProFC, więc nie było to możliwe. Teraz negocjuję ze Strikeforce i UFC. Oni chcą zawrzeć umowę ze mną, ale nie mam czasu. W maju, udam się na turniej w Baku. Później mam w planie udział w Festiwalu Sportów Nieolimpijskich, z których Komitet Olimpijski wybierze nowe dyscypliny sportu, walczące o włączenie do programu Igrzysk Olimpijskich. Będę przedstawiał Sambo. Jest to bardzo dobry turniej. Dołożę wszelkich starań, aby Sambo zostało włączone do programu Igrzysk Olimpijskich. Ono zafascynuje."

 

Na pytania dotyczące plotek o możliwej walce z Mariuszem Pudzianowski Aleksander mówi:?

 

"Tak, to jest interesujące dla mnie. 28 maja Polska będę na gali w Polsce. Zaproszono mnie tam. Tam będę prowadził rozmowy o walce z Mariuszem Pudzianowskim. Możliwe, że będzie to też ktoś inny, tak czy tak będę go bił."

Odnośnik do komentarza

Nom już w ten piątek nasza śpiewająco - tańcząca gwiazda będzie walczyć. Nie powiem jestem ciekaw cholernie walki. Czy będzie sushi czy nie.

Oczywiście co by nie gadać kibicuję Mariuszowi, że skopie d.upe żółtkowi.

 

Poza tym same KSW cieszą. Coś się dzieje w temacie MMA w Polsce. Wychodzi z "undergroundu".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie mam wątpliwości, ze pudzian wyga. widzialem kilka walk japonca. mega zenada. za wolny. daje mu max minute

 

tak w ogole to bedzie bardzo dobry miesiąc dla fanow bijących sie półnagich panow. 7go ksw, 8go ufc, 21go pudzian vs silvia i pod koniec miecha sosnowski dostanie w(pipi) od kliczki :)sweet

Odnośnik do komentarza

"Tanio skóry nie sprzedam" by Pudzian

 

http://www.youtube.com/watch?v=sgDyLyTZdeA&feature=player_embedded#!

 

0.20 min. filmu "Na pewno tanio skóry nie sprzedam (...) i zobaczymy czy tanio skórę sprzedam, a mogę Wam powiedzieć, że tanio skóry nie sprzedam na pewno" Mistrz! xD i Roz.pier.doli obydwóch! Japońca i Brazylijczyka! xD

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...