Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowania trwaly polroku, walka na 30s z czego to 20 straszenia. Ciekawe ile kosztowal bilet na arenie :>. Pewnie i tak Najman nie mial szans wielkich ale gdyby wprowadzili pewne ograniczenia tp walka trwala by dluzej niz low kick, low kick, low kick, you win - tak wyglada wygrywanie w bijatykach gry ktos gra 1 raz i czepi sie 1 przycisku :D. Moze powinny nastepnym razem zagrac w ta gierke UFC czy SF/SC/MK - walki zapewnie trwaly by dluzej

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

No to i ja się wypowiem.

 

Dla mnie ta "walka" to jedna wielka ŻENADA i wstyd mi, że Polacy w taki sposób walczą (ci wcześniejsi panowie również nie zachwycili). Jak to ktoś z zagranicy to zobaczy, to nigdy do Polski nie przyjedzie, bo się będzie bał, że go jakaś małpa napadnie czy coś. Przecież Pudzian dostał wścieklizny jakiejś i rzucił się na Najmana jak jakiś szympans. Wyglądało to co najwyżej jak barowa bijatyka, niż profesjonalna walka MMA. Troszkę się interesuję takimi walkami i powiem, że się BARDZO zawiodłem brakiem jakiejkolwiek techniki i zdrowego podejścia do całej sprawy. Co z tego, że Pudzian go zmiótł z powierzchni Ziemi? Najman to kelner jakich mało, ładnie tylko w mediach podrasowany na dobrego polskiego pięściarza.

 

Co by nie gadać - potencjał Mariusz ma z pewnością, ale póki co mnie nie przekonuje. Wczoraj mogłem zobaczyć tylko jak wielką siłą dysponuje. Ciekaw jestem jak poradzi sobie z bardziej obytym przeciwnikiem. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że pokaże prócz siły jeszcze technikę.

Technika? On miał wygrać i to właśnie zrobił.To nie Taniec z Gwiazdami."Brak zdrowego podejścia do sprawy" Tzn co, miał udawać, że Najman to twarda sztuka i pieścić się z nim całe 15 minut? W każdym sporcie sporcie liczy się skuteczność.

Odnośnik do komentarza

Beka większa z Najmana niz nawet po walce z Wawrzykiem. Nie wiem z kim on walczył w przeszłości. Ale chyba wczoraj Pudzian udowodnił mu że żadnym tam bokserem to on nie jest. Niech koleś da sobie spokój ze sportem i ze swoimi gadkami.

 

A Mariusz? To była egzekucja w(pipi)ionego goryla. Ma potencjał, bo MMA to nie boks, tu liczy się bardziej siła, a tej on ma niewyobrażalnie duużo.

Odnośnik do komentarza

No to i ja się wypowiem.

 

Dla mnie ta "walka" to jedna wielka ŻENADA i wstyd mi, że Polacy w taki sposób walczą (ci wcześniejsi panowie również nie zachwycili). Jak to ktoś z zagranicy to zobaczy, to nigdy do Polski nie przyjedzie, bo się będzie bał, że go jakaś małpa napadnie czy coś. Przecież Pudzian dostał wścieklizny jakiejś i rzucił się na Najmana jak jakiś szympans. Wyglądało to co najwyżej jak barowa bijatyka, niż profesjonalna walka MMA. Troszkę się interesuję takimi walkami i powiem, że się BARDZO zawiodłem brakiem jakiejkolwiek techniki i zdrowego podejścia do całej sprawy. Co z tego, że Pudzian go zmiótł z powierzchni Ziemi? Najman to kelner jakich mało, ładnie tylko w mediach podrasowany na dobrego polskiego pięściarza.

 

Co by nie gadać - potencjał Mariusz ma z pewnością, ale póki co mnie nie przekonuje. Wczoraj mogłem zobaczyć tylko jak wielką siłą dysponuje. Ciekaw jestem jak poradzi sobie z bardziej obytym przeciwnikiem. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że pokaże prócz siły jeszcze technikę.

 

No to się właśnie pomyliłeś bo amerykańce na Sherdogu się pochlebnie wypowiadają o tym co Mariusz pokazał. Są pod wrażeniem jego siły i dynamiki. Niektórzy nawet piszą, że wypadł lepiej niż Lesnar w swoim debiucie w UFC. Zdarzają się też śmieszne komentarze typu 'Marius faced a HW boxer champion' :lol:

Odnośnik do komentarza

Czemu wszyscy mówią, że były tylko 3 low kicki? Ja naliczyłem to tak:

 

low kick, low kick, low kick, close quarters, low kick, low kick, close quarters -> i tu Mariusz nie musiał nawet robić takedowna, bo Najman sam się wyłożył :)

 

...no chyba, że faktycznie liczyć ten trzeci low kick jako game over. Enyłej, podobno następna walka ma być z Nastulą. Ja bym raczej widział następną walkę z Bobem Sappem. Po tym co zobaczyłem, na nic innego z Pudzianem nie chce mi się patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Co wy (pipi)a tak z tą techniką, w tym sporcie nie ma żadnej techniki, wygrywa szybszy, wytrzymalszy i czasem silniejszy. Najlepiej wyłączcie dźwięk jak oglądacie walkę i nie słuchajcie tych porąbanych komentatorów, facet nawala piąchą, a komentator "zawodnik ustawicznie zadaje cios młotkowy" - a po ludzku to dwóch facetów się napier***a. Pudzian owszem, mógł zejść do parteru i bez problemu, założyć Najmanowi dźwignię, ale po co, żeby mu rękę wyrwać ? Zobaczył, że może go po prostu zatłuc i to zrobił, najlepszy dowód na to, że walka nie była ustawiona pod publiczkę, bo teraz może być problem ze sprzedażą biletów na następne, kto wybuli za walkę wieczoru, która może się skończyć w minutę.

 

Ciekaw jestem jak teraz znajdą straceńca w Polsce, który odważy się wyjść do ringu z Pudzianem, który jednym kopem rzucał 100kg faceta jak szmacianą lalką.

Odnośnik do komentarza

Nie znam sie kompletnie na MMA, ale wiem ze jest znaczniej bardziej widowskowa niz boks czy inna fighter'ska dyscyplina. I co najistotniejsze.... najbrutalniejsza, i dlatego pewnie najbardziej widowiskowa. Ja wczoraj czulem te low kick'i Mariusza ... co za moc :).... Nie wiem kto tam jest C.Ronaldo w MMA, ale chetnie zobaczyl bym go w konfrontacji w Pudzianem.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ten napompowany murzyn nie miałby żadnych szans z Pudzianem, nie chodzi o siłę, Pudzian ze 3x szybszy jest, ten się rusza jak betonowy kloc.

 

Ciekaw jestem czy wciągną Pudziana do jakiś wielkich walk o tytuły w USA, taki potwór amerykańskiej publiczności na pewno by przypadł do gustu.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Hmmm... Bob Sapp faktycznie ma "dziury" w technice (porusza się po ringu jak balerina, atakuje pięściami niczym wahadło i jest dominowany technicznie przez BJJ), ale z drugiej strony ma też parę drobnych rzeczy obcykanych (wie co to takedown i sprawl, jego mid thai kick jest woooolny, ale ciężki).

 

Bob Sapp vs. Mariusz Pudzianowski - to najprawdopodobniej będzie nawalanka przed monopolem, ale chcę to zobaczyć. Chociażby ze względu na - tak jakby - wyrównane predyspozycje fizyczne.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czyli Sapp to ten murzyn, tak ? To że ważą tyle samo i że mają podobną masę mięśniową nic nie znaczy, tak samo jak jest masa kulturystów, przy których Pudzian wygląda jak karzeł, ale za wielkością ich mięśni wcale nie idzie porównywalna siła, jak ktoś chce mieć napompowane ogromne mięśnie to wcale nie znaczy, że trenuje przy pomocy największych ciężarów, od tego jest specjalny trening przy użyciu głównie średniej ciężkości sprzętu a często nawet wręcz małych ciężarów.

 

Ciekaw jestem jak to się dalej potoczy. Ale po Mariuszu widziałem, że chyba będzie chciał to pociągnąć dalej niż 4 zakontraktowane walki.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jak już z kimś porównywać Pudziana to z Lesnarem. Obaj przeszli do MMA z innych dyscyplin (tyle, że Brock jest zapaśnikiem) i obaj są bardzo szybcy jak na swoją wagę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=3euHn9YCwjg

 

Ktoś tu kiedyś podawał fajną stronę na której można było oglądać najnowsze walki mma zapoda ktoś ?

 

http://mixedmartialartvideos.com/

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

(pipi)a,ogarnijcie się znafcy od siedmiu boleści.Dobrze ktoś na pseudo szałcie napisał,że Pudzian nie kopał lowów tylko rzut karny wykonywał.Siłę to on ma bezszprzecznie ,ale fighterem jest słabym.Mam do niego dużą sympatię i uważam go za sympatycznego gościa jednak w MMA sukcesów mu nie wróżę.Chyba,że za taki panowie uważacie wygranę z jakimiś przychlastem?

Odnośnik do komentarza

No to doczekaliśmy się polskiego Boba Sappa. Dużo ciekawsze były wcześniejsze walki.

Być może, ale to pewnie przez wzgląd, że faktycznie były one walkami, podczas gdy zwięczenie wieczoru stanowił 40 sekundowy przejazd jednego zawodnika po drugim.

 

Zwienczeniem wieczoru byla przeciez walka Nobregi z Saidowem . Pudzian i Najman walczyli w pojedynku trzecim od konca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...