Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

ogółem klasyczny polski przykład z zera do bohatera.

 

Jola Rutowicz dzięki swojej tępocie stała się celebrytką

Frykowska bo dała dupy wylądowała na salonach

Teraz koksika chce się promować do rangi boksera lub innego porządnego zawodnika sztuk walki.

 

Niech się el ciota cieszy,50tyś zł ma na koncie za 44sekundy walki.By musiał z 5 lat stać na bramce na jakiejś wiejskiej dysce by zarobić tyle samo...

 

A z Mariuszkiem nie ma co się podniecać,zobaczymy co przyniesie przyszłość,ważne że serce i dusze sportowca ma :) Jedno ale muszę przyznać - tak jak zawsze z znajomymi oglądam walki to często sobie mówimy,że za taką kasę co oni tam zarabiają to wyszedł bym na te parę sekund na ring by dostać gonga w ryj ale dziś.....nie ma ch.uja :D wkurzony Pudzian zrobił wrażenie :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mnie śmieszą komentarze na różnych forach na różnych portalch ze to sie pod remiza działo. Może nie było to techniczne widoowisko ale czego oczekiwać po AMATORACH w tym stylu i formule. Dla mnie to nejman przegrał przez kibiców którzy strasznie go wygwizdali jak wchodził i jak jego twarz pojawiała sie na telewimie. Tak jak komentator powiedział "za kilka walk pudzian bedzie groźny". A tak pozatym to walka trwała ok 30 sek bo te 10 to było czajenie sie kto pierwszy zaatakuje. Ale i szacun wielki dla pudziana i bardzo sie czesze że spuścił taki łomot temu "gadaczowi"

jak pudzian powiedział on mało gadał a dużo zrobił bo licza sie czyny a nie c....a :biggrin:

 

A drugi szacun dla sedziego, ja bym nie miał odwagi zaczymać rozwścieczonego pudziana :smile:

 

Teraz czekamy na innego wielkiego polskiego boksera, który bedzie sie chciał "pobić" pudziana

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Pudzian ma szansę, myślę że zapaśników jest w stanie roznosić, co do striker'ów to musi uważać. Uważam, że powinien zacząć robić karierę w MMA, bo występowanie w zawodach strongmanów mocno go nadwyręża i na starość może mieć problem. Tutaj jak się nauczy co nieco, to co najwyżej będzie trochę poobijany. Bo ma predyspozycje to nie bycia workiem do bicia.

Odnośnik do komentarza

To był żenujący występ kogutów. Po ludziach pokroju najmana (przez małą literę) tylko takich występów można się spodziewać.

 

No i Pudzianowski zasłużył na swoją sławę poprzez tytuły strong mena, wygrywając wszystko i wszędzie, ciężko pracował i jednak zasłużył. Nie podoba mi się stawianie jego nazwiska razem z rutowicz i frytki (przez małą litere), weźcie sie trochę ogarnijcie.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Beznadziejny sport. Sędzia rozdzielił sportsmenów i wszystko było spoko - Pudzian się nie zmęczył, a Najman dalej żył. Dlaczego więc nie walczyli dalej? W boksie byłoby to raczej oczywiste po nokdaunie. No, ale ja się nie znam i oczywiście mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

No to doczekaliśmy się polskiego Boba Sappa. Dużo ciekawsze były wcześniejsze walki.

Być może, ale to pewnie przez wzgląd, że faktycznie były one walkami, podczas gdy zwięczenie wieczoru stanowił 40 sekundowy przejazd jednego zawodnika po drugim. IMO ciężko doszukiwać się w tym technik czy spektakularnych akcji. Co nie zmienia oczywiście faktu, że Mariusz pokazał to, za czym od dawna się opowiadam: liczy się masa oraz wynikająca z niej siła. Przynajmniej w sytuacji gdy 2-ga strona wcale nie jest pro. Osobiście nie jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

To dopiero nazywa sie dostac wp.ier.dol lol :P.

Walka... fajnie bylo zobaczyc, ale co to za widowisko, gdzie walki koncza sie po 44 sekundach.

Przyszle walki Pudziana chetnie obadam, ale nie jest to jakies show, ktore bede musial koniecznie obejrzec - wieje nuda na dluzsza mete.

Odnośnik do komentarza

No to i ja się wypowiem.

 

Dla mnie ta "walka" to jedna wielka ŻENADA i wstyd mi, że Polacy w taki sposób walczą (ci wcześniejsi panowie również nie zachwycili). Jak to ktoś z zagranicy to zobaczy, to nigdy do Polski nie przyjedzie, bo się będzie bał, że go jakaś małpa napadnie czy coś. Przecież Pudzian dostał wścieklizny jakiejś i rzucił się na Najmana jak jakiś szympans. Wyglądało to co najwyżej jak barowa bijatyka, niż profesjonalna walka MMA. Troszkę się interesuję takimi walkami i powiem, że się BARDZO zawiodłem brakiem jakiejkolwiek techniki i zdrowego podejścia do całej sprawy. Co z tego, że Pudzian go zmiótł z powierzchni Ziemi? Najman to kelner jakich mało, ładnie tylko w mediach podrasowany na dobrego polskiego pięściarza.

 

Co by nie gadać - potencjał Mariusz ma z pewnością, ale póki co mnie nie przekonuje. Wczoraj mogłem zobaczyć tylko jak wielką siłą dysponuje. Ciekaw jestem jak poradzi sobie z bardziej obytym przeciwnikiem. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że pokaże prócz siły jeszcze technikę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...