Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Pudzian pokazał że te treningi nic nie pomagają. Myślał że wjechanie czołgiem jak w Najmana wystarczy. :turned: Liczy tylko na to, później niestety staje się sapiącym z wycieńczenia klopsikiem. Gdyby walka trwała 3 rundy, padł by na tym ringu, albo japoniec założył by w końcu jakąś dzwignię.

 

Cóż, zobaczymy za dwa tygodnie z Silvą,

Odnośnik do komentarza

Pierwsza runda Pudzianowskiego ładna,trochę brakowało do K.O.Zastanawiam się czy dałby radę Pudzian jeszcze jedną rundę walczyć?.Pudzian nareszcie zobaczył co to MMA PRO,Japończyk to nie był jakiś Najman bez pojęcia,Gdy by nie ta Furia z Siła Mariusza na początku to wątpię w jego wygraną,chociaż do parteru elegancko schodzi,szkoda tylko że tam nic nie potrafi z dobrym przeciwnikiem zdziałać.No kolejna walka to będzie masakra,i tutaj będzie już prawda że jak Pudzian nie skończy jej w pierwszych 2min. to zapisze porażkę.

Odnośnik do komentarza

Wracając jeszcze go gali, to poza Janem Błachowiczem nic ciekawego tak naprawdę się nie działo. Polskie MMA pokazuje jak daleko jest do tego za oceanem, a Ci komentatorzy sr.ali z zachwytu na sam widok klinczowania. Gala flak z olejem, Kostecki za szybko przerwał dwie walki, drugi trochę pofaworyzował walkę Kułaka z Nobregą nakazując szybko stójki i zwiększając szanse Polaka. Co chwilę przerywanie z powodu lądowania na linach. Ring jak w boksie nie nadaje się do tej dyscypliny albo zamiast lin zrobić półtorametrową siatkę.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

Ostatnia walka była najlepszą walką całej gali - to na pewno, ale werdykt sędziów był wyssany z palca. Japończyk powinien to wygrać bo pokazał swoją wytrzymałość - pomimo kopa w jaja na początku walki się zebrał i ładnie walczył nie poddając się przy duszeniach przeciwnika, tym bardziej ze postanowił walczyć w dogrywce po drugim kopie w fajkę, gdzie na hama mógł tam wyżulić zwycięstwo.

 

Pudzian zostanie zmiażdżony przez Silvę, bo wystarczy że Silva przetrwa pierwszą rundę, a walka będzie liczyła więcej niż 2 i pudzian padnie na zawał albo wypluje płuca.

 

Generalnie bardzo dresiarska ta gala była.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie werdykt sędziowski po walce Khalidowa to jakiś żart. Najlepiej świadczyły o tym puste trybuny zaraz po werdykcie. Jesli to jest ten wielki technik i mistrz europy, to sorry.

Japończyk zasłużył na zwycięstwo, nie tylko dlatego że dwa razy się podnosił po kopie w jaja, ale był po prostu lepszy. Czeczen pokazał tylko jakieś duszenia, które ja ćwiczyłem już w przedszkolu. Ogólnie, lipa.

Odnośnik do komentarza

O kim jak o kim, ale o Mamedzie złego słowa powiedzieć nie można. To zawodnik wysokiej klasy, niezwykle utalentowany i inteligentny. Jego przeciwnik był bardzo doświadczony i walczył w Pride z najlepszymi, nawet gdyby przegrał to nie byłby powód do wstydu. Mam nadzieje, że dojdzie do rewanżu i Mamed pokaże pełnię swoich możliwości :P

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Tyle, że za te duszenia jak się orientuje to dobrze się punktuje. Khalidov bez formy był jakiś, to co oglądaliśmy po drugim kopnięciu (smyrnął go tylko i ochraniacz mu jajo chyba zgniótł... Poza tym przy pierwszym kopie pięknie mu naszedł pod nogę, nie wiem jakby można było za takie coś zdyskwalifikować, jakiś nieudolny ruch japońca i czeczen ma za to cierpieć?) w jądra, zaraz po wznowieniu to jest jego styl, te (pipi)a "matriksy" jak to komentator powiedział, kolana i kopy na łeb. Oglądałem chyba z 7em jego walk i tam pełno tego było no i oczywiście dźwigni duuuużo, tyle, że mnie one zupełnie nie jarają :P Wole już boks dlatego oglądać, bo nie ma jakiegoś ruc.h.ania się na ziemii :D

 

 

 

 

A Pudzian może Silvie zmieść szybko (jak i każdego innego zawodnika) i to jest jego jedyna szansa póki co, dwa lata i może kondycje złapie w końcu na tyle by całą rundę tak nap.i.er.dalać (wtedy to maszyna do zabijania... pod dyskoteką :D), ale z tymi największymi zawodnikami to chyba nigdy nie będzie miał szans, szczególnie z Emalią w denko, czy jak mu tam.

 

 

 

 

Ale jeżeli nie da rady to po nim (chyba, że Silvia tylko dźwignie umie robić, jak tak to nie wyobrażam sobie jak można na tak grubą i silną łapę coś założyć, na nogi to ta, ale nawet dusić nie ma jak, bo przecież Pudzian szyi nie ma... :D).

 

 

 

 

W ogóle nie mam pojęcia kim ten Silvia jest, nie jaram się żadnymi UFC itp. więc nigdy go nie widziałem na oczy, ciekaw więc jestem tej walki. Ciekawe tylko właśnie czy to w polskiej TV będzie gdzieś, na polsacie raczej nie, bo coś ten ziomek mówił, że jak wróci na nastepne KSW komentować to może coś wspomną o tym evencie...

 

 

Odnośnik do komentarza
A Pudzian może Silvie zmieść szybko (jak i każdego innego zawodnika) i to jest jego jedyna szansa póki co, dwa lata i może kondycje złapie w końcu na tyle by całą rundę tak nap.i.er.dalać (wtedy to maszyna do zabijania... pod dyskoteką :D), ale z tymi największymi zawodnikami to chyba nigdy nie będzie miał szans, szczególnie z Emalią w denko, czy jak mu tam.

 

Pudzian nie ma szan z żadnym doświadczonym zawodnikiem mma ze średniej półki, już tłumaczę dlaczego.

 

A.) Jego boks jest przeraźliwie słaby

 

B.) Jego kondycja jest tragiczna

 

C.) Jego jedyna taktyka to 'z piąchami do przodu i nawalać gdzie popadnie'. Każdy doświadczony zawodnik w takiej sytuacji albo go skontruje, albo sklinczuje, zdystansuje albo obali.

 

D.) Jego parter nie istnieje

 

Jego dzisiejszy przeciwnik nie był zbyt dobry, ale miał serce do walki. Sylvia ma spore umiejętności i doświadczenie zdobyte w walkach z najlepszymi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E. ) Brak mu pokory. Walczył jak na razie z marnym Najmanem i tym Japończykiem - po walce z Japońcem je'bnął, że zostanie mistrzem świata. Aha. Siła to nie wszystko - trzeba mieć technikę, kondycję i przede wszystkim trzeba myśleć, bo jak wyjdzie poza KSW i dobieranych przez siebie oponentów to zachowywanie się na ringu tak jak na bójce pod dyskoteką go zgubi. Za 2 tygodnie wszyscy, którzy wierzą w Pudziana jako fightera MMA przekonają się, że on się raczej nie nadaje. :)

 

Fajna była walka tego judoki polskigo (jako styl mial BJJ) z takim kolesiem w krotkich wlosach, chyba najfajniejsza, obok tej - również całkiem ciekawej - walki Khalidova.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...