Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie kolo 23

 

a co do Lesnara. Czarnuchy proszę:) Co on niby pokazal? Wielki gwaiazdor wrestlingu. pokonal dziadka i zdobyl pas. Przez 2 rundy doslownie lezal na Franku i go klepal. Tez zal. Nastepna walke ma Z Carvienm, ktory nigdy nie walczyl dluzej niz 3 minuty. Zmiażdżył Franka Mira i zmiażdży Lasnara:) dziekuje, dobranoc

Odnośnik do komentarza

jakie mam ciśnienie na tą walkę :D mam nadzieję, że albo kamabambaugawuczi dostanie wpierdol, albo będzie chociaż zajeiście ostra wymiana ciosów. w sumie wszystko jest możliwe, nie wiem czego się spodziewac po Pudzianie, w ringu mamy najsilniejszego człowieka świata, ale może dostac w pizdę po jednym ciosie

Odnośnik do komentarza

A ja jako jedyny chyba tutaj myślę że Pudzian dostanie po japie,i jego super bohaterska siła tym razem nie pomoże mu pokonać w tak banalny i wieśniacki sposób Japończyka który dla mnie jest mocny szczególnie pod względem wytrzymałości.

 

O 23. godz to chyba za wcześnie? wie ktoś dokładniej o której będzie walka sushi z młotem :D ??

Odnośnik do komentarza

pewnie kolo 23

 

a co do Lesnara. Czarnuchy proszę:) Co on niby pokazal? Wielki gwaiazdor wrestlingu. pokonal dziadka i zdobyl pas. Przez 2 rundy doslownie lezal na Franku i go klepal. Tez zal. Nastepna walke ma Z Carvienm, ktory nigdy nie walczyl dluzej niz 3 minuty. Zmiażdżył Franka Mira i zmiażdży Lasnara:) dziekuje, dobranoc

Bo Lesnar to pupilek White. Poza tym Lesnar jest dochodowy więc wiesz...

 

Już sam fakt jak szybko dostał walkę o pas :whistling:

Odnośnik do komentarza

A kim Ty jesteś żeby tutaj kwestionować ekspertów z forum?!?! Zgiń przepadnij człowieku małej wiary! Pudzian wygra!

 

Spokojnie człowieku!! myślisz że ja za polakiem nie jestem??

Wyraziłem tylko moją opinie co do walki. Nie jestem małej wiary,za to Pudzian jest chyba za wielkiej :rolleyes: ,i żeby na tym się nie przejechał.

 

 

"A kim Ty jesteś żeby tutaj kwestionować ekspertów z forum?" - roz(pipi)ałeś mnie tym tekstem ;)

Odnośnik do komentarza

Hehe, troszkę nie wyniuchałeś moich intencji ale spox ;)

 

Ale będzie fajt. Pudzian samym napinaniem mięśni wyciśnie sake z tego dżapańca. I nie (pipi)cie że się nie znam. Oglądałem wszystkie walki Pudziana, to się znam!!! :potter:

Odnośnik do komentarza
Z Sylvią to będzie mniej więcej tak jak w tej walce Fedora

 

Porównujesz Pudziana do Fedora? Proszę nie pisz już nic więcej w tym temacie :lol:

 

Oglądałem wszystkie walki tego Yosuke na youtube i muszę przyznać, że kolo sprawia wrażenie twardego i raczej po kilku lowach nie wymięknie. Kondycję i szybkość ma porównywalną z Pudzianem, czyli słabo. No i wszyscy jego przeciwnicy to raczej leszczyki były. Największy jego atut to doświadczenie. Obstawiam, że walka zakończy się przez decyzję.

 

:good:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...